35 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
RamCZel (anonym)
Hele, mě je 16 mám byt napsaný na sebe a chodím na učňák a k tomu mam brigádu a byt utáhnu úplně s přehledem. A to mám byt v Praze. Peníze mám jak z brigády tak i z učňáku a platím 12k za měsíc a i tak si vystačím na jídlo hygienu, cigarety a zábavu s kamarády. Nechápu proč tady píšete, že to nejde, všechno jde jen to chce mít odvahu a pevné nervy. Přeju všem aby se jim to povedlo jako mě.
15. Únor 2019 - 0:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lorean (anonym)
Nabízím ubytování v Ostravě. Mám byt 2+1. A jsem tam sám. Tak holky pokud chcete, napište. Sportovec 40 let.
15. Únor 2019 - 12:12
Obrázek uživatele Návštěvník
HJ. (anonym)
Podle toho kde a výše nájmu je dost problém. Mě s přítelkyní je teda víc, 19 pryč a jí 18. Tak to už dáme v pohodě, mám po škole a sehnal jsem si práci. Přítelkyně bude končit letos. Vzali jsme do nájmu do jednoho pokoje 17 letou holku, co nechtěla být na intru a sháněla někde takovouhle možnost. Kromě naší ložnice může využívat všechny prostory a zatím je to s ní v pohodě. Je to levné, ale má to svoje omezení jako žádné mejdany, vodit si k sobě pochybné kámoše taky ne, normálního kluka ji dovolíme i přes noc, proč ne v jejím věku. Další omezení tady nebudu vypisovat, to záleží na pronajímateli.
15. Únor 2019 - 18:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Odpověď na Hele, mě je 16 mám byt
Mohu se zeptat? Jemu 16 let za půl roku 17 a chci se zeptat jak to jde udělat abych bydlela sama nebo s přítelem jestly musí můj otec něco poděsat nebo jestly to jde přes soud ?
26. Listopad 2019 - 7:51

Stránky

Přidat komentář