Reklama

Tresty v práci

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Anonymka:Pracovala jsem v Irsku jako servírka v nočním podniku. Dobrovolně jsem po práci zůstávala s klienty, kteří mi dobře platili. Někteří mě se zalíbením trestali jako malinkou holku na holý zadek a za to jsem dostávala další peníze navíc. Časem se mi to docela začalo líbit a schválně jsem provokovala abych dostala na zadek, je to hodně vzrušující. Samozřejmě to nesmí být surové mlácení. Z předcozích příspěvků mám takový dojem, že většině trestaných se bití přes holou taky docela líbí, i když asi někdy je výprask opravdu za trest a pak to musí bolet. Já jsem nikdy neměla jelita déle jak do druhého dne, takže ani nevím co je to opravdový nářez, ale po tom já netoužím.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Simča:Zaměstnavatel má vždycky pravdu a nebo zaměstnanec končí. To je přece normální všude. Dovedete si představit, že vyhrajete soud nad zaměstnavatelem a budete u něho dál pracovat? Myslíte, že vás pak v okolí ještě někdo zaměstná? Já jsem byla taky občas bita a ani mne nenapadlo si jít stěžovat a když jsem o tom mluvila s kámoškou, tak se přiznala, že byla v Anglii jako "Operka" a běžně dostávala pohlavky a facky a ví i holkách co dostávaly taky přes zadek. Ono to zase tak vyjímečné není.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Rádce:Vazneni, jestli ty prihody o vyprascich od nadrizeneho jsou pravdive, pak doporucuji precist: Ochrana proti sexualnmu obtezovani
'

jen tak (Ne, 9. 12. 2018 - 03:12)

Máte pravdu Rádce. První věc je sex.obtěžování, druhá věc je zneužívání a fyzické násilí s napadením, pak šikana a spousta jiného, ublížení na zdraví to nemusí být fyzické pouze, ale i závažnější psychycké a ony "tzv. šéfy" y to ve finále mohlo stát pěkný balík a to dost dlouhou dobu.V dnešní době růzé techniky, telefonů a podobných propriet na baterie ani problém dokazování nemusí být nějak složitý.A věřte že na takovém úchylovy, úchylačce by se jak policisté-kriminalisté, dozorci dokázali i pěkně vyřádit.Trochu mi nejde mentalita člověka, který toto je ochoten snášet (pokud je to pravda)!

luci (Pá, 21. 12. 2018 - 17:12)

Také šéf prohrábne , ohne přes stůl , napíchne a podrží se tvých boků dokud se neuspokojí . Pokud máš hypotéku a velmi dobrý plat , necháš se někdy i dvakrát v týdnu potrestat.

Ilona (Pá, 15. 2. 2019 - 13:02)

Chtěla bych taky takové tresty, ale spíš toho mého šéfa provokuji, krátká sukínka a před ním se vždycky pro něco ohýbám. To to vždycky pleskne na zadečku. Chtěla bych ho dotlačit dál, ale má asi strach. A nebo není na mladé 21?

Šéf. (Pá, 15. 2. 2019 - 18:02)

Nechceš jít ke mě, já bych ti šéfoval prdelko. Chceš ho uhnat, aby ti zvednul plat?

Saša (Pá, 28. 12. 2018 - 16:12)

Byla jsem v podobné situaci dost dlouhou dobu. Až dokud nepřišla nová kolegyně, mladší a asi i hezčí. Teď uspokojuje šéfa ona. Já ale musím dále strpět jeho plácání přes zadek nebo osahávaní.

Zdeněk (Čt, 20. 12. 2018 - 18:12)

Jako myslíte, že by takové šéfové policajti na stanici nasekali na holou?

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

František:Tak vidím, že v tom opravdu nejsem sám. Evo a Ivo, v jakém oboru pracujete?'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Iva:Jsem ráda, že nejsem sama kdo v práci občas od šéfové dostane bití. Už jsem myslela, že se to může stát jenom mě. Svoji práci mám ráda je i dobře placená a v mém regionu už bych takovou nenašla. Největší ostuda trapas se mi stal při prvním výprasku. Byla jsem v práci asi teprve půl roku. Po jednom flámu jsem přišla do práce trochu připitá. Šéfka to poznala a dala mi vybrat paragraf 53 vyhazov za hrubé porušení prac. morálky nebo výprask od ní. No vybrala jsem si výprask. Ale to jsem netušila co mě čeká. Odněkud vyhrabala rákosku, no krve by se ve mě nedořezal. Musela jsem si vyhrnout sukni, punčochy i kalhotky ke kolenům a ohnout se přes opěrák židle. Podotýkám, že od rodičů jsem nikdy žádný výprask nedostala, vůbec jsem nevěděla co mě čeká. Bolelo to ukrutně. Asi po desátém švihnutí jsem to nevydržela a bolestí se před ní počůrala. Ten pocit zahanbení a studu byl snad horší než seřezaná zadnice. Výprask přestal musela jsem to po sobě uklidit a ten den mě poslala domů. Od té doby jsem dostala ještě dvakrát a radši jsem se před bitím dovolila a šla na wc i když se mi moc nechtělo. Teť, musím to zaklepat, už jsem ji dlouhou dobu nedala příležitost mě seřezat a snažím se být vzorná. Doufám, že už snad nikdy k dalším výpraskům nedojde.'

A (So, 26. 5. 2007 - 13:05)

Eva:Je to dost ponižující, ale zase je to lepší než přijít o prácikterá člověka baví. Já jsem už byla bita několikrát a vím, že šéfová na mne má docela vztek a taky vím, že se jí líbí když vidí jak se jí bojím. Přesto, že už viděla můj zadek několikrát, vždycky se stydím když si musím stáhnout gatě. Ona ví jak mne to ponižuje a právě proto to dělá až tak do krajnosti. Trestá mne prutem a to by určitě bolelo stejně i přes spoďáry, ale ona mne musí vždycky dávat na úplně obnaženou. Jen mám strach, kdy k tomu ještě zavolá svého druha. Už mi vyhrožovala, že mi tu ostudu udělá a nechá mne seřezat od něho, já ale tajně doufám, že si to snad nedovolí a když tak né na holou, to bych se hanbou propadla. Co si o tom myslíte ? Má někdo takovou zkušenost?'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

František:Možná v té sedmé třídě je to horší. Připadal jsem si blbě, ale prostě se nedalo nic dělat. Šéfová je starší, to už je ale moc do detailu, navíc nemyslím, že to na to má nějaký vliv. Nijak mě u toho neponižovala, prostě jsem dostal nařezáno a hotovo, žádná věda.'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Yveta:Jirko je mi už skoro 28 a jsem rozvedená, takže ty problémy s mužem nemám, ale jsem vlastně tím bítím potrestaná dvakrát, protože 3 až 4 dny po výprasku nemohu mít sex, aby mi někdo neviděl jelita. Ale jak jsem psala už se snažím poslouchat a snad už nařezáno nedostanu, ona to byla hlavně moje vina a zase až tak moc mne to neponížilo.'

Blažena (So, 27. 2. 2021 - 16:02)

Že nemůžeš mít 3 dny sex to snad vydržíč já mám sex 1x týdně a stačí mi to. plus k tomu 1x týdně masturbace.

Žaneta (So, 27. 2. 2021 - 16:02)

Tak málo? Já ho musím mít ráno a večer většinou s přítelem, když není doma, tak skočím k sousedovi a když dostanu chuť tak i v práci, buď mi to udělá šéf a nebo někdo z kolegů. 1 týdně bych nevydržela, to se snad ani nedá, jak to vydržíš?

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Jirka:Františku, pokud je to pravda tak to je teda síla. Jak si to mohl vydržet? Vždyť to muselo být strašně ponižující vystrčit ve 30 letech holý zadek na cizí ženskou a nechat si nařezat jako malej kluk ! Kolik jí je let je starší než ty? Vůbec si to nedokážu představit !Já mám podobmou zkušenost, ale to jsem byl asi v 7 třídě na základce. Dostal jsem našviháno proutkem na holou od jedné starší úči u ní v kabinetě. Horší než samotný výprask pro mě bylo to ponížení jak jsem před ní stál otočený čelem k ní, kalhoty i trenky u kolen a ona mi před výpraskem dávala kázaní jak je to pro moje dobro a tak. No byl to hrozný zážitek a samozřejmě jsem se snažil abych se u ní v kabinetě už nikdy neobjevil. Toto zažít v práci tak bych se před šéfkou tak styděl, že bych se před ní snad nemohl ani objevit natož pod ní pracovat. Hrůza brrrr...'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

František:Milá Yveto, ano trestání je různé, ale můžu tě ujistit, že v mém případě se jednalo o to samé. Poprvé víceméně symbolicky, podruhé už jak píšeš ty (= abychom si rozuměli prostě na holou). A potřetí si moc nedovedu představit a doufám, že už nebude důvod.'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Jirka:Pokud se nad tím člověk zamyslí motivující to asi být může. Zvlášť u nás kde se o práci téměř všichni běžní zaměstnanci bojí. A než se nechat vyhodit asi není jiná možnost než si nechat potupně nařezat. Slyšel jsem, že snad v některých asijských zemích byli nebo asi jsou fyzické tresty v práci běžné, ale stejně u nás si to nedokážu představit. Yveto kolik je Ti let. A jak to případně maskuješ před manželem ? Vždyď večer v posteli si toho musel všimnout ? Co Ti na to řekl ? Omlouvám se, ale pořád mi to připadá jako sci-fi.'

A (So, 26. 5. 2007 - 12:05)

Naďa:Jirko ono to je jiné u mužů a jiné u žen. Na mne pAní vedoucí vyloženě žárlí a tak mi to dává sežrat. Stačí maličkost a už přiletí facan. Stačí nevhodný pohled na zákazníka a už si mohu být jistá vejřezem. Má takový způsob, že mne drží za vlasy nad uchem a odtáhne mne do sklepa a tam jsem bitá bambusovou tyčkou a po bití se většinou ještě nesmím obléct a musím před ní stát a slíbovat jí polepšení a ona mně ještě několikrát švihne ve stoje přes zadek a až pak si moho natáhnout kaťata a spustit šaty.'

Reklama

Přidat komentář