2682 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
sardanapal* (anonym)
Svěrače povolí a páteř se narovná ...
20. Listopad 2017 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
neví to nikdo (anonym)
Nikdo ze žijících lidí nemůže vědět, co je po smrti.
20. Listopad 2017 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
To opravdu (anonym)
Nikdo ze žijících lidí...nemůže. Proto psáno jest, "co oko nevidělo a ucho neslyšelo, co ani na mysl člověku nepřišlo, to Bůh připravil pro ty, co ho milují" [1 Kor 2:9]
20. Listopad 2017 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
i ty jeden humo (anonym)
to je vše zapsáno, totiž...zasvěcený. Pokud věříš ve věčný život, tak so to užívej. Já v něj nevěřím a taky si to užívám. Jenom přestaň používat debilní obraty, jako "nezasvěcený" a podobné ptákoviny. Pokud jsi jenom trochu soudný, tak musíš přiznat, že to co bude po smrti je jedna z neznámých věcí. A neoperuj zde nějakou knihou, kterou různě upravovali lidé podle svých potřeb.
20. Listopad 2017 - 20:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Takové (anonym)
zasvěcený. Pokud věříš...názory jsou důkazem nerozumu. Zachovej si tedy humor a užívej, dokud můžeš [Kazatel 1], to ti je na míru, možná předurčeno. Ale víc věřím tomu, že dost dobře nevíš co píšeš.
20. Listopad 2017 - 21:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Avšak (anonym)
Bůh je ve svém nekonečném milosrdenství opravdu nevyzpytatelný a i těžkého rouhače může obrátit, ale je pravdou, že takový zázrak se často nestává. Bůh člověku do života občas zasahuje, někdo si toho nikdy nevšimne. Za takové se jen modlit. Nedělají tzv inventuru skutků a myšlenek, tj pokání. Kdo tohoto není schopen, propadne věčnému neštěstí, bude navěky trpět nářků a bolesti, bez jakékoli naděje na záchranu, v tzv věčném odloučení od Boha (někdy se také používá výraz peklo). Pozor, nikoho nestraš?m, to jen stojí v Písmu. Jen tím chci říct, že to opravdu není legrace, a jenom pošetilá mysl z toho může mít srandu. A ten kdo tomu opravdu nevěří, ať si kouká život užít naplno. Jen akorát moc nevím kdo jaké má na to prostředky si ho naplno užít. Všichni jednou propadnete sešlosti a marnosti, někdo z vás pak začne hledat Boha, někdo ne.
20. Listopad 2017 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří Wolker (anonym)
Až umřu, nic na tomhle světě se nestane a nezmění, Jen srdcí několikse zachvěje v rose jak k ránu květiny. Tisíce umřeli, tisíce se mnou umrou, tisíce na srt jsou znavení neb v smrti a zrození nikdo nezůstal jediný. Smrti se nebojím, smrt není zlá, smrt je jen kus života těžkého, co strašné je, co zlé je, to umírání je, kdy smysly střelené v letu padají ze všeho, ze všeho a v rezavém potrubí těla čas hnije jak pomyje by rozložil ruce, oči nervy a každý sval, kterým svět si v náruč chytal a miloval. Smrti se nebojím, smrt není zlá ve smrti nejsem sám já umírání se bojím, kdy každý je samoten a já umírám. Sbohem děvčátkko sbohem má milá, sbohem obraze spanilý, od tvých ňader mi uťali ruce a srdce rozbili. Myšlenka na tebe jak zlatý hřeb půl roku mě protínalala, když mi bylo nejhůř, bolela víc, když bylo lépe pomáhala. Ale dnes konec, dnes už vše marné je, dnes napsal jsem list, aby jsi zapomněla a hledala jinde, kde srdci dávají jíst. Ten dopis byla má největší bolest a největší sten, ale v umírání musí být každý sám, sám a samoten. Až umřu, na světě se nic nestane a nezmění, jenom já ztratím svou bídu a změním se ze všeho, snad stanu se stromem, snad děckem, snad hromadou kamení, smrti se nebojím, smrt není zlá, smrt je jen kus života těžkého.
20. Listopad 2017 - 21:49
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
Bůh je ve svém nekonečném...To bylo k tématu, nějak jsi zabloudil.
20. Listopad 2017 - 21:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Ono (anonym)
to není strašení ani v Bibli, ale je tam spravedlivě psáno, co stihne svévolníka a Božího odpůrce. Život je pro člověka dá se říct i zkouškou. Snad si nějaký hlupák nemůže myslet, že může páchat zlo a nikdo nelitovat. Pro takové bude nebeské království uzavřené. Každý se bude zodpovídat Bohu (skrze Syna Krista, našeho Pána) za svůj život, to je prostě skutečnost. I o těch lehkomyslných co si řeknou, takový bláboly, i o těch se v Bibli píše. Ale oni nemají výmluvu, neboť slyšeli, ale nevěřili [Římanum]. Co pak s takovými, jakpak byste asi vy s takovými naložili.
20. Listopad 2017 - 21:57
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
to není strašení ani v...Tak se neboj. Možná ti odemknou. A raději čti jiné pohádky.
20. Listopad 2017 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ani (anonym)
To bylo k tématu, nějak jsi...tím, že si budeš zacpávat uši nic nezměníš, bezbožníku hanebná, pyšná.
20. Listopad 2017 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Ty se mi (anonym)
Tak se neboj. Možná ti...směješ, ale já tě lituji, a to upřímně. Žiješ v blažené nevědomosti, a nic tě teď nemusí trápit.
20. Listopad 2017 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
my se ti nesměj (anonym)
směješ, ale já tě lituji,...neboj. My sice žijeme v blažené nevědomosti, zato věřící, pokud by znali celou Bibli a chtěli se jí řídit, tak pomalu nemohou udělat ani krok, aby neřešili, zda je to správně podle božího nařízení.
21. Listopad 2017 - 8:11
Obrázek uživatele Návštěvník
a pokud (anonym)
směješ, ale já tě lituji,...ti vyhovije taková autorita, která si nejvíce libuje ve vůni spáleného masa z obětních zvířat, kdy se musí i pšenice při zapálení polít živočišným olejem, pro lepší vůni, tak potom jo.
21. Listopad 2017 - 8:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Tohle je (anonym)
neboj. My sice žijeme v...ale Starý zákon. Není člověka co nehřeší, byli by všichni zahubeni. Kristus neumřel zbytečně. Je nová smlouva, spása tedy není ze skutků, ale z víry.
21. Listopad 2017 - 16:46
Obrázek uživatele Návštěvník
jo (anonym)
jo? Tak věř a morduj? A budeš spasen?
21. Listopad 2017 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Autorita? (anonym)
ti vyhovije taková autorita,...To je jedna z posledních věcí, o které na tady stojím. To vám bezbožným vyhovuje mít moc nad lidmi.
21. Listopad 2017 - 16:48
Obrázek uživatele Návštěvník
To ne, (anonym)
jo? Tak věř a morduj? A...Bůh odpustí i ty nejhorší hříchy, (a věz, že vražda mezi ně nepatří, ale to neznamená, že bude odpuštěna. Každý musí litovat a ponížit se, aby mohlo být odpuštěno.
21. Listopad 2017 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
ateista (anonym)
Nad nikoho se nepovyšuj a před nikým se neponižuj. Můžeš hřešit, ale musíš být věřící. Všechny víry jsou ZLO!!
21. Listopad 2017 - 16:55
Obrázek uživatele Návštěvník
A samozřejmě (anonym)
Bůh odpustí i ty nejhorší...uvěřit, obrátit se. Kdo se spoléhá jen na sebe, nezmůže nic. Kdo říká, že ano, snadno ho vyvedu z omylu.
21. Listopad 2017 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
že by Mare (anonym)
ale Starý zákon. Není...zabrousila se svými vidinami z depresí na tohle téma? Nemůžeš se jenom tak odezat od Starého zákona.
21. Listopad 2017 - 17:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ježiš marjá (anonym)
Co to tady šiříš za...Prej "pohanský svinstva"... Běž žalovat panu velebníčkovi, on ho exkomunikuje :)
21. Listopad 2017 - 17:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Ježiš marjá (anonym)
kdo si myslí, že Bible se..."kdo si myslí, že Bible se po 2tisice let dochovala ve vážnosti kvůli obyčejné tradici. Vůbec ne." To máš pravdu kkte. Bible se dochovala "ve vážnosti" jedině kvůli tomu, že šla ruku v ruce mocenským choutkám. Jinak by tato militantní a nudná sbírka naivních báchorek byla dávno zapomenuta nebo udržována jen nějakou sektou v zapadlé poušti.
21. Listopad 2017 - 17:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ježiš marjá (anonym)
to je vše zapsáno, totiž..."V Bibli to je vše zapsáno, totiž že Krista bude spoustu lidí odmítat a křesťany nenávidět." Tyvole ňákej fanatik se tady fakt rozjel... Ono nevyžaduje žádný věštecký umění "předpovědět", že když někomu cpeš násilím nějaký primitivní náboženství, tak se mu to nebude líbit.
21. Listopad 2017 - 17:44
Obrázek uživatele Steve
Steve
:-DD No ty ses nám tady ale taky pěkně rozjel, k tomu si přidáváš vulgarity a boží jméno nadarmo - Nic moc, ty vzore. :-D Proč ti vaděj Křest'anský tradice? Však ty nemusejí jít pocházet přímo z Bible ... proč by měly? Tradice jede paralelně vedle Křest'anství často s ní související, někdy třeba né ... čemu by to mělo vadit? Když si doma za chvíli vystrojíš stromeček, to taky není Biblická souvislost ... to si zavedli kdysi Němci a pak se to rychle rozšiřovalo. Ptám se, čemu to vadí že se to od nepaměti spojuje s Vánoci? není to nic rouhačského nebo protibiblického - a to je přeci to hlavní. To žee to někdo odmítá z jakýchkoliv důvodů, tak to je už jeho soukromá věc a problém. Ale navádět k tomu ODMÍTÁNÍ i jiné mi připadá už hodně sektářsky ujeté ... Např. Jehovčíci. Nejde o to že nechtějí, jde o to že si to vyloženě komponují do své náboženské nauky ... Inu, oni rádi a dobrovolně se tak hloupě řadí mezi NEKŘEST'ANY. :-D
21. Listopad 2017 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
My (anonym)
"kdo si myslí, že...v to ale věříme. A to, že v posledních časech už nebudou věřit se taky naplňuje.
21. Listopad 2017 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Ježiš marjá (anonym)
:-DD No ty ses nám tady...-Jaký vulgarity? Najdi mi jedinou. (ne, že by to bylo důležitý) -Jaký boží méno? ježíš a marja jsou pro tebe bohové? -Jaký nadarmo? To není vůbec nadarmo, to je výraz hrůzy nad tím prostoduchým fanatismem. Tomu zbytku textu úplně nerozumim... ptáš se, čemu by mělo vadit, že se oslavuje křesťanství? Já vim, vy strašně rádi zapomínáte, kolik zla jste v historii způsobili. Jinak nevim, co do toho motáš vánoce, to je původně svátek slunovratu, posléze sprzněnej černoprdelníkama.
22. Listopad 2017 - 0:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Eliška Trantová (anonym)
Odpověď na Co bude po smrti ti hlavně
Né všem je to jedno , někteří lidé o tom hodně uvažují , ale každý na to má jiný názor .
25. Únor 2019 - 23:03
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Nikdo ze žijících lidí nemůže
Po smrti už toho moc není . Dostaneš dřevěné pyžamo a buď do země , nebo do hrobky , případně propadneš roštem a popel buď do piksly , nebo vsypat , případně rozsypat . A vůbec nezáleží na tom , v co jsi věřil , nebo nevěřil . Duchovní život existuje u živých lidí v jejich mozcích . Po smrti už nefungují , zrovna tak jako celé tělo a jeho orgány . Po smrti končí i duchovno a řečeno vulgo , je hovno. Ale samozřejmě věřit můžeš čemu chceš.
25. Únor 2019 - 23:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Smrtí nic nekončí, je to jen předěl mezi dalším životem. Kostým ze hry (tělo) se uloží do rakve a jdeš si zúčtovat, jak ti to šlo a po době "odpočinku" sem jdeš hrát znova další hru. A znova a znova... Je to prosté. To co vidíš v zrcadle je jen kostým v této hře.
28. Únor 2019 - 17:37

Stránky

Přidat komentář