Reklama

15 ti-létá prohlídka - před rodiči trenky nesundám

Vojta (Út, 16. 4. 2019 - 22:04)

Já byl na preventivní prohlídce včera. Musel jsem donést ranní moč , nejdřív jsem se musel svléknout do trenek, potom mě zkoušela zrak, pak prohlídla krk, pak mě zvážila, změřila a pak jsem si lehl na lehátko, změřil tlak a vzala krev. Pak si mě poslechla a prohmatala břicho. Pak stáhla trenky a řekla: Kouknu se na bimbase. Podívala se a bylo to.

Návštěvník (Po, 15. 4. 2019 - 14:04)

Já byl na 15 leté prohlídce nedávno. Nejdřív klasika, ale pak mi řekla, ať si lehnu na lehátko a sundala mi slipy. Prohmatala koule, několikrát sama přetáhla předkožku, pak mi podala takovou mističku a řekla, že se do ní mám vystříkat. Tak jsem si před ní vyhonil a bylo to vpoho. Řekla, že s ejakulací ani s erekcí nemám žádný problém a pustila mě.

luci (Po, 15. 4. 2019 - 22:04)

Ale to jsi byl na prohlídce u dominy , ne u doktorky.

Dan (Po, 8. 4. 2019 - 05:04)

a dávala to hodně najevo ? jak ses citil ty ?

Michal (Pá, 5. 4. 2019 - 17:04)

Hoši Co Řešíte Nechcete Si Nechat Vyšetřit Ehm......... Nemusíte

Vítek (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

Ahoj je mi 15 a v pondělí jdu na preventivní prohlídku. Prosím o podrobné informace.

Lukš (Pá, 15. 2. 2019 - 23:02)

Záleží na tom jakého máš lékaře.
já jsem musel donést raní moč , nejdřív mě zkoušel zrak, pak prohlídl lízátkem krk, pak mě zvážil, změřil a pak jsem si lehl na lehátko, změřil tlak a vzal krev.
pakjsem si musel vytáhnout tričko a poslechl mi srdíčko, nakonec jsem si musel stáhnout ke kolenům kalhoty a slipy . podíval se a bylo to. oblíkl jsem se a mazal do školy , zaneškal jsem dvě hodiny ale vpoho. není se čeho bát, prostě pohoda

Tyjo (Po, 18. 2. 2019 - 13:02)

Zapoměls ještě na kontrolu hnědé čáry na zadní straně slipů, boxerek nebo trenek.

Ondřej Černý (So, 16. 2. 2019 - 12:02)

myslíš že je v 15ti letech nošení slipů normální? Nebylo by lepší zkusit boxerky?

Lukš (So, 16. 2. 2019 - 14:02)

To nemám , mamka mě je nekupuje a je mi to trapný jí to říct.

Ondřej Černý (So, 16. 2. 2019 - 14:02)

Pokud si o tom chceš popovídat, tak Mě napiš na mail [email protected]

Lukš (So, 16. 2. 2019 - 18:02)

A o čem si chceš povídat, vše o prohlídce jsem už napsal.

Ondřej (Po, 18. 2. 2019 - 11:02)

Zajímala by Mě jen jedna věc ještě, myslíš si, že když by jsi mámě řekl, že spolužáci nosí většinou boxerky nebo trenky a ty by jsi to taky chtěl zkusit, že by na to přistoupila?

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 21:02)

Chce si při mailování nebo chatování s tebou honit péro, eventuálně pořídit nějaké tvoje nahé fotky a videa za účelem tvého vydírání, nebo se s tebou i setkat a ojet tě. Kdoví kolik mu vlastně je.

Návštěvník (So, 16. 2. 2019 - 21:02)

Třeba mu chce jen nějaké boxerky koupit :-) ale to asi néé . :-) pravděpodobnější bude vaše odpověď.

Stepan (Ne, 13. 1. 2019 - 00:01)

Já sem byl vždy větší než ostatní i puberta mi začla už v devíti letech a už v 13 sem překonal 20 cm. Je mi 15 a mám 26 cm dlouhý a 6 cm široký a doktorka reagovala tak že když ho vydela vylezli z ní ouuuuu, pak se mi postavil a ona byla v šoku. Snažila se být profesionalni ale stejně mi ho furt chyala a sestra zírala z vyvalenýma ocima.

Stepan (Ne, 13. 1. 2019 - 00:01)

A prohlídka proběhla vcera

Matej (Čt, 10. 1. 2019 - 14:01)

Zepta se mě na 15ti lety na vyron semene??

David (Čt, 10. 1. 2019 - 16:01)

Mě se doktorka ptala na erekci, výron semene a zda mastrubuji. Také chtěla vědět, zda mi semeno stříká a jak daleko.

dospělák (Út, 11. 12. 2018 - 15:12)

Nemím zda jsem se narodil na jiné planětě , ale domnívá, se, že se toho zase tolik nemohlo v oblasti genitáli´tolik změnit ! My, parta kluků v místě našeho bydliště v Pražská Šárce jsme velice často všichni najednou onanovali. Nikomu to nepřišlo divé, či sexi. To, že by někomu v tomto věku nšla stahnou kůže přes penis, to je abstraktní. My jsme žili v době, kdy bylo naprosto běžné bydlení o jedné místnosti , kde o nějaké intimitě nemohla být při hygieně ani řeč. Stydivost 15-letých chlapců no, to nevím ,jak se budou chovat při následném pohlavním styku ????? A lékaři a sestry ? Vždyť jsou to také lidé !!! To je to samé, jako by bylo zaručené, že policista před jízdou autem nepožije alkohol ::: POstavené péro v ordinaci ???? Běžet po zdravotním, středisku byť i jen o jedno poschodí níže se stopořeným údem to je blbost Dnes máme tolik prováděcích předpisů, že vlastně nic nejde. Asi by bylo lehčí každému po porodu přirození amputovat aby se přžedešlo možným pozděhšán traumatům.

Reklama

Přidat komentář