Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Rakato (Čt, 21. 2. 2019 - 17:02)

Asociální názor. Víra nesmí stát nad světskými zákony. Pak to bere ty konce, že jehovisté odmítají bojovat proti nepříteli (objeví-li se nějaký), v sobotu nechtějí pracovat (což se i dnes u nás musí v komunikacích a médiích). Pěkným příkladem jsou ortodoxní Židé v Izraeli - kdyby jich bylo v populaci většina, je po Izraeli.
K tvému názoru, že víra není prokazatelná rozumem, se směji, protože staří Židé uvěřili v boha jen poté, co jim přinesl mnoho důkazů o své existenci, dokonce se Abramovi zjevil v lidské podobě, a ani to nestačilo, a vyrobili si zlaté tele.
Kdo jsi, abys odmítal důkazy o existenci boha, když prvověřící je požadovali a dostávali, bídné stvoření? Tvé odmítání je jen výmluva, protože žádné důkazy, a tedy ani boha, nemáš.

Pravdu díš (Čt, 21. 2. 2019 - 17:02)

Boha nemám:-) Jen se směj.... Myslíš, že na tvém názoru záleží - budiž. Velmi sociální, vskutku. Ano, jsem jen bídné stvoření, plně mi to vyhovuje.

každý (So, 30. 12. 2017 - 12:12)

jurodivý je tisíckrát horší než úchyl.

Steve (Pá, 29. 12. 2017 - 21:12)

Ten Slavíček od Ryby je v čase: 37:40

Steve (Pá, 29. 12. 2017 - 21:12)

Tady jí máš tvl. zaznamenanou celou! :-)http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/11697689212-pulnocni-mse/317298380050005/

Steve (Pá, 29. 12. 2017 - 21:12)

Půlnoční jela ... z Brna, a toho jejich novějího chrámu.Na Youtubu se nic nevysílá, to jsou nahrané uložené video soubory, ty si můžeš pustit kdykoliv. Taky jsem tam nahrával pár písniček.

Steve (Pá, 29. 12. 2017 - 21:12)

No, to je tedy pech! Anděla...Jak televize nešla ...? :-) Ale šla, jistě se vysílalo vpořádku i u vás. Spíš máš něco doma dokurveného na straně příjmu - v rozmezí mezi anténou a přijímačem.Ano, byl "Anděl Páně 2", zrovna jsem si ho nahrával.

katolík (Pá, 29. 12. 2017 - 14:12)

No, to je tedy pech! Anděla Páně I. znám nazpaměť. Ale nějak jsem se přehlédl, že by dávali Anděl Páně II.? Když nám stejně nešla televize... Ale kde na Štědrý den koho shánět, kdo by nám jí honem opravil?! To je těžké. Je to velká škoda.

Nojo! (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Kopřiva zase! Zalez už někam, primitivko!

:-) (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj Steve. Rybovku si lze...Jak to? A co Anděl Páně 2?

katolík (Pá, 29. 12. 2017 - 13:12)

Ahoj Steve. Rybovku si lze pustit na YOU TUBE. Vždyť v televizi bylo stejně " velký kulový"! A zrovna nám ani televize doma nešla. Podle programu, nic moc, na Štědrý den, stejně nedávali.

Steve (Čt, 28. 12. 2017 - 23:12)

Já si taky myslím, že...Já si jí zahraju koncertně, to mi stačí. Produkuje se téměř každoročně. Nač si pouštět flašinet z CD-čka? :-D Ale jo jde to když je fakt profesionálně dokonale provedena a tempově všude správně vycítěna - to jen tak každý těleso taky neumí. Každá posbíraná kapea to má nahrané jinak a rozdílně.Kde sis pouštěl(a) o Půlnoci Rybovku když na Půlnoční vysílaná nebyla? Tam hráli pouze od Ryby Slavíčka. To není ale nic z Rybovky. Jinak tam byla během mše taková všehochut' :-) Ani sám nevím co to vše jinak bylo.

katolík (Čt, 28. 12. 2017 - 12:12)

Já si taky myslím, že význam Vánoc spočívá v duchovnu. Dárky jsou také důležité.K vánoční atmosféže prostě patří, stejně tak, jako stromeček a jesličky. A toto všechno patří k symbolice vánočních svátků. Českou mši vánonoční, Jakuba Jana Ryby, jsem si přesně o půlnoci, pustil na internetu.Páč, v televizi dávali stejně samé "uhozené" pořady. A ty ses měl, Edo, o Vánocích dobře,doufám!

Eduard Nud (St, 27. 12. 2017 - 17:12)

Význam vánoc spočívá v jídle, stromku a dárcích? A já myslel že v duchovnu. A pusťte si raději Hej Slované. Hej Mistře, vstaň bystře.

katolík (Po, 25. 12. 2017 - 01:12)

Vy neznabozi, nevíte, na co stromeček? Vy snad ani ty Vánoce neslavíte, nebo co? Nemáte děti, kterým se očička rozzáří?Nemáte se na co těšit? Přesto přeji vám všem požehnané a veselé Vánoce. A pusťte si Rybovu Českou mši vánoční:" Hej, Mistře"...

proč stromeček? (Ne, 24. 12. 2017 - 20:12)

Tady jsou bezvěrci i na...ptám se.

Steve (Ne, 24. 12. 2017 - 17:12)

Jj všude ... už je to zase zarusákovaný. V obchodech všude matrjošky a ty jejich fádní idiotiny kterým se Čech max tak zařehce smíchy. Oni moc vkusu nemají ... ty jejich báby tuplem. Ani se neumí s citem namalovat, nalíčit oblíct. To je jako kdybych to dělal já kterej tomu houno rozumí :o)))

sdfg (Ne, 24. 12. 2017 - 15:12)

Samej rus v Praze,už se nestyděj sem jezdit i na západní termín vánoc dle juliánského kalendáře a okázale dělaj,že dnešek je pro ně všední den..

vrr. (Ne, 24. 12. 2017 - 15:12)

Tady jsou bezvěrci i na Štědrý den, jak tak koukám! Raději se zamyslete nad významem Vánoc.Už máte aspoň stromeček a dárky? Rybu a vánočku už všichni máte?

a proč jsou výz (Ne, 24. 12. 2017 - 11:12)

Ještě na Štěrý den...Že se to hustí lidem do palice?

Reklama

Přidat komentář