Dobrá pohádka , tomu kdo jí uvěří je smrt lehčí. Ale bohužel , tělesné schránky se neodkládají jako kabáty v divadelní šatně.
28. Únor 2019 - 18:14
Návštěvník (anonym)
Proto psáno jest, "co oko nevidělo a ucho neslyšelo, co ani na mysl člověku nepřišlo, to Bůh připravil pro ty, co ho milují" [1 Kor 2:9]----------------___________---------------______________----------------
----------------------_______________________------------------_______________------------------
___________________________----------------Samozřejmě. A taky je psáno za devatero horama, devatero řekama, žili byli, zazvonil zvonec a jamalalicha patláma patláma žbluch. Co oko nevidělo a ucho neslyšelo do toho krásně zapadá.
28. Únor 2019 - 21:57
Bazmek (anonym)
Nevím co bude po smrti. Jedno ale je jisté. Někteří dědicové budou mít radost, někteří budou nasraní.
Smrt nastane jen pro ty co nevěří v Boha,nás ostatní čeká život věčný, který bude prodchnut vším krásným a rájskými zahradami a spoustou panen vonící levandulí na koukých plných zvěře kde nic nechybí. Jinak bude vše jako na Zemi, ale budou tam jen samí dobří lidé ze SJ a to v počtu 10 000 spravelivých.
Komentáře
Stránky
Stránky
Přidat komentář