Reklama

Punčocháče a muži

Návštěvník (Po, 18. 2. 2019 - 16:02)

ahoj, nemám důvod lhát na ostro je mám ale jenom když mám období kdy nemusim mít plínu

radim (Čt, 14. 2. 2019 - 13:02)

ahoj nosim ja taky celou zimu stabilne ty klasicke radkove bavlnene. jsou teple a dobre sedi. kdo chce pokecat piste mail [email protected]

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Píšu

John (Ne, 30. 12. 2018 - 13:12)

Tak mi Ježíšek nadělil punčocháče originál pánské od zn. Ela Adam 64 Den s 30% elastanu,tak jsem zvědavý jaké budou, píše se tu zvýšená odolnost proti mechanickému poškození a vhodné pro cestování, sport a dlouhodobé nošení

(Po, 17. 12. 2018 - 19:12)

mam punčocháče převážně bez popisu jestli dámské,pánské,pro mně je rozhodující velikost,nakupuji hlavně na netu bez běhání a koktání ve frontě někde v galaterii ,jen stále nevím jak je nosit,jestli na ostro a nebo na spodní prádlo ? Holky je nosí všelijak,jak jste na tom vy ?

Tom (Út, 18. 12. 2018 - 09:12)

Mně je obstarává manželka, ale mám pocit, že jsou to převážně dámské. Manželka je totiž ta, kvůli komu punčochové kalhoty nosím. Sám bych si je asi neoblékl. Vespod nosím většinou slipy. Někdy mi ale řekne abych si je oblékl naostro. Většinou to má důvod v pozdějších sexuálních hrátkách.

Romario (So, 15. 12. 2018 - 15:12)

Pánské dámské vždyť je to jedno. Splní účel ke kterému jsou vyrobeny.Že teď mám na sobě ,,dámské,, je mi úplně šuma fuk. Ať si píše říká kdo chce je mi v nich perfekt. A když chci tak si k nim vezmu sukni 12 cm jehli a dám si kafe a jsem v pohodě. A každej ale úplně každej mi může být totálně ukradenej.

M (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Ano to je i muj nazor a ja bych si nekoupil panske puncochace, ja si kupuju jen damske jemne silonove puncochace a tim to noseni puncochacu ma pro me stale takovou tu chut zakazaneho ovoce a neceho, co se delat nesmi a to me vzrusuje. Kupuju si luxusni a drahe-ktere jsou nadherne a dlouho vydrzi, ale nemam stesti na zeny, ktere rady nosi silonky. Stale jim na nich neco vadi, kousou je pri noseni a je s nimi spousta prace. A pritom si je ani pres svoje bricho nedokazou poradne obleknout. Kecy v kleci.

marciff (Po, 26. 11. 2018 - 22:11)

já si punčochové kalhoty oblékám denně,ale bohužel z důvodu studu jen doma v soukromí,nicméně o to více si to užívám... nejvíc upřednostňuju tenké,cca tak 10-15DEN... Asi nejsem na té správné stránce,ale kdyby se našel společně smýšlející člově[email protected] Jinak nošení silnějších punčoch pod kalhoty dobrý,ale je potřeba zvolit dobrý materiál,za mě více elastanu,díky tomu dobře"kloužou" a nezatrhávají se a mimo jiné je příjemné vědět že je máte na sobě:)))

Míla (Po, 26. 11. 2018 - 09:11)

Silonky v zimě pod kalhoty jsou ideální. Ale i v létě ke kraťasům na kolo nebo běhání nemají chybu.

marek (Po, 26. 11. 2018 - 15:11)

Naprostý souhlas.

Romario (Ne, 25. 11. 2018 - 14:11)

Já si koupil v Lidl - shopu 5*80 DEN černé opaque a vyšli mi jedny na 62 Kč. Když kouknu u nás v obuvi tak za 40 DEN chce 125 Kč. Nebo zkus Tchibo tam mají též punčocháče i tam nakupuji.

marek (St, 21. 11. 2018 - 13:11)

poradíte někdo, zda se dají pánské silonky koupit i v nějakých kamenných obchodech?

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Jsou velmi často už všude

Petr (Ne, 2. 12. 2018 - 18:12)

Já si koupil pánské silonky v obchodě evony. Prodavačka se mému požadavku nedivila a rovnou povídá pánské ve vaší velikosti máme momentálně jen v černé barvě. Příští týden by mělo přijít zboží pokud by jste chtěl tělové a nebo můžete zkusit nějaké dámské. Počkal jsem a opravdu pak koupil takové pánské

Návštěvník (Pá, 10. 1. 2020 - 01:01)

Kupoval jsem a nabídla mi ještě černé hrubé a dala mi slevu i na černé PÁNSKÉ tenké a hodně lesklé. Nosím je u pod kraťasy. Úplně běžně. Mám jich spoustu. [email protected]

Jarda (Pá, 23. 11. 2018 - 16:11)

Určitě někde ano ale naběháš se a budou ti slibovat jak je musí objednat,kašli na to a kup rovnou jako by dámské,některé prodavačky je dokonce sami nabízí,já nakupuji online po více kusech a není jediný problém a hlavně nikam nemusím.

Miki v plenkac (Pá, 28. 9. 2018 - 17:09)

Už asi začnu nosit...Silonovyma puncochacema nikdy nic nepokazis. A 20 DEN uz vubec ne, mozna by byly lepsi 40-ty vic vydrzi. A v zime hreji a v horku chladi, jak se pres ne vyparuje mozek.

Romario (Pá, 28. 9. 2018 - 14:09)

Jelikož vstávám brzy a do práce tak chodím brzy. Tak jsem si přes punčocháče natáhl i leginy DEN jak byly vynikající pod kalhotama. držely teplo a byl fajn.

Taky (Út, 18. 9. 2018 - 16:09)

Silonovyma puncochacema nikdy...Uz nosim silonky,prave ted mam 60Den k 3/4 dzinam, krasne se na slunicku lesknou a krasne to hreje, at to trva vecne

Reklama

Přidat komentář