Reklama

pleny v dospělosti..

Je to soukrome (Čt, 20. 8. 2020 - 02:08)

Taky

K (Ne, 2. 8. 2020 - 11:08)

Dávám si plenku na noc.

pavel (Ne, 2. 8. 2020 - 11:08)

Já taky .

Karin (Po, 3. 8. 2020 - 20:08)
Fridolín Zvratek (St, 1. 7. 2020 - 15:07)

Já myslím, že nosit plenky v dospělosti není žádný problém. Jedna známá pracovala v eldéence a tam je nosil každý. Ti lidé se do nich tak třikrát denně vysrali, ošetřovatelky je přebalily no a takhle to šlo pořád dokola. A nikdo se tomu nedivil. Ale ošetřovatelky prý pleny nenosily. To nevím, kam sraly.

Návštěvník (St, 1. 7. 2020 - 22:07)

do kýblu :-D

Plenkar (St, 1. 7. 2020 - 14:07)

Je mi jsem tlouštík homosexuál 62l.nosim plenky od narození do dnes.jen k plenkám přibylo dámské prádlo.tak že jsem to taky neměl lehký v životě, [email protected]

stalevplence (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

v plence po narození, v plence a gum. kalhotkách ve školce i ve škole v pubertě na učňáku na intru v zaměstnání i teď v pleně nonstop celej život. Nejdřív bavlněný později po revoluci jednorázové dnes jednorázovky doma občas bavlněný bavlněnou zavinovací plenu a gumovky. Z důvodu bezpečnosti a zpevnění pleny jsem dnes i v body a na noc inko pijama a overaly bohužel jsem zpátky mimino zdr. důvody.

stalevplence (St, 22. 4. 2020 - 03:04)

ja jsem na plenách celej život 45 let zdr. důvody

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 20:02)

Zacala jsem nosit plenky, zjistila jsem, ze se mi proste ten pocit libi, jen tak. Klidne mi napiste na [email protected], zde to asi neni vhodne rozebirat

Denny (Pá, 22. 11. 2019 - 15:11)

Také se mi líbí pleny..už od mých 9ti let.
Vždy mě to až k orgasmu dovede..nyní už zasvecuji i mého muže...letos spolu budeme 10let...ale je to stydlivy truhlicek.Ale také se mu to líbí..předevčírem mne povalil na zem,a klekl na mne a přes boxerky na mne začal močit. Úžasný pocit jak mne zmacel teplymi chcankami...
Nejlepší pleny jsou Id Pants Maxi M nebo S(fialové)...manželovi dávám Attends L ale je to hubený kozlik (180/69),tak asi se pro něj vrátím k "M"kam.
Nejvíc mne dostal,kdyz měl na sobě plénu a začal do ní močit,tak řekl,a co když to proteče,no v tu ránu jsem úplně vycakla jaký jsem z toho měla orgac

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

12 (St, 11. 9. 2019 - 10:09)

Ono záleží kolik mám látkových plenek na sobě totiž když mám ještě malou sestru a brasku tak to vždy mamka veme i mne vždy ale nepravidelně to 6x za den není.

Návštěvník (Út, 10. 9. 2019 - 22:09)

6x denně ? No tak to tu maminu co tě přebaluje lituji, já nechávám dokud je suchá , U nás je to tak 3x za den.

12 (Út, 10. 9. 2019 - 16:09)

Já vždycky večer dostanu natahovací plenkové kalhotky a ráno když jsou suché tak mne zůstanou a o víkendu jsem normálně prebalovan do látkových plen a mám je celo denně tak 6x denně jsem přebalovány podle toho kolik mám látkových plenek a musím dělat obě potřeby do plenek.

Abena (So, 27. 7. 2019 - 15:07)

Na noc si dávám plenkové kalhotky. Spím klidně celou noc.

Anonym (Po, 15. 7. 2019 - 08:07)

A kdo přebali mne já mám taky 2 látkové pleny s froté ručníkem mezi nohama od včerejška od večera dostal jsem jí mezi nohy i když jsem nechtěl a ráno byla suchá tak mne byla ponechána prý do večera to vydrží já vždycky chodím na WC vždy sundavam plenku a všechno jde do záchodu ale když jsem doma tak musím mýt pleny a vše dělat do nich veškerou potřebu.mamka přebali vždy sestru které je 8 let ona se v noci pomocuje ale i nikdy přes den tak má pleny stále na sobě a mne jí dává také ale jenom na noc teď jsem pryč na táboře ale i s plenkami ráno jsem odjel tak my jí nechala a sebou mne pribalila i balík plen řekla to těm vedoucím že mne musejí dát vždy plenku na noc a když po noci ráno bude suchá tak my jí mají nechat ale já s tím nesouhlasím nechci je mít.ale když jsem doma tak prostě ráno vždy přebali sestru ale zároveň i mne proč já který se nepomocuji v noci tak proč mám nosit plenky.to chce asi mamka dokázat aby sestra v tom nebyla sama tak se rozhodla že mne je také bude dávat na venek máme vždy jednorazovky a doma nám dává klasické bavlněné dětské pleny sestra ještě občas dostane i punčocháče ona má výhodu že má silonové punčocháče ale já musím nosit bavlněné punčocháče ale nikdy přes ně dostanu i bodycko které vůbec nechci nosit mne je 13 let a sestře sice 8 let.To přeci neznamená když mám i malou nohu 35,5 a ségra trochu větší 37 je to o dvě a půl čísla menší tak přeci neznamená že bych měl nosit i plenky.ale jak kdy mám i 34 a mám dětské Prestige Dennimky a už v plenach cítím mokro je štěstí že mne dala ještě gumové kalhotky tak to snad neprotece skrze pleny a hlaseji se dva kluci tady v autobuse že by potřebovali prebalit že jim jejich mamka dává pleny mezi nohy tak se asi přidám také ale budu jí chtít jenom sundat a nebudu chtít jinou plenku.

Kamil (Út, 19. 2. 2019 - 21:02)

Dobrý den. nevíte kde na netu sehnat pleny pro dospělé s vysokým pasem ? Děkuji za odkaz.
Klasické nám nevyhovují, nasají málo moči a drží se v rozkroku, nenasaje se do míst na zadku a to i při použití při ležení.

M (St, 20. 2. 2019 - 14:02)

Ja osobne jednorazovky pouzivam vyjimecne, od detstvi, pres pubertu az do dnesni doby si na velkou igelitovou plinu /110x40cm/ slozim na3x detske velke pliny/latkove osusky/ na ten zabal si lehnu, upravim ho, aby dobre sedel a na nej si natahuji celoigelitove polopruhledne plenkove kalhotky pro dospele, ktere kupuji pres internet www Incontinenceshop.com. Maji hodne siroky rozkrok a jsou i hodne vysoke/krokova hloubka je asi 95 cm/ z mekkeho prijemneho materialu. Ty moje pliny se do nich schovaji s prehledem a ani pres den, ani v noci nedoslo k uniku do obleceni, nebo do luzka. Moje pritelkyne se v jednorazovkach probouzela pravidelne v mokre posteli a od te doby co jsem je dvoje dal, tak mokrou postel uz nemela. I noseni je nenapadne, kalhotky nevrzou ani nepraskaji. A nepouzivat saponaty pri prani, jen je premachnout v teple vode, ocakat z nich kapky a vysusit rucnikem. Ty gumove kalhotky se jmenuji Drylife Waterproof Plastic Pants - semiclear, M £ 10,49 L 10,99 XL 11,49 /tabulka velikosti tam je. Nejdrazsi bude asi postovne z UK do Cech a prichvatnete si, protoze nikdo nevi, jestli budou po Brexitu cla. Kdyby byly nejake problemy, tak ja sem na Doktorku obcas chodim, tak bychom se nejak domluvili a ja bych Vam odtud pomohl. Jinak ty latkove velke pliny kupuji v Cechach a jsou ssave pefektne- jen se na ne nesmi pouzit avivaz, stejne jako na kalhotky. Nevim ja s temito mam uz 11 let nejlepsi zkusenosti a nemam z nich zadne vyrazky ani opruzeni. Ano kdyz je vedro, tak je protivne je mit na sobe, ale kdyz je clovek potrebuje a musi nosit, tak se neda nic delat. Drzim palce. M

Reklama

Přidat komentář