Reklama

Tvrdá žíla na penisu

Haluz (So, 23. 2. 2019 - 20:02)

Tenhle problém u mě nastal, když jsem jedl nadměrně klasického másla.. Byl jsem schopen sníst i kostku za den.. Pak jsem jednou na záchodě málem vybulil. Žíla vedoucí od žaludu až někam do břicha.. Byl jsem přesvědčen že oněj přijdu :D při krátkém přemýšlení, mi došlo že za tím bude to máslo.. Zcela jsem jej vynechal, do týdne po té děsivé věci ani památky. Máslo jím už velmi střídmě.. považoval jsem to za zdravou potravinu, patrně jsem se pletl.. Každopádně, vono ale nemusí váš problém být tentýž. Těchto podobných problémů je více. Jděte normálně k urologovi, kdyby to nepřecházelo, taky jsem u něj byl ještě mi ani dvacet nebylo.. jo připadal jsem si divně v čekárně plné dědků a babek, ale ta bulka co se mi tam taky jednou udělala, začínala být bolestivá.. Šlo o banální podkožní tuk. Ovšem zákrok jak z hororu, doktor si natáhl rukavice, vzal jehlu, bodnul mi do něj jehlu :D:D pak jsem myslel že mi ho amputoval jelikož mi jej omrtvil, vzal skalpel, říznul, vyčistil dezinfekcí, obmotal obvazem, a poslal mě domů. Jenže problém je v tom, že já na sobě všechny projevy nemoci šíleně zveličuji, doktorům nevěřím, a hlavně jsem tehdá vůbec neviděl co tam dělá, takže jsem si představoval že tam budu mít hnusnou velkou otevřenou ránu.. domů jsem šel jak pos*aný, autobus byl tehdy přervaný a já měl krůček od toho abych sebou seknul.. navíc mě začla chytat v buse křeč, pak jsem chytl stíhu že když jsem se pohnul, tak mi ta rána povolila a začne valit krev :D no nějak jsem se dopotácel domů.. opatrně sundávám pomalu po centimetrech ten obvaz, spocený až naprdeli a velice opatrně se dívám co že mi to tam způsobil.. a když jsem to uviděl, tak mě celá ta situace rozesmála.. tam nebylo téměř nic, asi půl centimetrová červená čárečka jak škrábanec.. ani kapka krve.. kdybych to věděl, s kostkou ledu bych si to udělal doma sám. O nic nešlo.. Každopádně.. aby jste si ještě jednou nevyčítali že vám tehdá raději ten pták neupadl...

Tom (So, 23. 2. 2019 - 21:02)

Maslo je zdrave, ale slaba vrstva na krajic chleba, ne kostka denne. Vseho s mirou!

Petr Kubů (St, 19. 6. 2013 - 10:06)

Zdravím mám uplně stejný problém i v uplně stejných místech taky sem nikde nic nedohledal.

Martin Jurek (So, 25. 5. 2013 - 16:05)

Dobrý den,

nevím, jestli jsem zde správně umístil dotaz, ale chci se zeptat, zda někdo neví, co může být původem mého problému.

Na penise pod žaludem mi pravděpodobně ztvrdla žíla, je pohyblivá - jen pod kůží. Je tam v jakémkoli stavu, ať ztopořeném nebo normálním. Vůbec nebolí, necítím ji, ale jenoduše poznáte, že tam dole něco není jak dříve.Všiml jsem si toho před 14 dny. Přidávám dvě vyřezané fotky, které jsem pořídil. Najdete je na přiložených odkazech.

http://www.imagehosting.cz/images/imho.jpg

http://www.imagehosting.cz/images/imho2.jpg

Martin (22 let)

. (St, 1. 1. 2014 - 21:01)

A nepřeháníte to s honěním ptáka? Třeba je to z toho.

honza (St, 1. 1. 2014 - 19:01)

mam ten stejny problem,zna nekdo odpoved?

Reklama

Přidat komentář