Reklama

Vzrušuje mě máma

Mami (St, 14. 11. 2012 - 15:11)

No fuj martine!!!Máma

kazimír (St, 14. 11. 2012 - 14:11)

Mě by zase vzrušilo...Ty jo, to bych asi nastrčil a vystříkal...

Máma (St, 7. 11. 2012 - 21:11)

Právě jsem viděl máminu...Mě by zase vzrušilo majznout tě mokrym hadrem po hubě!

Verča (St, 7. 11. 2012 - 18:11)

A pak ses probudil s rukou nad nočníkem a v ruce držel hovno.

martin (Ne, 4. 11. 2012 - 14:11)

Právě jsem viděl máminu kundičku. Klečela a umývala zem a nevzala si pod šaty kalhotky. Nevšimla si že za ní stojím tak jsem tam chvíli stál a nemohl jsem se toho pohledu nabažit. Krásná kundička červenoučká s většími pysky uplně vyholená. Byl jsem moc vzrušenej. Pak se otočila a lekla se, že tam stojím. Řekl jsem jí že potřebuju hadr a šel jsem. Nemohl jsem se toho pohledu zbavit. Já vím je to neslušný, ale ona mě vrušuje i jinak, má fakt krásný velký plný prsa asi 4-5 a když ji tu vidím procházet se v černý krajkový podprsence má velikost asi 90C jak ji ty prsa přetýkají občas ji vylezou i velký bradavky, tak jsem vzrušenej jak něco. K tomu ještě ji slyším jak vzdychá, masturbuje s vibrátorem, který jsem u ní našel to by vzrušilo každýho. Teď nevím jestli ji mám říct že o tom vibrátoru vím, ale zas ji chci při tom tajně vidět co si o tom myslíte?

K (Čt, 16. 9. 2021 - 22:09)

Neříkal bych rozhodně taky jsem výděl kundičku v předklonu a myslel jsem že ji ho tam strčim jakej jsem měl testosteron

Terminator (Po, 30. 11. 2020 - 01:11)

Kde bydlí tvoje máma abych jí mohl osukat a postrikat ty velký kozy.

Petr (So, 27. 3. 2021 - 14:03)

Ahoj no to bys mohl tě moji má sice 43 ale má kozy jak vozy chceš foto?

Návštěvník (Po, 25. 11. 2019 - 07:11)

Mam chut furt nani moc a jak semnou mluvi sproste ze si curaka honim ,mozna ze je takova ze mne videla si ho honit a strikal sem,matka je sama 6 let,a vim jaka je ze ma rada mocccc sex,videl sem ji kdys mne bylo 12 jak suka hmmm

Martin (Po, 25. 11. 2019 - 07:11)

To sami se mne stalo,ale trochu jinak ,prisel sem domu pozde domu a sel sem si lehnou ale co matka tam lezela usla tam vmim pokoji,spala tvrde tak sem si lehnul kni a usnul sem,pak sem se zbudil pohodince a cejtil sem ze se ze zadkem priblizuje tak sem sahl ji na zadek a spala tvrde,ona ma eroticky sni zda se ji ze ji nekdo jebe,a tak sem ji tam strcil prst a hekala ve spanku a pak sem ji ho tam dal a krasne prirazela as dolu,a mackal sem ji prsa

Martin (Po, 25. 11. 2019 - 07:11)

To sami se mne stalo,ale trochu jinak ,prisel sem domu pozde domu a sel sem si lehnou ale co matka tam lezela usla tam vmim pokoji,spala tvrde tak sem si lehnul kni a usnul sem,pak sem se zbudil pohodince a cejtil sem ze se ze zadkem priblizuje tak sem sahl ji na zadek a spala tvrde,ona ma eroticky sni zda se ji ze ji nekdo jebe,a tak sem ji tam strcil prst a hekala ve spanku a pak sem ji ho tam dal a krasne prirazela as dolu,a mackal sem ji prsa

bohuš (Ne, 17. 2. 2019 - 16:02)

Ahojky, no asi nejsi ani první ani poslední který něco podobného zažil,to víš "matka příroda" si s námi zahrává.Ale na druhé straně všeho je zákon, a ten se musí dodržet .Je to krutý, ale je to tak !

Dan (Po, 18. 2. 2019 - 20:02)

jakby to asi vypadalo kdyby to zakazane nebylo .....

luci (Po, 18. 2. 2019 - 23:02)

Lidé kteří to provozují ten zákon prostě nerespektují a kdo tyto choutky nemá ten jej nepotřebuje .

Reklama

Přidat komentář