Reklama

Sex bez ochrany

Steve (St, 9. 10. 2019 - 14:10)

Tak si to užij čuně ...

Návštěvník (St, 9. 10. 2019 - 16:10)

Proč by měl být čuně? Prostě když na to dostanu chuť, tak ji ho tam strčím, vystříkám se do ní, vytáhnu ho hnědého, jdeme se oba umýt a je to. Jen v přírodě na to čištění nedojde a odnesou to boxerky a u té mojí džíny, protože tanga toho moc nepoberou a umyjeme se až doma a vypereme. Proč z toho dělat takovou vědu? Jo, nesmí mít průjem, to je potom větší sranda.

David Otruba (Pá, 22. 2. 2019 - 15:02)

Nevěděl jsem, že existují tenké kondomy, už je mám objednané. Přibral jsem tam pro přítelkyni sexy obleček :-)

Igor Chmelka (Út, 19. 2. 2019 - 11:02)

Hoši tenké kondomy doporučuji kondomy Pasante, já je kupuji už dva roky z e-kondomy.cz, a asi bych tady úplně neposlouchal názory, že je správné to stříkat, kde vás napadne... v dnešní době je potřeba se chránit.

Jeny (Út, 19. 2. 2019 - 12:02)

Jedině bez je ten nejlepší pocit a ta krása toho naplnění, když jdou po sobě aspoň 3.

Bob (Pá, 15. 2. 2019 - 17:02)

Zajímavé názory, já teda jedu bez a stříkám zrovna kam se mě chce. S kondomem mě to moc nebaví. Ta moje si nechá radši nastříkat, než aby se to vyhodilo. Anál, pusa, kundička, kam to zrovna vyjde. Jedno dítě už máme, tak trénujeme na další. Tak proto. S cizí bych to asi nedal, ono přece jen, co kdybych něco chytnul. Vloni se mě snažila jedna ženská v práci přesvědčit, že ten její už moc nechce dítě, tak jestli bych ji nepomohl. No asi se pomátla. Copak, kdyby se to neprovalilo, ale člověk nikdy neví. Letos jsem zjistil, že jsem nebyl jediný pokus, ten její chlap, až se to dozví, to bude doma asi veselo. Jo ženské, samé stěžování, jak je chlapi obtěžují a potom sami otravují.

luci (Pá, 15. 2. 2019 - 22:02)

A to si myslíš , že je taková blbka a řekne svému paroháči ,že kolegu požádala o naplnění ?

Bob (So, 16. 2. 2019 - 00:02)

No nikdy nevíš, jak se to může provalit a nebo bude chtít testy.

Jirka (Pá, 15. 2. 2019 - 12:02)

No tak nevím, jen tak někde ho nestrčím, líbí se mi názor Marka, a zajímalo by mne, kde kupuješ ty tenké kondomy, vyzkoušel bych to....

Michal (Pá, 15. 2. 2019 - 16:02)

Jestli ses tentyz Jirka, ktery zije se starsi zenou, mozna bys ji mohl pozadat, aby brala antikoncepcni pilulky. Prece jenom strikat bez kondomu je lepsi pozitek pro oba partnery.

Jeny (Po, 11. 2. 2019 - 18:02)

Nechávám se šukat pouze bez ochrany, nedovedu si představit, že by to do mě kluk nepustil. Je mě 18 a chci si užívat a nic neřešit. Na párty se svlíknu a nechávám kluky, aby si zasunuli a vystříkali. V nočním podniku si lehnu na stůl a pánové mají volnost si užít dle chuti. Je to nádherné a ta slast, když jdou do mě tři najednou a nebo dvaklacky v kundičce. Boží.

ajuj (Ne, 13. 10. 2019 - 01:10)

taky šukám bez ochrany ale radši do prdele nechcu aby ženská otěhotněla

-- (Po, 11. 2. 2019 - 13:02)

Když je ženská vdaná, vždycky to do ní nastříkám. Jenom jedna vyžadovala ochranu, jinak chtěli všechny bez. Byly spokojené, že jsou naplněné, prý ten pocit je skvělý (??). Děti neřeším, ony se o to nějak postarají, chtěli to, tak to mají no. Jednu šukám v práci a odpoledne před koncem ji musím nastříkat a ona s tím valí domů a tam pokračuje s manželem, prý se mu líbí jít do ní po někom (??????). No nevím, ještě jsem to nezkusil. Když mě to jednou prozradila, tak jsem z toho měl málem infarkt. Teď už v klidu stříkám do jeskyňky co to jde. Vlastně si s ničím nemusím dělat nervy.

Marek (Po, 11. 2. 2019 - 10:02)

Já to třeba nepochopím, proč se někdo pouští do sexu bez ochrany, když se moc neznají, dokážu to pochopit, když už je spolu někdo rok a víc, tak to jo. Ale jinak, já si kondom beru vždy, kupuji si tenké kondomy, a díky nim je to jako bych na něm nic neměl.

luci (Po, 11. 2. 2019 - 10:02)

Máš pravdu , že s cizími partnery je to riskantní , ale když do ženské chlap nestříká , tak je taková soulož jako lízání medu přes sklo.

Steve (Pá, 15. 2. 2019 - 16:02)

"Lízání medu přes sklo" je styk s kondomem ... Taková přerušovaná soulož není např. Lízání přes sklo. Špatně si se Luci vyjádřila. Ale pořád lepší užití kondomu nežli nic, či jen masturbace. Jinak styk s cizími ženami nedoporučuji provádět nejlépe vůbec ... přecijen.

-- (Po, 11. 2. 2019 - 13:02)

Jj, není to s pláštěnkou ono. A když střídám dirky, tak už je z toho člověk tak rozjetý a zblblý, že to potom pustí jedno kam. Zadaná si s tím případným průšvihem poradí, jinak je to potom sranda a záleží, jak se s tím ta svobodná popere. O jedné vím a je jí to absolutně jedno, jak to dopadne, absolutně to neřeší. Její věc.

držím palce, AL (Ne, 27. 8. 2017 - 18:08)

Možný je všechno. Příště si raději nasaď prezervativ.

Lenovo A606 (Ne, 27. 8. 2017 - 05:08)

Dobrý den, chci se zeptat měly jsme s přítelkyní sex, ale včas sem ho vyndal a pak jsme usnuly a za 3 hodiny měly opět nechráněný sex. Když jsem si uvědomil, že sem nebyl ani na wc a ani nebyl umyt tak jsem přestal. Je možné, že by i po 3 hodinách byli spermie aktivní a ona byla těhotná?

Jarek (Ne, 17. 4. 2016 - 11:04)

Stejně je to krásnej pocit,...Moc krásně napsáno!!!!!

Reklama

Přidat komentář