Reklama

PŘÍMÁ ADOPCE

Simona (Čt, 21. 2. 2019 - 16:02)

Psala jsem zpravu na email muzete mi prosim oddpsat ??dekuji za odpoved

Simona (Čt, 21. 2. 2019 - 16:02)

Dobry den ,mely bychom zajem o vaši holčičku pokud jeste nemate pro berušku rodinu radi bychom si ji stali .. Berušce zajistime vše co bude potreba i dojedeme kam koliv vše ohledne prime adoce zařidime,budeme se tesit az se ozvete dekuji za odpoved 602959290

Simona (Čt, 21. 2. 2019 - 16:02)

Dobry den ,mely bychom zajem o vaši holčičku pokud jeste nemate pro berušku rodinu radi bychom si ji stali .. Berušce zajistime vše co bude potreba i dojedeme kam koliv vše ohledne prime adoce zařidime,budeme se tesit az se ozvete dekuji za odpoved 602959290

Jana (je.ka@ce… (St, 13. 2. 2019 - 22:02)

Dobrý den, pokud si z jakéhokoliv důvodu nemůžete dovolit pečovat o děťátko, které čekáte, my jej rádi a s láskou přijmeme za vlastní. S adopcí už máme zkušenost, a to moc dobrou. Díky adopci máme úžasnou dceru. Všechny náležitosti úřední a právní případně zajistíme. Pokud Vás o nás zajímá něco více, kontaktujte nás, prosím. Jana s rodinou

Jana (je.ka@ce… (St, 13. 2. 2019 - 22:02)

Ještě doplňuji kontakt na sebe, viz. předchozí příspěvek : [email protected]

Uzliček štěstí (So, 9. 2. 2019 - 17:02)

Dobrý den, jsme manželé a moc bychom si přáli malého drobečka, kterého sami nemůžeme mit. Hledáme maminku, která si své miminko nemůže nechat a chce pro něj milující rodinu. Drobečka budeme milovat celým srdcem. Prosím pokud tu nějaká maminka takova je ozvy se nam na email Martinka.jelda@ gmail.com

sedmikraska_12 (St, 6. 2. 2019 - 19:02)

Dobrý den, jsme zajištění věřící manželé a moc rádi bychom přijali za vlastní přímou adopcí děťátko od maminky , která si ho nemůže nechat a nechce , aby skončilo v kojeneckém ústavu..
Děťátku bychom zajistili šťastný život a měli bychom ho moc rádi. Předem děkujeme za každou odpověď. Ozvěte se na mail: [email protected]

Přímá adopce (Po, 4. 2. 2019 - 08:02)

Dobrý den, hledáme maminku, která si nemůže své miminko nechat a nechce ať skončí v kojeneckém ústavu,jsme zajištění a miminku bychom dali milující rodinu

Dobrý den, ozvěte že mi. Děkuji

Přímá adopce (Ne, 3. 2. 2019 - 18:02)

Hledám maminku která si nemůže nechat své miminko,a nechce aby skončilo v kojenaku, máme holčičku z přímé adopce,miminko bychom dobře zajistili a milovali,ozvi se na [email protected],dekuji

Beruskamoje (Čt, 17. 1. 2019 - 22:01)

Rada bych adoptovala miminko holcicku formou prime adopce. Muzeme ji poskytnout spoustu lasky, rodinne zazemi a mamince vypomoc. Maminko pokud chces pro sve miminko to nejlepsi a ctes tuto zpravu (kdykoliv...) prosim ozvi se mi mail: [email protected]

Lenca08 (St, 16. 1. 2019 - 03:01)

Dobrý den,chtěli bychom s manželem přímou adopci. Již mám velke dcery a maji svůj život. S manželem jsme ještě chtěli mimimko, ale bohužel se nedaří ani umělé oplodnění. Poskytneme miminku milující domov . Moc toužíme mit doma opět živo a veselo a neni nic krásnějšího než smích dítěte

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Dobrý den je mi 43 mám dvě děti ztoho první má už 21 let a mladší je 6 let.Ráda bych adoptovala mimčo ,ale trvá to dlouho.Je mi líto dětí co jsou v domově a bez rodinného zázemí.Chtěla jsem se zeptat jak to funguje s babyboxem a na koho se obrátit.Děkuji

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

múj email:[email protected]

Anděla (Čt, 10. 1. 2019 - 16:01)

Dobrý den všem maminkám v tísni. Již 12.let se pokoušíme o miminko a prošli jsme si i oplodněním ze zkumavky a to bez úspěchu. Máme zažádáno o adopci a stále nic. Hledáme touto cestou maminku, která by nám dala do přímé adopce své miminko. Není překážkou dvojčata a dětátko do 3.let. Je nám.38let a 43.let. Nevzdáváme to a pokoušíme si najít smysl života na těchto stránkách. Naděje umírá poslední. PROSÍM volejte na tel. 777 136 804, nebo pište na [email protected] Děkujeme všem za pochopení. Anděla

Simona (Ne, 6. 1. 2019 - 13:01)

Dobrý den , rádi bychom se o vaše miminko postaraly pokud ještě nemáte vybranou rodinu tak SME tu pro vás a rádi miminku nabídneme teplo domova a krásné prožití dětství a lásky plnou náruč

Jaroslava (St, 2. 1. 2019 - 22:01)

Dobrý večer, hledáme maminku, která se nemůže o své budoucí miminko postarat a chtěla by dát své miminko k přímé adopci.

Rokytka (Ne, 30. 12. 2018 - 17:12)

Dobry den, jsme zajisteny par a hledame miminko k adopci. Nas email [email protected]
Dekujeme

Martina (Út, 25. 12. 2018 - 22:12)

Dobrý den, jsme manželé a moc bychom si přáli malého drobečka, kterého sami nemůžeme mit. Hledáme maminku, která si své miminko nemůže nechat a chce pro něj milující rodinu. Drobečka budeme milovat celým srdcem.
Prosím pokud tu nějaká maminka takova je ozvy se nam na email Martinka.jelda@ gmail.com

Julie (Čt, 20. 12. 2018 - 21:12)

Hezký den, hledáme maminku, která by chtěla pro své děťátko dobrou budoucnost, protože sama se o něj postarat nemůže.
Pokud byste chtěli své děťátko dát do milující rodiny, která se bohužel z vlastních sil rozšířit nemůže, ozvěte se na [email protected].

Reklama

Přidat komentář