Reklama

Podvazky a punčochy

Dášeňka (Út, 20. 11. 2018 - 23:11)

Tak jsem si tu početla. Určitě tu píše píše pár ženských výborné zkušenosti, a pak je tu spousty nesmyslů i úchylů jako všude na netu.
já bych se ráda se svými zkušenostmi taky podělila. Jsem tlustá, hlavně mám docela větší zadek a prsa, břicho tolik ne, cvičím, ale se zadkem to nehne. V kalhotech vypadám děsně, radši nosím sukně. Léto je super, přesto, že jsem horkokrevná, co teď když je zima a hlavně do přetopeného kanclu? Punčocháče mi jsou strašně nepříjemné, je v nich horko a lezou dolů a samodržky mi nedrží. Už dlouho - asi 8 let po mateřské nosím podvazky a jsem spokojená. Sukně nosím delší, ke kolenům, punčochy nad půlku stehen, delší by se mi nepříjemnmě zařezávaly. Podvazky mi drží dobře, musí být v pase, mám široké boky takže dolů neslezou. Kalhotky přes ně, pohodlíčko na toaletě. Kamarádky berou moje nošení podvazků s úsměvem, jako jednu z mých švihlostí, já jim to neberu a myslím si své.

Alena (Út, 26. 2. 2019 - 09:02)

Souhlasím s Vámi.i já dávám přednost punčochám s podvazky.Punčocháče jsou mi nepříjemné a samodržky mi taky špatně drží a po několikerých nošení nedrží vůbec.Ideál punčochy podvazkový pás a přes něj kalhotky.Dříve jsem nosila kalhotky pod podvazky,ale to se neosvěsčilo /na toaletě problémy/Je pravda,že některé ženy se diví,když nosíte podvazky.Nedávno jsem si dala upravit sukni a při zkoušení,když jsem se svlékla do prádla a švadlena viděla,že mám punčochy s podvazky ,byla dost překvapená.Též moje dcera je jí 19 byla překvapena,když při oblékání do divadla mě viděla v podvazkách.Co si kdo myslí,je mi jedno,já se cítím prima a žensky.

Libuše (Pá, 1. 3. 2019 - 16:03)

Naprostý souhlas. Punčocháče vůbec nenosím a sukně je pro mne pořád základní oblečení. Mimo horké léto jsem dávno nejistotu samodržek vyměnila za podvazky. Punčochy na podvazky jsou pořád i nejlevnější možností, s dlouhým kabátem a kozačkami si nestěžuji ani v chladném počasí. Mám stejnou zkušenost s údivem švadleny, že mám podvazky. Bohužel, většina žen nošení podvazků vůbec nezkusilo a odsuzuje to ve smyslu jako nošení erotického prádla a lovení chlapů. Jsem dlouho vdaná, manželovi se to určitě líbí, ale nosím to hlavně, protože se v tom dobře cítím a je mi to pohodlné. Samodržky nosí ženy poměrně často i s nevhodně krátkými sukněmi a že je vidět krajka punčochy není nic neobvyklého, zatímco podvazek vzbudí značný údiv i odsouzení. Kdyby si místo samodržek vyzkoušely podvazky, docela by byly překvapené, jak se rychle na spolehlivé upevnění punčoch zvykne. Problém je, že všude se nabízí jen erotické titěrné podvazky které punčochy pořádně neudrží a tím odradí od nošení punčoch. Kvalitní podvazky nosí jen zlomek žen, keré ví, kde je sehnat. Myslím si, že jsou to dva důvody proč se víc podvazky nenosí. Nedostatek dostupného kvalitního prádla a rozšiřovaný názor, že podvazky jsou jen erotické. Určitě nechci aby bylo zřejmé, že nosím podvazky, je to moje inmtimní záležitost. Je jasné, že sukně někdy ukáže víc než by měla (já se snad nikdy nenaučím v úzké sukni vystupovat z auta) a je to sice nepříjemné, protože podvazky nás nosí tak málo, hlavně ale když to nikdo nekomentuje, ať si myslí co chce. Stejně mě to neodradí, abych kvůli tomu nosila sjíždějící punčocháče a pařila se v nich v kanceláři.
Ostatně, Aleno, jak nosíte dlouhé sukně? Já běžně těsně nad kolena, případně o nějaký cm kratší.

Jaroslav (Ne, 29. 9. 2019 - 07:09)

Libuše, odpovídám na příspěvek. Jako muž si myslím, že nošení punčoch u žen je úplně normální, ne jen pro sex. V minulosti to bylo normální (70. léta a dřív) - punčochy na podvazkový pás. To ale musí každá žena zkusit a posoudit. To je jako se sukněmi. Dnes velká část žen nosí kalhoty, módu moc neřeší, ale hlavně řeší jen to, jakou má barvu vlasů a jak má dlouhé nehty. Ale do města je žena elegantně oblečená v sukni nebo v šatech a punčochách či punčocháčích.

Petr (Pá, 26. 10. 2018 - 09:10)

Lído, to o čem se tady diskutuje.

lida (Pá, 26. 10. 2018 - 05:10)

Lído, zkuste mi napsat na :...a co bych vam mela napsat o co vas zajima

Petr (Čt, 25. 10. 2018 - 12:10)

Lído, zkuste mi napsat na : [email protected]

lida (Čt, 25. 10. 2018 - 04:10)

Nezlobte se Lído, působíte...mate pravdu ale co udelam s temi asi 20 podvazkovymi pasy z dob komunisticke tudiz se ctyrmi podvazky

Iva (St, 24. 10. 2018 - 12:10)

jak bych mohla neco predvadet...Nezlobte se Lído, působíte jako exhibicionistka. Co si obléknete do kostela je Vaše věc, jen by mne zajímaly Vaše podvazky. Dva zepředu, dva vzadu. Nestačil by jeden kvalitní?

lida (St, 24. 10. 2018 - 05:10)

Ahoj Lido ja vim ,ze se v tom...jak bych mohla neco predvadet kdyz jsem vdana a chlapy nepotrebuji provokovat staci ze se to libi memu manzelovi

lida (Po, 15. 10. 2018 - 05:10)

Ahoj Lido ja vim ,ze se v tom...ale me se ten podvazkovy pas dopredu zapinany libi mam tak tahouny a podvazky primo na zadecku a to je dobre pro natazeni puncoch

Miki v plenkach (Ne, 14. 10. 2018 - 16:10)

Ahoj Lido ja vim ,ze se v tom silonovem pradelku vyzivas a popisujes to, co mas na sobe az tak, ze mam erekci a svadi me to k onanovani, ale podvazkovy pas by stacil jeden - pevnejsi satenovy se silonovymi a krajkovymi vsadkami tak 10-12 cm siroky a s 8-10 kratsimi podvazky na dlouhe puncochy FF, tak aby jsi je mela vytazene az pod zadeckem. A prave nylonky v te cervenohnede barve Copper, bud se zadnim svem, nebo bez nej, ale ne zadne strecove co nosis ty. Kalhotky silonove-bile, ruzove bledemodre, zlute z jemneho silonu taky s krajkovymi vsadkami ale plaveckoveho strihu a hodne vysoke-az nad pupik. Podprsenka nemusi byt pushupka, ale musi byt bez vyztuze z jemneho silonu, aby byly kuzlatka pekne videt, daly se hladit a sismat a byly videt jak jsou vzrusenim vztycene bradavky. To pruhledne kombine je v poradku. Pak jeste pruhledne boty z mekkeho plastiku na platformre a vysokem podpatku. No a na to lehounke letni satecky z hedvabi s kratsi a sirokou sukni. A chodit jak M Monroe tak aby je vetrik obcas prizvedl a ukazal nam obycejnym smrtelnikum, jeke krasy se pod tou sukynkou skryvaji.Ja mam na sobe 2 velke pliny od rana, protoze jsem si ty vcerejsi 2x pocural. Jednou jen trochu a podruhe uz nebylo co zkazit, tak jsem to do nich pustil pomalu, ale vsechno. Velkou igelitovou plinu, natahovaci gumove kalhotky, ktere ty pliny prekryvaji-na noc si je davam radeji, protoze neprotecou, kdyz spim na boku. Pak kvuli teplu damskou zlutou elastickou podprsenkovou kosilku a specialni nylonove puncochace pro baletky s Lycrou, nezesilene s malym klinkem 60DEN-mene pruhledne, ale tak jako tu kosilku je mam kvuli teplu.Ja bych ti neco z te anglicke nabidky koupil, ale musim videt, jestli ti sedi velikost, kdyz si to pradelko oblekas, jak ho nosis jen tak pro doma jak si na ten pas a silonky zvykas, zkracujes podvazky, aby se ti puncochy nekrcily a pri tom provokujes chlapy. Domluvime neco?

lida (Ne, 14. 10. 2018 - 06:10)

Fotecka by nebyla? :) tak luigi zadna odezva mam na sobe dva podvakove retro pasy jeden zapnut dopredu druhy dozadu silonky brana cerne tanga na nich nohavickove kalhotky puschpodprsenku celokrajkove prusvitne kombine na tom zatim silonovy zupan az pujdu do kostela tak mam pripraveny saty

Lida (Ne, 7. 10. 2018 - 18:10)

Fotecka by nebyla? :) Kam ji mám poslat luigi

Luigi (Ne, 7. 10. 2018 - 05:10)

plne s vami souhlasim ja jsem...Fotecka by nebyla? :)

lida (Ne, 7. 10. 2018 - 05:10)

Po delší době se dívám...plne s vami souhlasim ja jsem akorat neprerusila noseni podvazkoveho pasu vubec nosim stale ty retro ale jak jsem jiz napsala libi se me ty polske ale ty jsou ve stylu retro puncochy uz ty komunisticke nemam tak pouzivam ty co prodavaji a zkusim nejake ty polske na ty z anglie nemam

Petr (So, 6. 10. 2018 - 12:10)

Po delší době se dívám...Paní Libuše, závidím manželovi...

Libuše (Pá, 5. 10. 2018 - 13:10)

Po delší době se dívám na tuhle diskuzi. Já jsem nosila od 80.tých let punčochy. Strašně mi vadily tehdejší punčocháče, byly 20 den z hnusného krepsilonu, sukně se nosily pod kolena a byly vidět na lýtkách ty tlusté slezlé punčocháče, přesto že jsem si je vytahovala až k podprsence. Kde šlo si vyhrnout sukni nad zadek a vytahovat punčocháče? Takže na řadu přisly ne příliš sexy bokovky Triola a punčochy Elite. Spousty jmen, všechy byly sice 20 DEN, ale nestrečové, krásně vypadaly, tvarované přesně podle nohy, velikosti po čísle podle bot a délky od 77 cm po 3 cm do tuším 97 cm. Tedy by si vybrala trpaslice i obryně. Já nosila pod tehdejší delší sukně krátkší punčochy něco nad půlku stehen, Elitky velikost 24, 80 cm dlouhé, protože byly na lýtkách perfektně napnuté. Když se v 90. letech vrátily krátké sukně, a já přišla do práce po mateřské, nosila jsem punčochy 89-92 cm, ale ty se víc už kolem kotníků a kolen vrásčily, navíc začalo být skoro trapné nosit punčochy, koegyně v prási se ušklíbaly, že jsem někde zamrzla s podvazky u komunistů. Objevily se první lycrové punčocháče, tak jsem je začala taky nosit k velké nevoli manžela. Po nějaké době jsem se zase vrátila k punčochám, po čtyřicítce jsem začla nosit sukně jen kousek nad kolena a nosím to tak dosud, kalhoty jsou pro mě jen na chalupu a na výlet. Po ukončení výroby nestrečových punčoch kolem roku 2008 - mám je ještě v zásobě, nosím pohodlné strečovky, nevypadají spatně, menší velikost 25 15 DFEN hodnmě vytáhnu kratším podvazkům a vypadají rozhodně líépe než stejně tenké punčocháče. Zkoušela jsem i samodržky, jsou drahé a párkrát mi spadly, takže jsem se snimi rozloučila. Mám pár drahých nestrečovek Clio např. do divadla, tenké silonové punčocháče jsem na sobě neměla řadu let.

lida (Čt, 4. 10. 2018 - 05:10)

místním odborníkům, že...ty melanie jsem mela a vydrzely JEDEN den to ty brana drzi dlouho akorat se trochu vytahuji a stoji 35 kcs

Divím se (St, 3. 10. 2018 - 08:10)

místním odborníkům, že nezmínili punčochy Elite Melanie Excluzive, cena 84 Kč.Jsou ve 3 velikostech a na první pohled připomínají totalitní Elitky. Perfektně sedí, nemají snahu se stáčet, netvoří ty "varhánky v nártu.Které, právě, ty klasické origoelitky dělávaly.Dokonale sedí i se čtyř přezkovým pásem.Neberte to jako reklamu. Je to jen doporučení místním znalcům.

Reklama

Přidat komentář