Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

mamka (Pá, 22. 2. 2019 - 22:02)

Ano natahovací jsou jen pojistka, kdyby náhodou, ale každý dálkoví autobus dnes musí mít toaletu.

Petr (Pá, 22. 2. 2019 - 17:02)

Na tomto videu, jde krásně vidět, že oblečení není potřeba.
https://www.youtube.com/watch?v=LJ0hFpj8Sbo

Vlasta (Čt, 21. 2. 2019 - 15:02)

A zapoměla sem dodat že síťovanou postel a když je nemocný zamikám ho tam

Jasně (Čt, 21. 2. 2019 - 17:02)

Emile...

Vlasta (Čt, 21. 2. 2019 - 17:02)

A zapoměla sem dodat že mam síťovanou postel v lečebni Bohnice.A sem Vlasto.

Vlasta (Čt, 21. 2. 2019 - 06:02)

Můj syn 14 plenty nosí jak na spaní lyžování I delší cesty. Říká si oplenky sám ,ale když je nemocný tak plenky mít musí zakázala sem mu chodit z postele. Tak dostane normální plenku na ni plenku s řetízkem pak punčocháče na ně bodycko uzamikatelné apak ještě overal se dvěma zipy a v tom tak musí ležet v posteli.

Jana (St, 20. 2. 2019 - 22:02)

https://i.ibb.co/8zSfGJy/20190220-215515.jpg" alt="20190220-215515" border="0">

Iveta (Čt, 21. 2. 2019 - 22:02)

Dobrý den.
A to ten kluk spí v plence kldně celou noc ?
Náš kluk si ji přes noc sundá a čůrá mimo plenku.

Ahoj (Pá, 15. 5. 2020 - 22:05)

Já mám také pleny a sundavám si je no a.

Vlasta (Po, 25. 2. 2019 - 10:02)

Zkuste mu dát body , potom by si jí sundat neměl a plenka zůstane tam kde má být. Hlavně mu vysvětlete , že plná není za trest , ale jako ochrana před mokrou postelí a loznim prádlem.

Návštěvník (Út, 26. 2. 2019 - 18:02)

však body si může sundat.
Rozepne 2 knoflíky a je to
to nic neřeší

Klára (Čt, 28. 2. 2019 - 01:02)

super jsou i tyto uzamykatelný kalhotky

Vlasta (St, 27. 2. 2019 - 11:02)

To by právě neměl. Ve spánku to nezvládne. Potom jedině overal , ten se dá sehnat i se zapinanim na zádech.

Jana (St, 20. 2. 2019 - 21:02)

Tak kluk je už v plence a pyžámku v posteli , už to dnes máte za sebou nebo vás ještě čeká halda žehlení jako mě ? :-(
https://i.ibb.co/VLhwJqM/20190220-210716.jpg[/img]

Návštěvník (St, 20. 2. 2019 - 13:02)

Je mi 14let a plenky používám dobrovolně a vyhovuje mi to. Když jedeme na dovolenou tak nemusím řešit to že se mi chce na záchod, prostě vyčůrám nebo vykakám. A potom plenku si vyměním. Takhle je nosím již od jedenácti, kdy jsem ve skříni našel nepoužitý balík plínek. Je skvělý zažít pocit jak se poprvé počůrate a pokakáte a nikomu to nevadí. Doporučuji vyzkoušet.

xxx (St, 20. 2. 2019 - 14:02)

Určite ten smrad, ktorý sa okolo teba šíri nikomu nevadí....

Návštěvník (Čt, 21. 2. 2019 - 20:02)

Myslel jsem to že se počůráte nebo pokakáte. Ten smrad po chvíli vadí i mně, proto v plen e zůstávám jen když se počůrám. Normálně by to rodičům vadilo, že je to oblečení špinavé.

Kuba (Út, 19. 2. 2019 - 20:02)

Mě se stalo něco podivnýho jako Honzovi akorát mě tam držela než sem ji použil.

Honza (Čt, 14. 2. 2019 - 22:02)

Kamarádka ze školi je nemocná, má chřipku a tak jsem jí dnes nesl , sešity na dopsání a probrat látku a nějaké ty DÚ.
Klára byla v pyžamu , tak jsme zalezli k ní do pokojíčku a zavřela zamnou dveře . Vyskládal jsem jí na stůl sešity a říkám "uka učebnicu ".
Otevřela skříń , natahovala se pro aktovku co měla hozenou nahoře a zezadu z kalhot od pyžama jí vykoukl kousek plynky co měla na sobě , rychle sem sjel očima dolů že budu dělat že jsem nic neviděl a aniž bych chtěl, zahlídl jsem že v té skříni dole má balík s plenama.
Klára vydolovala aktovku, knížku a pak jsme probírali učivo,ta skřín byla pořád otevřená a já věděl že tam je ten balík, pořád jsem nenápadně pokukoval do té skříně a jí mezi nohy jestli ji zahlédnu, nebo jestli to je poznat.
Po chvíli si Klára všimla že se pořád dívám někam do té skříně, tak se tam otočíla podívala a říká " co tam pořád vidíš " ?
Já: "Ale nic "
Klára: "Ale jo, něco tam bude"
Já: " Ale všiml jsem si že tam máš otevřený balík plen."
Klára: "Jo no, to je ono "? " jo nosím pleny , ono jak jsem nachlazená tak pořád pšikám a kašlu tak to neudržím a cvrknu si. "
Odhrnula kalhoty a ukázala mi že ji má na sobě .
Klára: "Ty je nenosíš "?
Já: "ne nenosím"
Klára : " to buď rád, že je nepotřebuješ. " "a nechceš si je zkusit "?
Jednu vytáhla a začala mi ji ukazovat.
Já: Nééé , to nééé.

Honza (Čt, 14. 2. 2019 - 23:02)

Zamkla dveře od pokjíču a odvedla mě na postel "lehnout".A sedla si obkročmo na mě, za mou hlavou měla noční stolek tak se do něj přezemě natáhla a vytáhla kovová pouta, neže jsem stihl vznést námitky už mi je nasazovala a připoutala za mou hlavu k pelesti. Pak mě začala stahovat rifle a boxerky: když mi je stáhla ke kolenům uviděla co jsem měl já za tajemství, měl jsem na sobě pás cudnosti, " to mi dala mamka abych si někde neudělal dítě a byl hodný chlapec".
"hmm" pěkný" a začala si s ním hrát. "Tak to asi budeš hodně poslušný co"a jazykem mi začala lízat koule a drážkou žalud co se se svím čpičatým jazykem dostala. během pár vteřin jsem byl hotovej,
"Chtěla bych s klukem jako jsi ty chodit ".
"No to si ale moc neužiješ"
Klára: To si nemyslím" .

Reklama

Přidat komentář