Reklama

Jak se zbavit otravné kamarádky

Návštěvník (Ne, 15. 1. 2023 - 14:01)

Měl jsem v minulosti kamarádku a jednu holku které mi i 3x denně volaly když jsem jim řekl že to 1x stačí tak nedali pokoj tak jsem si koupil novou SIMkartu sice v tu chvíli asi ne nejlepší řešení ale jediné účinné

anonym (Ne, 15. 1. 2023 - 12:01)

zeber nuz beng ben g beng zadna kamaratka neni

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 20:12)

Máma mi poradila, že když nebudu o holku stát, tak že musím mrdat co nejrychleji, abych jí neuspokojil. Hned jsem to vyzkoušel. Za minutu jsem jí postříkal. Když si mne přitáhla podruhé, netrvalo mi to ani dvě minuty. Konec. Už mne nechtěla, přesto, že holky jí vyprávěly něco jiného, nevěřila jim. Měla vlastní zkušenost. Nade vše.

Eva (Ne, 5. 12. 2021 - 21:12)

To jsi takhle krutě mrdal mámu?

Návštěvník (Ne, 5. 12. 2021 - 21:12)

Ale ne. S mámou jsem nikdy nemrdal. Šlo o skutečně otravnou kamarádku.

Mikasa Ackermann (Ne, 5. 12. 2021 - 16:12)

cus mam kamaradku ktera je strasne trapna potrebuji se ji zbavit dik cus

Kristýna Melicherová (Čt, 14. 10. 2021 - 15:10)

Tak ji prostě řekněte že budete 10 dní bydlet u mámy

Návštěvník (Čt, 14. 10. 2021 - 18:10)

Dobrý nápad, bude tak mít celý byt sama pro sebe.

kiky novakova (So, 6. 3. 2021 - 11:03)

Řekni že je otravna a at si najde nekoho nebo je lesba

Jana (So, 6. 3. 2021 - 17:03)

Pokud je lesba, tak na tom nevidím nic špatného. A to ani být nemusí, prostě má nějakou touhu a chuť zkusit holku a některá se jí líbí. Já bych se jí na to v klidu o samotě zeptala. A pokud je na holky, tak proč to s ní nezkusit a nebo jí nějakou sehnat a bude klid. Ze své zkušenosti vím, že sex s holkou je fakt něco nádherného, lepší procítění a orgasmy než s klukem a holka s umělákem vydrží mnohem dýl než s klukem :-)

! (Pá, 29. 3. 2019 - 22:03)

Již zesnulý profesor Vratislav Schreiber řešil obtížné návštěvy tak, že je posadil na speciálně upravenou židli, která měla zkrácené přední nohy, takže se na ní sedělo velmi nepohodlně. Dále to vylepšoval tím, že tuto židli postavil nad páchnoucí kanálek v podlaze.

Simona (Út, 26. 2. 2019 - 09:02)

Jsem na nervy. Kamarádka k nám do pokoje (na intru) chodí každé ráno a jen nás pozoruje. Pronasleduje nás a je na mě a mé 2 kamarádky neustále nalepená . Sedím s ní v lavici. Dříve jsem se s ní hodně bavila, ale teď ji nemůžu ani cítit. Je to strašný. Dříve k nám chodila i před snídaní a pozorovala jak se převlékáme. Teď k nám chodí těsně před odchodem. Nechápu to já ani mé spolubydlící. Nevím jak se jí zbavit. Dávala jsem to snad 100x najevo. Proč chodí 5 minut před odchodem ze svého pokoje? A jde k nám? Nechápu. Začala jsem chodit do školy úplně sama, protože tu holku nesnáším. Někdy mám chuť se zabít (hahahaha) . Je to šílený a já se jí chci zbavit,ale nevím jak,když je blbá jak něco a nic nechápe. Je to úchyl. Dnes šly spolubydlící do obchodu a já šla dřív - ona s nimi do obchodu nesla, protože jsem nešla já

Návštěvník (So, 6. 3. 2021 - 11:03)

Proč se jí na to nezeptáš? Je to jednoduché, řekni jí, co se ti nelíbí a proč to dělá. Třeba jí na pokoji šikanují...tak chodí k vám.

Jana (So, 6. 3. 2021 - 17:03)

Taky možnost, co se tam děje.

Simona (Út, 26. 2. 2019 - 09:02)

Zase já. Ještě doplňuji, že když nějaká naše kamarádka onemocněla velice se nás ptala jestli u nás může spát. V životě by mě nenapadlo,že bych si přišla k někomu do pokoje a řekla ,že tam chci spát!

Jana (So, 6. 3. 2021 - 17:03)

Nevím, co je divného na tom, že řekla, že tam chce spát. Když mě řekla kamarádka, že by chtěla u nás spát na víkend, tak jsem ji řekla, že v pohodě. Obě si ovšem spolu skvěle rozumíme. Spala rovnou u mě v posteli pod jednou dekou a kecaly jsme spolu, až jsme z toho usnuly. Bráchu jsem musela s těmi jeho připomínkami odpálkovat aby dal pokoj a zalezl do svého pokojíčku. Další noc jsme si už dělaly navzájem rukama a pusou dobře, jo 69 a jsme obě šťastné spolu. Prostě se tohle jednou stát muselo a ani jedna jsme nebyly proti. Jinak chodím i s klukem a ví o tom co dělám s kamarádkou, normálně jsem mu o tom řekla. S kamarádkou je to taková třešnička na dortu. Dost často jsme si vyšli i ve třech a má dovoleno to co se mnou i s kamarádkou. Uvidím jak se zachová vůči mě. Zatím stále prohlašuje, jak je rád, že má dvě BI a jak je hezké, že jsme spolu a jak se mu líbí, že my dvě se spolu milujeme. Tak snad se nám ten vztah nepodělá.

simona (Čt, 28. 3. 2019 - 08:03)

to jsem zase já. díky za odpovědi. Jen chci ještě dodat, že si konečně našla jinou kamarádku. Která chodí na obědy. Jsou spolu pořád, ale na obědy s ní nesedí a zase čeká na nás. Já už nevím jak se ji mám zbavit. Zase k nám začala dolízat a já to nedává,

Zdenka Kalousková (Pá, 4. 1. 2019 - 12:01)

Dobrý den,
myslím, že by pomohlo, kdyby jste ji jednoduše neotevřela dveře. Pokud Vás bude stále navštěvovat a zvonit jak na lesích. Použijte metodu z filmu sám doma, kde pomocí filmové scény vystrašil zloděje střílením. Hezký den a konečně si oddychněte.

Bzunda Ignác z (Pá, 8. 4. 2016 - 00:04)

Dobrý den,mám... Aleno řekni ji že máš prašivinu, nebo začni slintat a podávej ji buchtu, uvidíš že vypadne. Taky si můžeš udělat nudli ze žárovičky, jednou jsem to udělal na moji sestřenici a nebyla u nás tři roky.

Bimbác (Čt, 7. 4. 2016 - 16:04)

to tedy uměj, jednou jsem šel na koupaliště zadem po lukách, na mezi byly dvě holky a lízaly se, kurňa, to sem vejral

Reklama

Přidat komentář