Reklama

Existuje Bůh?

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 21:02)

Gratulace! Mluvíš skoro jako tvůj nový bůh Hoburkan, viz můj výukový text z 25.2.2019 20:32. .....................................................................................................................................................................
Chvalme pána!

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 20:02)

Oč lepší byl guru Jára, který odháčkováním znásilňoval jen těla, než církev, která indoktrinací znásilňuje duše.

luci (Út, 26. 2. 2019 - 21:02)

Znásilňoval ? Když k němu chodily a držely ? Když čubka nepodrží , pes neskočí , tak to prostě je. Je to asi jako s těmi herečkami , které podržely aby dostaly roli , takže něco za něco a po dvaceti letech přijdou ,že byly znásilněny .

Tim (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Tomáš Cyprián alias Rakato

sardanapal* (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Byl sem smazán , čert ví proč ?!?!?!?!

ShabbaTot-Jahoda (St, 27. 2. 2019 - 09:02)

protože jsi hulvát!

Návštěvník (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Mně tady taky mažou (nic neslušného ) a nastavené odstavce občas splývají

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Divíš se? Stihl tě boží trest.

sardanapal* (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Ahá , já sem cítil takovou tupou bolest v zátylku ...

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 19:02)

Soustrast. Но нас недогонят! Drž pozice.

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 17:02)

Andělíčku můj strážníčku, vyslyš moji modlitbičku. Nechci mít jen hlad a žízeň, prožívat života trýzeň. Andělíčku do rána, proměň mě na cikána. Chci být doma na podpoře, žít si na vysoké noze, od státu brát, zdarma byty, ne hladový, ale sytý. (modlitba českého důchodce, blíže viz http://www.podivinsky.cz/?p=93 )

Tim (Út, 26. 2. 2019 - 17:02)

Rakatovi se nechce do Krumlova, ono se mu asi nechce nikam, protože by se odhalil a velmi bychom se divili o jakého úchylného týpka jde. Pokud je jeho boží víra čistá a rovná neměl by se bránit osobním kontaktům. Já jsem z Přerova nad Labem. Za mnou asi taky nepřijedeš, že?

anonymka (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Tvá myšlenka je správná

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Vy si ale umíte získat přízeň! ...............................................................................................................
To víš, že za tebou do Lysé nepřijedu, když tě neznám. Za cizími jezdí jen prostitutky a pokoutní prodejci. ....................................................................................................................................................
Už jsi slyšel o public relations? O publicitě a marketingu? V tom byli prvotní křesťané skvělí, když dokázali prodat svou slabou ideologii tolika lidem.
Pro tebe platí, co říká můj oblíbený lord Dremora Valynaz ze Skyrimu: „I smell weakness!“ Ano! Jste slabí. A také neobratní, naivní a nadutí, a také trpaslíci Stydlíni.

Tim (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

No to nevadí, že nepřijedeš, v tom případě přijedu já za tebou. Díky jedné dobré dušičce z tvého okolí k tobě snadno cestu najdu.

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Stačí, když dáš pokyn vašemu pohůnkovi z Hare Krišna, který se tady u nás občas potuluje, aby mi prodal tu vaši knihu. A budeš to mít bez práce. ..................................................................................... Opět odmítnu a označím ho jako vždycky za zbloudilou duši. Ale bude mít můj respekt, protože na férovku říká, co je zač. Ne jako ty. Pokud je tvé náboženství stejně podivné jako ty, pak: „Odstup ode mě, satane!" (Matouš 16,23)

Ale (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

no tak Tome. Takhle to naše setkání přece neplánuješ...

stačí (Út, 26. 2. 2019 - 15:02)

Jeden důkaz že je a bude po debatě.

Návštěvník (Út, 26. 2. 2019 - 17:02)

Jak tady sleduji - tak bibli si nepřečetla ani mima - má dost velké mezery.
Musíš si přečíst třeba bibli, studovat a studovat prastaré texty mudrců ( nové texty psychologie , biologie, atd.) učený z nebe nespadl . Rakatovi se nechce jet ani do Krumlova , raději se zabývá Hoburkanem. Takže jediné jednoduché řešení je zatím Maradona.

Rakato (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

Jak říkám - lidé náboženství potřebují. I to Maradonovo má něco do sebe, protože shromáždí amorální lidi, kterým nevadí drogy a lhaní o božské ruce, přepjatá jednostranost a ignorování vzdělání. Každý hned pochopí, co jsou tihle lidé zač, protože vrána k vráně sedá. ........................
Je to na tebe příliš silné? Přitvrdím: Sportovci jsou dnes jen státem nebo kluby dobře placení komedianti pro pobavení lidu. Ke státotvorným vrstvám obyvatelstva a k vědcům mají daleko, jsou jejich protipólem. Patří k životu, nicméně mají daleko k dřívějším amatérům, kteří přes den pracovali a večer trénovali. (Ale i já bych chtěl být výborným tenistou a dobře vydělávat, nicméně mě už ujel vlak.)

Reklama

Přidat komentář