Reklama

Kopnout kluka do koulí

Max (Čt, 28. 5. 2015 - 16:05)

Je tu někdo, kdo by si chtěl jen tak ze srandy navzájem trochu podrtit koule? [email protected]

Honza (Ne, 12. 4. 2015 - 03:04)

Rad dostavam pres koule.

Eva (Ne, 29. 3. 2015 - 15:03)

Diky. Pohonil sem.A kdopak ti to dovolil ? Co ?! Tak ted pekne nastav ty svoje !

Kathi (So, 14. 2. 2015 - 14:02)

čo sa týka sebeobrany, stačí mi vedieť, že "treba kopnúť". Ak by som nedajbože bola v situácii, kedy by som to potrebovala, tak sa predsa nebudem starať o to, či a ako veľmi ho to bolí. Vtedy je práve účelom, aby to bolelo tak, že sa "zrúti na zem a dá pokoj" a ja môžem zdrhnúť. Jasne, môžem mu tým ublížiť či ho aj zabiť, ak sa "trafím", to by ma ale v situácii, kedy by mi toto malo pomôcť zbaviť sa ohrozenia, bolo jedno :-)

Martin (So, 14. 2. 2015 - 14:02)

Nikdy bych neverila ze se to...Diky. Pohonil sem.

Verča (Po, 9. 2. 2015 - 19:02)

já bych to teda svýmu přítelovi neudělala

Eva (So, 7. 2. 2015 - 14:02)

A to mu nevadilo ze tam je...Asi nevadilo.

Jan (Čt, 15. 1. 2015 - 08:01)

Nikdy bych neverila ze se to...A to mu nevadilo ze tam je dalsi zena ?

l (Út, 11. 6. 2013 - 23:06)

kopky do kulky tak se mi ozvy [email protected]

Honza (Čt, 8. 1. 2015 - 10:01)

To me moje pritelkyne presne o pulnoci stahla trenky a nakopala kolenem do varlat. Jak na Novy rok tak po cely rok.

99999 (Út, 6. 1. 2015 - 09:01)

Nikdy bych neverila ze se to...Nepis chujoviny.Aj tak si len vymyslas.

Eva (Út, 6. 1. 2015 - 06:01)

Nikdy bych neverila ze se to muze nejakemu chlapovi libyt. Byla sem na silvestra u sve kamaradky na chate. Byl tam i jeji pritel. Dost se pilo . Kolem druhe hodiny ze pujdem spat. Karel se zvedl a povalil na stole skoro plne pivo. Polil cely ubrus. Jana na nej spustila ze co dela a ze zaslouzi potrestat. Jen sem se usmala a Karel odesel do kuchyne. Kdyz jsme prisli za nim neverila sem svym ocim. Byl uplne nahej klecel na vsech ctyrech lokty na zemi nohy roztazene a vystrkoval na nas zadek. Ptaka mel na pul ztoporeneho a prosil o potrestani. Jana se na me podivala a usmala se. No tak ho potrestame ne ? Zacala mu nartem nohy masirovat koule. Vzdychal curak se mu postavil uplne a na zaludu se mu objevila mazlavka. Netrvalo dlouho a ukapla na zem. Tak ty budes delat bordel i tady jo ! Zarvala Jana a nakopla ho do vajec. Cekala sem ze vstane da ji facku a bude po vsem ale nestalo se. Misto toho jen zaknucel dal nohy k sobe a padnul na bok. Za chvilku se zvednul zpatky na vsechny ctyri roztahnul nohy vyspulil zadek a znovu nastavil vejce. Dekuji ma Pani , prosim o dalsi potrestani. Rekl Karel a ja na to koukala s otevrenou pusou. Jana ho znova nakopla a vse se opakovalo. Dostal asi deset kopancu. Pak mu rekla at vstane. Myslela sem ze erekce bude pryc ale bylo to presne na opak. Curak mu trcel zalud mel fialovej a mazlavka z nej doslova tekla. Stoupla si k nemu z boku vzala ho za vejce a zmackla. Tak a ted si ho vyhon ! Mas na to minutu ! Pokud to nestihnes tak pujdes spat s tvrdym ! Karel na nic necekal bafnul curaka a zacal honit. Ani celou minutu nepotreboval a semeno z nej litalo obloukem. Jana se smala a pustila mu koule. No tak vidis ze to jde i bez sukani ! Ted to tady poradne uklid ! Pak se otocila na me. A ty tady nestuj a necum jako bys nikdy nevidela strikat chlapa ! Bez do loznice mam uplne mokrou picu a potrebuju ji vylizat ! Nedovolila sem si protestovat a navic sem sla rada protoze ta moje byla uplne mokra taky.

Ivča (Po, 5. 1. 2015 - 10:01)

Nevim co je na tom špatnýho kopnout tam kluka, brácha to zazívá pořad.

v (Pá, 2. 1. 2015 - 00:01)

dej ho sem [email protected]

sobi (Čt, 6. 11. 2014 - 03:11)

sem z kralup n/vlt a hledam holky na kopani do kouli.email [email protected]

Matěj (Po, 25. 8. 2014 - 21:08)

Mě můžeš klidně :3 dej...dej ho sem ty

anonym (Po, 25. 8. 2014 - 14:08)

us mě nakopali do koli a nic jestli chcete holky tak me nakopejte muj skype je pomocnikCZ napiste ahoj pomocnikCZ nakopute rada

v (Pá, 15. 8. 2014 - 00:08)

Já te klidne skopu, chceš?Mě můžeš klidně :3 dej kontakt

j (Pá, 15. 8. 2014 - 00:08)

Nechám se od kluka...Dej kontakt :P

Karloa (Út, 26. 2. 2019 - 08:02)

Jako ty chceš nakopak do vajec od kluka?

Reklama

Přidat komentář