Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

Když jsem byla malá,ale to se nepočítá.
Jednou na návštěvě u příbuzných. Nenašla jsem záchod a už to bylo. Jen jsem se schoulila na chodbě do rohu a vytvořila pod sebou louži přes kalhotky.

Hynek (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Je tady nějaká holka, které to při čůrání hodně syčí? To se mi úžasně líbí, myslím že to většinu mužů vzrušuje.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

A pamatuješ ,kdy ses třeba počůrala?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Pozoruji a dívám se jak čůrám. Někdy ten proud může téct i do strany a to bych si počůrala nohavice nebo boty. Dnes mi to šlo rovně hned prudkým čůráním tochu před mé boty a pak jsem čůrala normálním proudem trochu více pod sebe. Loužička hodně plná. Pipinku jsem měla sevřenou a až pak se lehce rozšířila tím proudem.

Adam (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Kláro a držíš si někdy při čůrání rukama stydké pysky? Mohla bys tak regulovat proud té moči.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

A pozoruješ svou pipinku jak čůrá?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Jsem od České Lípy je mi 17 a jak jsem tady četla příspěvky jiných holek, tak jsme si je s kámoškou své pipky taky jednou měřily a mně vyšlo taky necelých 6 cm a kámošce 6 a půl.
Dnes jsem měla džíny a bundu a pod ní silonky punčocháče a kalhotky a jestli jsem se trochu počůrala tak jo ale jen malinko. Hned jsem to pustila jak šly punčocháče a kalhotky dolů a naž jsem si dřepla načůrala jsem si trochu do nich. To se opravdu už vydržet nedalo a holky to maj s čůráním horší než se svlíknou a tak jim pipina občaszačne čůrat rychleji než je správná pozice. my máme tu čůrací rouru asi kratší než vy, kluci a tak když musíme nutně,tak to jde rychleji.

Hynek (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

A jak ti ta pipina při čůrání syčí, nebo čůráš potichu?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Když musím hodně, tak to je slyšet jak to teče. Když potřebuju málo jen tak preventivně, tak méně

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

A počůrala ses trochu? A co jsi měla na sobě a jak velkou máš pipinku a tak. A kolik ti je a odkud jsi?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Vilíku, dnes jsem byla na malé ráno a po obědě. Ráno doma na záchodě a po obědě venku, když jsem šla od autobusu a nedošla si dříve, To jsem udělala potřebu pod viaduktem,kde nikdo moc nechodí a je to zkratka domů, ale věděla jsem, že to domů nevydržím a tak jsem si tam ulevila. A to víš, že mi to šlo hodně a rychle ,protože už v autobuse jsem se trochu kroutila a pak pospíchala sem. A jestli tě zajímá, jestli jsem si pipinku tlačila rukou mezi nohama abych se nepochcala, tak jsem ji tam měla cestou od autobusu téměř neustále. Jinak bych si udělala trapas a pustila to někde blíž a tam už mohou koukat lidi z oken. Opravdu to bylo akutní.

Vilik (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Ahoj, Klárko ,včera to bylo suprový. A je tu víc holek,co se nestydí si povídat. Odpovís mi něco o tvém čůrání?

Klára (St, 13. 2. 2019 - 15:02)

Vílíku jsi tu? Vidím ,že živě komunikuješ.

Markéta (St, 13. 2. 2019 - 14:02)

To už je moc důvěrný, ale asi ti to dělá potěšení si o tom povídat. Naposledy jsem se počůrala asi loni v létě při oslavě mých narozenin 6.září. Ale stalo se to až doma před dveřmi, kdy jsem to pustila.
A kdy jsem čůrala nejvíc? Pamatuju si, když jsem jednou ležela doma s chřipkou a vysokými teplotami, to mi bylo asi 9 roků, tak vím, že mě matka nechávala čůrat u postele do nočníku a pak ho odnesla vylít na záchod. Jednou se mi prý tak chtělo, že jsem nočník naplnila a ješte mi to stále teklo a tak jsem to prý pouštěla do připravené sklenice u postele,protože to prý se nedalo stopnout. Jenže já měla vysoký horečky a tak si to pamatuji matně, že jsem potřebovala a kroutila se v posteli a maminka mi zrovna nesla čaj a dala mne vyčůrat a že jsem čůrala tolik to ani nevím, Jen jsem to pustila a tehdy si nekontrolovala kolik a jak to jde,

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 14:02)

A kdy jsi čůrala nejvíc? A počůrala ses někdy?

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 14:02)

a vy ostatní holky, jaké máte pipinky a jak čůráte?

Vonka (St, 13. 2. 2019 - 14:02)

Tedy já mám zase jinou zkušenost. S mým prvním klukem jsem se ocitla v podobné trapné situaci, když jsem se mohla počůrat a tak jsem to chtěla udělat cestou venku a on to samozřejmě chtěl také vidět.
Můj močák byl napnutej, pipinka už už to pustit, tak jsem stáhla kalhoty a spodní prádlo a dřepla si a nešlo to. Jak se koukal na můj klín a pipinu, tak já jsem ze sebechvílema dostala jen trochu kapiček a ikdyž se mi chtělo zoufale, celý můj svěrač asi strachy nedokázal povolit. Snad dvě , tři minuty a jen občas malý slabý čůrání. Uvnitř mne to až bolelo a pak jsem pocítila zvláštní brnění kolem pipky a vše se uvolnilo a já to velkým nekontrolovatelným čůráním pustila ven. Od tý doby se nestydím před svým klukem udělat malou a nemám blok v pipině a jde to normálka čůrat.

Vilík (St, 13. 2. 2019 - 16:02)

Vonko napiš mi něco více o té situaci

Jana (St, 13. 2. 2019 - 14:02)

Tohle jak píšeš, že když potřebuješ nutně na malou a nejde to a pak tě to zvláštně zabrní od pipiny nahoru k močáku je reflex, kdy se člověk opravdu nekontrolovaně po.... Kdybys nebyla svlečená a připravená čůrat a tohle se ti stalo tak během chviličky se po.... v jakékoliv situaci. Stalo se mi to a neudělala jsem s tím nic. To je totální pudový vyprazdňovací reakce,

Markéta (St, 13. 2. 2019 - 14:02)

Ano a jen jsem si vyhrnula sukni a dala kalhotky dolů už to teklo. Ale nepočůrala jsem se ani trochu, to jsem vydržela, ale pak to hned vylítlo ven do nočníku.

Reklama

Přidat komentář