Reklama

Ariana a Raven

Caroline (Pá, 22. 2. 2019 - 16:02)

No právě bych Toma zas tak nesoudila, třeba s ní prostě nemůže vydržet jestli je pravda že ho pořád otravuje a pořád po něm něco chce.

P (Út, 19. 2. 2019 - 18:02)

Všechny její kamarádky musí mít svatou trpělivost! Všechny totiž pomalu odkope. Zajímá mě, kdy přijde rada na Álu

Peta (St, 20. 2. 2019 - 08:02)

Ála je, bohužel, na řadě. Většinou to bývá tak, že se k nim ona zachová jako prase, všechny jí pomáhaly, jak jen to šlo a dočkají se hořkého poznání, co je to za prevíta nevděčného. Pořád jen já, já, já jsem ten chudák. Ale to moc plete, holčička. Všech těch jejích bývalých kámošek je mi líto, hraje si na celebritu, ale povahu má šílenou.

A (St, 20. 2. 2019 - 15:02)

kdo je to ta Ala? Koukala jsem na FB a tu paní argoniovou našla a říkám si, jak to musí být hrozné uklízet byt s tolika věcmi, proč to tam má? Že jí nikdo neporadí

Peta (St, 20. 2. 2019 - 19:02)

Ála je ta paní, co jí dělá manikúru a pedikúru, nosí jí z domova uvaření jídlo (ona dá řízek psovi a kocourovi, já bych se jí vyprdla), myje jí i nádobí. Ar. má zakrámovaný byt, měla paní na úklid, zkamarádily se a ona se k zachovala šeredně. Ona si říci v ničem nenechá, líná je jak veš, ani svého psa nevenčí, nechá ho kálet po bytě, je taková smrdící žumpa.

E. (Po, 18. 2. 2019 - 19:02)

Už i jejím kamarádkám je jasné, že celý "manžel," co ji prý miluje, je jen v její hlavě a je v tahu. Jen si chlápek občas přijede ulevit, proto se jí více věnují, protože vědí co madam dovede, když i jí to docvakne. Neberme jí tu iluzi milované ženušky, ať čeká, až ho jiná vykopne, on pak zase zajede.

T (Pá, 15. 2. 2019 - 10:02)

Květy včerejší Valentýnske čarování - na papirku na fotce, který hoří lze číst text :D “ať si Tom uvědomí, ze mě miluje” no mám dost :D :D :D :D

... (Pá, 15. 2. 2019 - 12:02)

Tak to je už čiré zoufalství. Spíše ona by si měla uvědomit, komu dala svoji lásku, proč on od ní pořád utíká za jinýma. Investovala své city a co z toho má? Na to jí žádná kabelčička nepomůže. Měla by se sebrat a s velkým rozběhem ho nakopnout, protože takový si nic jiného ani nezaslouží, jen ji trápí a ona se svojí nemocí tohle rozhodně nepotřebuje.

Jenka (Čt, 14. 2. 2019 - 14:02)

Bába jede zapšklý bomby, to vypadá zase na nějaké zhroucení a vydíračku.

Peta (Čt, 14. 2. 2019 - 10:02)

A že prý je milovaná, ta jo, ta určitě jo! :-) :-) kuck

D (Čt, 14. 2. 2019 - 08:02)

Jestli bude dnes Květa sama, tak můžeme večer a v noci očekávat depresivní statusy. Bude veselo.

O. (Čt, 14. 2. 2019 - 10:02)

To ano, "manžel " byl v tahu na své narozeniny, teď na Valentýna a Aruš je nadržená jak veverka. No, až ho jiná vykopne, tak za ní zase přileze a ona ho s láskou zase přijme.

... (Út, 12. 2. 2019 - 23:02)

...žádný prachy nemá, žije z ruky do huby ! a ta kabelka?.. Má zase nervy v prdeli, tak tak povzbuzuje sebevědomí

Anonym (Út, 12. 2. 2019 - 22:02)

Ta kabelka není od Vietnamce, je pravá :-) z bibloo, koukala jsem se na ni taky. Ari nemá za potřebí kupovat si fejky. Má peněz dost. :-))

Caroline (St, 13. 2. 2019 - 14:02)

Jestli má dost peněz, tak proč žebrala o peníze a finanční pomoc na fb?

No promiň (St, 13. 2. 2019 - 04:02)

:) Guess kabelka za dva tři tisíce není nic extra, to si může dovolit každá

Souhlas (St, 13. 2. 2019 - 08:02)

Až se vytasí s LV nebo Gucci, tak to bude jiná, ale guess :D

Návštěvník (Út, 12. 2. 2019 - 22:02)

A k čemu jí ty peníze jsou, když má v makovici nas.áno.

Návštěvník (Út, 12. 2. 2019 - 20:02)

Jak Květa píše, ten její nema rad když utrácí:)))))) A ze mu ukáže účet. To je kráva, mu je to úplně jedno. To není z jeho penez :))))))))

Maji (Út, 12. 2. 2019 - 19:02)

Stará ochechule opět vystavuje svoje flakoty a je úplně mimo.Pro rozptýlení pořizuje kabelku a žere banány,že zhubne.Svata prostota

Reklama

Přidat komentář