Reklama

Punčocháče a muži

Uz (Pá, 9. 8. 2019 - 10:08)

se mi zastesklo po punčoškách, tak horko nehorko vzal jsem si ráno 100DEN tělové silonky abych schoval chlupy, přes ně 30DEN černé silonky, stahovací černé body a latexove kalhotky, k tomu krátké šortky a triko bez rukávů, na nohy kotníkové conversky a vyrazil jsem ven. Teď sedim v parku na sluníčku a užívám si krásné teplo na nohách. Horko mi určitě není, naopak, je to velmi příjemné. Vyrazím do hospody na oběd a na pivo a je mi jedno co si kdo myslí.silonky prostě miluju.

Návštěvník (Čt, 11. 7. 2019 - 18:07)

Nádhera je se od takovÿch hadrů osvobodit!A ne si v nich ještě libovat!

Eva (Ne, 9. 6. 2019 - 17:06)

Ráno tu bylo chladno, přesvědčila jsem muže aby si vzal bavlněné punčocháče pod kalhoty, protože budeme celý den venku. Nakonec se udělalo tepleji ale nestěžoval si na horko, byl dost vítr takže je klidně unesl. Já je měla taky a vedro mi nebylo.

Dáša (Po, 10. 6. 2019 - 11:06)

Ahoj Evka,
ako si presvedčila svojho muža aby si v tomto ročnom období obliekol pančucháče? Ten môj ich spočiatku nenosil vôbec, až neskôr som ho prinútila nosiť pod nohavice aspoň moje hrubšie silonky. Ale aj to iba v najväčšej zime. Stále ich totiž považuje za ženské oblečenie. Túto zimu bol dlhší čas nejaký prechladnutý a tak som mu okrem liekov a teplého čaju naordinovala aj teplejšie oblečenie vrátane pančuchových nohavíc. Trochu si na ne zvykol, no stále zvykne frflať, keď mu poviem aby si ich obliekol. No ako skončili mrazy, tak už si ich na seba viac nedá. Ja nosím pančucháče pod nohavice od jesene až do jari, no jeho už asi nepresvedčím...

Eva (Po, 10. 6. 2019 - 14:06)

To asi záleží na tom jak je ten který muž poddajný. Ten můj si dal říct i když to nebylo bez výhrad. Punčocháče ale nosí vlastně už od dětských let a tak je na ně zvyklý. Slabé, vyloženě dámské, silonky bych asi na něj nedostala. Silnější ale jsou unisex oblečení.

Dáša (Po, 10. 6. 2019 - 15:06)

U nás je asi problém, že ich predtým vôbec nenosil. Takže som rada, že ich nosí aspoň vtedy, keď vonku mrzne. A on považuje za dámske oblečenie akékoľvek pančucháče. Ale úplne tenké nenosí ani on, hoci mne by to vôbec nevadilo. Do bavlnených by som ho ale teraz v lete nedostala ani náhodou. To už by bolo teplo možno aj mne, hoci pančucháče nosím celoročne. Ale to asi aj ty.

Fan (Ne, 9. 6. 2019 - 14:06)

Chtěl jsem napsat,že silonky nosim taky v těchto dnech, ale jestli se bude vic oteplevat , tak si je už brat nebudu.

Fan (Ne, 9. 6. 2019 - 08:06)

Ja nosim telove silonky ke kraťasům. Černy ty už asi dost přitahuji pohledy . Ja mam oblibeny naštěsti tělovy

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Přesně tak. Také sleduji pohledy. Baví mě to.

Je (So, 8. 6. 2019 - 13:06)

tu někdo kdo nosí silonky i v těchto dnech? Já nosím černé 40DEN ke kraťasům nebo šortkám a černé kotníkové conversky.

John (Po, 15. 4. 2019 - 12:04)

Nějak se tu zasekla diskuse,tak jí trochu popostrčíme,Přestal jsem nosit silné punčocháče a vytáhl jsem sílu sílu 40 a 20 DEN podle počasí

Tom (Po, 15. 4. 2019 - 13:04)

Nosíš je stále kvůli chladnému počasí? Pro mne totiž sezóna nošení punčochových kalhot už skončila. V zimě jsem je nosil poměrně často když jsem dělal něco venku nebo i do práce. Sám od sebe by jsem je nosil mnohem méně, no manželka často trvala na tom abych si je v chladnějším počasí vzal. Teď už na to nemám důvod i když manželka by možná byla ráda, kdybych nějaké slabší nosil i teď. Ona si je totiž pod kalhoty obléká ještě i teď v dubnu.

silonky (Po, 6. 5. 2019 - 18:05)

prostě miluju, začal jsem je nosit dobře před 20 lety, staly se běžnou součástí mého šatníku a nosím je zcela otevřeně i k 3/4 džínám nebo ke kraťasům. Zvyknul jsem si na ně tak, že je nosím skutečně pořád, v zimě 100DEN, v létě 30-40DEN, černé nebo tělové. V létě mě to baví možná ještě víc než v zimě, je to jako to zakázané ovoce. Taky se mi líbí nosit několikery přes sebe, k tomu latexové kalhotky s vysokým pasem a přes ně stahovací kalhotky s vysokým pasem. Silonky neodkládám ani na noc, jen je za zaměním za speciální silonkové leginy na spaní, vyráběla je Bellinda, když nejsou po ruce tak běžné silonkové leginy. Život v silonkách je prostě jiný.

Marek (Čt, 4. 6. 2020 - 23:06)

ahoj,jsem unešen tvou fascinací,taky je miluju,rád v nich spím a představuju si že je nosím otevřeně venku,takovou odvahu obdivuju. Nicméně preferuju ty nejtenčí,v současnosti 10DEN,z těch jsem unešenej,v kombinaci s kvalitními kalhotkami je to zážitek. Nemohli by jsme si občas mailnout? [email protected]

John (Po, 15. 4. 2019 - 20:04)

Pro parádu je nenosím,jasně že kvůli chladu,nejsem žádný mladík( 6x) a taky zpevňují nohy a proti křečovkám,mám s 15% lycry

Pet (Po, 15. 4. 2019 - 15:04)

A proč by nemohla já je také ještě nosím ráno jdu do práce v 5hod. Dneska bylo pouhých 2 °C nad nulou.Odpoledne odepnu nohavice a jdu v 3/4 domů.

pavlikapavel (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

jsme každý trošku jiný , já je nosím výhradně naostro

MAX (Ne, 16. 1. 2022 - 10:01)

pavlíkuapavle-nosit silonky na ostro je to nejlepší je nosit po celých dnech i na spaní i jako běžné oblečení nejen na doma, ale i při jakékoliv činnosti venku na hoře s trikem, mimo domov navléknout pouze kraťasy, zvlášť ty nejtenčí nejen zahřejí ale jsou velmi pohodlné - nebrání v pohybu, jsou pružné

Jan (Út, 25. 1. 2022 - 15:01)

Já také nosím punčocháče přímo na tělo, ať už jsou silnější, nebo tenké. Je to prostě praktičtější. Doma jsem také jen v triku a punčocháčích, ale navléknout si přes ně kraťasy na procházku venku, to si netroufnu. Tak ještě sportovní trenýrky přes punčocháče, když si jdu zaběhat. V létě si tak jdu občas zaplavat do venkovní vody.

M (So, 16. 2. 2019 - 14:02)

No to je zajimave! Na jinem vlakne pises, ze ti strycek kazdy den nasazuje pliny a tady nosis puncochace na ostro? Jsi asi prolhanej, nebo velkej blafoun!

Reklama

Přidat komentář