Reklama

Existuje Bůh?

tak (Po, 25. 2. 2019 - 21:02)

to se mýlíš. Němci se rádi svlíknou, jeden pár, už starší lidi dost přes 50, u vltavy v braníku. byly tam nahatý mezi ostatníma lidma, vlastně jim bylo spíš těch 60 nebo těsně pod. Nestyděly se, on ho měl velkýho ale přece jen už starší lidi.Co myslíš, luteráni to jsou a tam tu nahotu tak neřeší jako ty adamiti.

Rakato (Po, 25. 2. 2019 - 17:02)

Náš pocit studu je do velké míry nám církví vnucená asiatská patologická prudérnost, nepřirozená lidské povaze.
Viz trapný příklad s nahým taťkou v Genesis 9/22,23: "Viděl pak Cham, otec Kanánův, hanbu otce svého, a pověděl oběma bratřím svým vně. Tedy vzali Sem a Jáfet oděv, kterýžto oba položili na ramena svá, a jdouce zpátkem, zakryli hanbu otce svého; tváři pak jich [byly] odvráceny, a hanby otce svého neviděli."..............................................................................................................................
A Noe za to, že ho jeho syn Cham viděl nahého, proklel Chámova syna Kanána. No pochopíte to?
...................................................................................................................................................................
Umíte si jistě představit, jak prudérnost komplikuje takovým lidem život. Hlavně někteří křesťané jsou na mrtvici, když se mají svéct před lékařem, jít na kolonoskopii nebo cévkování apod. Tihle, nadměrným studem postižení lidé pak nechodí nejen na některé preventivky, ale odmítají i některé zákroky, a tak zbytečně onemocní nebo dokonce jako Libíček umřou (měl problémy s močením).
A o to se "zasloužily" křesťanské církve, které lidem do hlavy tlučou iracionální žvásty. Je mi jich líto. Běžte trénovat na nudapláže!

Maja (Po, 25. 2. 2019 - 17:02)

Byly tam komentáře a Kanánův odkaz poslal na náš vesmír . Sem nepřichází smrt, sem příchází novozvěst Šabůna ,aby posvětil posvátné odkazy Gogolů na Genesis 43/ 12,17.
Jako nahota je kliktérum umění naslouchat, tak stud je osvětou duše a její přirozenosti.
Pak prozřel Sem a Jáfet a prozřeli i ONY aby postavily na odiv svou sklulpturu ondejí...

Rakato (Po, 25. 2. 2019 - 18:02)

Identifikuj se, Majo - sděl, jaký kult ctíš. Slova jako "Šabůn", "Gogol", "kliktérum" a "ondej" neznám. Sklulpturu odhaduji na "skulpturu". Tvé sdělení o nahotě a studu umím jen s obtížemi uchopit. A tak ti říkám s Ježíšem (Matouš 5,37): "Vaše slovo buď ‚ano, ano – ne, ne‘; co je nad to, je ze zlého." ......................................................................................................................................................
Vypadá to, že jsi marná, a navíc v rauši. Aj tak sa dá... Respekt!

Maja (Po, 25. 2. 2019 - 19:02)

Nectím žádný kult. Jsem Šabůn klaira ve třetím Ezechiáši. Je jen dvacetdva vyvolených. Jsem sedmnáctá.
Kliktérum je živá materie, kterou můžeme uchopit přes diagonálu posvátnosti, která přijde k naplnění.
Není moje uchopení slov marné a rauš je jen výraz pro pozemskou oddálenou perspektivu věčnosti.

Rakato (Po, 25. 2. 2019 - 19:02)

Ale Ezechiáš, dvanáctý judský král, nic nenapsal, pokud vím.

B (Ne, 24. 2. 2019 - 23:02)

A kdo, nebo co je to bůh? Je to program matrixu ve kterém žijeme, je to nejvyšší šéf programátorů této hry? Ano DNA se ovlivňuje deděním chyb po rodičích, ale od narození je dáno, kdo bude mít jaké nemoci a kdy, jak se bude učit, co bude v životě dělat, jestli ho srazí auto na přechodu, kolik splodí dětí a nakonec v kolika letech a jak zemře. Divná hra nebo práce boha? Z DNA se dá hodně zjistit, ale to ostatní? Před 30 lety mě cikánka řekla co mě v životě čeká. Tenkrát to byla sranda, dnes už není, protože vše doposud vyšlo. Boží řízení osudu nebo co je to? S ohledem na vzdělání prostě nevím, co si o tom myslet. Kupa lidí ze mě udělala cvoka věřícího na nesmysly a že jsem si vše sám vsugeroval, ale nebyl jsem při tom sám, mám dva svědky. Jo a evoluce neexistuje, kdyby ano, tak jak dlouho jezdí auta a srnci před ně stále skáčou, než aby utekli a nebo počkali. A kočka? Ta má tak nádherný evoluční vývoj, že je stále stejně blbá a čeká, až se auto přiblíží, aby pod něj mohla skočit a nechat se převálcovat. Jediná evoluce u lidí je ta, že jim přirostl mobil k ruce a sklonila se hlava, jak do něj od probuzení do spánku čumí.

Rakato (Ne, 24. 2. 2019 - 23:02)

Že žijeme v matrixu je oficiální vědecká teorie, takže potud máš možná pravdu. (A bůh může být jedním z ET, co ten matrix stvořil.) ....................................................................................................
Pokud jde o cikánku a její předpověď, může to být u tebe selektivní paměť - prostě eviduješ a pamatuješ si jen fakta, která ti vyhovují, předpovědi, které se uskutečnily. Ale když si uvědomíš, kolik předpovědí naopak nevyšlo, přestaneš na ně věřit. Kartářky ví kulové. ..........................................................................................
Předpovědi se uskutečňují také proto, že tyhle věštkyně jsou vyčůrané - např. jedna z Delf řekla perskému králi, když se jí ptal, jak dopadne jeho útok na Řecko, že zničí říši velikou. A zničil, protože ho Řekové porazili....................................................................................................................
Evoluce je mnohem složitější, než naznačuješ. Geny, které mutují, které se vypínají a zapínají, a tak. A také - neprojevuje se u pár generací, ale u stovek. Takže rychle se množící baktérie se dokáží za čtyřicet let přizpůsobit antibiotikům, ale jeleni stále nemají v genech, že auta jsou svině rychlé.

B (Po, 25. 2. 2019 - 09:02)

Reakce na tu předpověď je od většiny lidí stejná jako tvoje. Je to prostě divné a rozhodně nejsem ovlivněn tím co říkala, jen sleduji průběh a jak jsem psal, mám dva svědky. Nejsem žádný fanatik do těchto čarodějnic. Veliké množství jich zřejmě povídá nesmysly jen pro prachy. Asi bych jen tak sám od sebe za nějakou nešel.

Rakato (Po, 25. 2. 2019 - 17:02)

Také platí: Uvěř v náhodu! (A pokud bys chtěl jít do hloubky, prostuduj si pravděpodobnostní počet. Pokeroví borci tak udělali, a dokážou si v kartách vydělat těžké prachy. Pro ně je náhoda kámoš.) A když k tomu přidáš odpozorované znalosti psychologie těchto snědých žen, máš další vysvětlení splněných proroctví v kapse.
Je dobré, že o těchto věcech přemýšlíš, lépe než v něco fanaticky uvěřit.

sardanapal* (Ne, 24. 2. 2019 - 21:02)

Nyní - Spektrum : "První člověk"

Tony (Ne, 24. 2. 2019 - 20:02)

... už ani slovo navíc ode mne.

Návštěvník (Ne, 24. 2. 2019 - 21:02)

Konečně někomu došlo, že krmit trolla je blbost

Touha (Ne, 24. 2. 2019 - 20:02)

...Na rohu ulice vrah o morálce káže......
Svaté zpěvy čisté duše....

Touha pro Touha (Ne, 24. 2. 2019 - 20:02)

Ty jsi si vzal můj nick? Jestli ho chceš, tak klidně řekni, já si zvolím jiný. Pokud to by jen omyl, tak si prosím zvol jiný ty. Děkuji

Tony (Ne, 24. 2. 2019 - 17:02)

Jak ještě dlouho budete zneužívat čistou Božskou podstatu pro manipulaci s lidmi?
Bůh netrestá ani nepožaduje oběti. PŘEČTĚTE SI BIBLI! Hlupáci.

Rakato (Ne, 24. 2. 2019 - 17:02)

Bůh požaduje dvojí oběti:
a) zápalné (viz Levitikus,1),
b) moučné (viz Levitikus,2).
Připomínám, že Ježíš řekl, že starý zákon platí.
Jak tomu rozumím, tys mu nepřinesl nikdy žádnou oběť, hříšný červe!

contado (Ne, 24. 2. 2019 - 20:02)

ty jsi oběť své zvrácenosti. Kdyby ses řídil zákony božskými, nikdy by z tebe tato slava nevzešla. Takoví lidi jako ty jsou nebezpeční, protože z nich mluví faleš a zvrácené ego !

Touha (Ne, 24. 2. 2019 - 15:02)

Dobré, manipulovanému konečně doklapne, že je manipulován a pošle je oba do háje. Kmenové náčelníky...

24.2. (Ne, 24. 2. 2019 - 14:02)

Ne příliš slunečný Dobrý den na Moravě.

Reklama

Přidat komentář