Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Radek (St, 13. 2. 2019 - 05:02)

Taky spím s dudlíkem a občas si přes den beru plinky, protože se mi to líbí. Ale ty povídačky o matkách a jejích pubertálních dětech v plinkach jsou už fakt nudný. Vyzývám místní spisovatele, k obměnění tématu. Děkuji

Zub (St, 13. 2. 2019 - 17:02)

A kolik ti je let , že spíš s dudlikem a bereš si pleny ? A používáš je nebo si je vezmeš jen tak ?

Radek (Pá, 15. 2. 2019 - 09:02)

Je mi 39. S dudlíkem se mi prostě lépe usíná. Pleny si občas beru a použiji, ale jen proto, že se mi to líbí. Nutně je nepotřebuji.

Zub (Pá, 15. 2. 2019 - 16:02)

Tak to jsem na tom a stejně, hlavně co se týče plen . Jestli chceš napiš mě na [email protected] a můžeme si popovídat pokud bys chtěl.

plenky10 (Út, 12. 2. 2019 - 16:02)

Mě asi nejvíc vadí to ,že když dám synovi ten zámek nebo nákej overal tak on většinou stáva třeba na víkend okolo 5.30.-6.30 a já stávam okolo 8 až 9 a moc se mi nelíbí že by syn měl bejt v počuranej plence natož pokakané bej asi 2 hodiny. Doted to fugovalo že vstal a sundal si plenku ale ted mu to nepujde. Hrozna predstava že by si měl sedat do hov*en

Návštěvník (Út, 12. 2. 2019 - 23:02)

Tak ať tě jde vzbudit že chce přebalit.

Vlasta (St, 13. 2. 2019 - 17:02)

Souhlasím, ať se nechá odbalit a pak může paní spát dál. Celkem divné , že kluk vstává tak brzo zvlášť o víkendu. Pokud bude mít, ale overal tak ten si dokáže svleknout zcela sám, tak i pleny se dokáže ráno zbavit .

Kamča (So, 9. 2. 2019 - 23:02)

den používáme plátěné zamykatelné kahhotky které nejdou sundat a tím pádem se ani dcera nedostane k samotné pleně ( https://www.etsy.com/listing/653528206/pink-warm-fleece-lockable-diaper-cover?ref=shop_home_active_5&frs=1 ) chodí v nich celí den a na noc dostane čistou plenu a overal.

Návštěvník (So, 9. 2. 2019 - 19:02)

vádí mu plenka asi ne ? ale plenku musí nosit co se dá dělat

plenky10 (So, 9. 2. 2019 - 13:02)

Ahoj maminky mám syna 13 let trpí inkontencí a jednou tu maminka psala o nějakým pásku proti sundání nevíte kde se dá koupit ? nebo jak se to aspon jmenuje
syn si tam furt šaha

M (So, 9. 2. 2019 - 19:02)

2x omotat izolepou aruce uz tam nestrci, ani si je nesunda. Nebo se daji objednat igelitove kalhotky, ktere maji v pase retizek na maly zamecek, ale ty vyjdou asi na 30-40Euro + postovne.

Vlasta (So, 9. 2. 2019 - 18:02)

A ruce tam strká ve dne nebo v noci? Na spaní by se v tom případě hodil overal . Ten se dá sehnat i se zapinanim na zádech. Jinak by bylo vhodné možná bodicko.

jiřka (So, 9. 2. 2019 - 21:02)

dejte mu bodýčko , mám vyzkoušeno - unás to trvalo 3 roky ,od 11 do 14 let syna .Hlavně ho ale nenuťte k odplenkování , on sám musí poznat kdy je příhodná doba .Vím je to náročné dávat plíny klukovi v tomhle věku ale kluci sami by odflákli hygienu / zásyp a olejíček / a to se potom špatně léčí.Naštěstí alespoň u nás byl syn ještě ve 14 ti pořád jako děcko a ani nebyl nijak vzpurný takže celé tohle období jsme zvládli docela dobře.Po celou dobu jsem mu dávala na noc na plíny punčocháča a na ně bodýčka , v létě ale bez punčocháčů .Přez den byl většinou jen kalhotkách a plínce a v zimě jsem mu dávala ještě bodýčka i přez den .Když byl už starší tak doma nejraději na plínce nosil kalhotky, ale na noc si vyžadoval pořád bodýčka.Dnes je mu 16 a už plínky nosit nemusí ale občas přijde abych mu je dala když jde v zimě ven vyvenčit psa , nemám s tím problém - jsem jeho máma.

Olga (Čt, 7. 2. 2019 - 14:02)

Musí ji používat. A doma na noc taky dostanou plenky.

Vlasta (Pá, 8. 2. 2019 - 18:02)

Myslel jsem to tak , zda jí potřebují že zdravotních důvodů a nebo je to povinnost z nějakého důvodu.

Olga (St, 6. 2. 2019 - 14:02)

Samozdřejmě je to v soukromí ale nechám je se vyčůrat ale zapoměla sem
zmínit že když jedeme přes noc tak kluci
mají dudlíky.A ty používají také doma na noc

Vlasta (St, 6. 2. 2019 - 16:02)

Když je to uklidňuje, tak proč ne . A tu plenu mají jako pojistku a nebo jí využijí ? Řeknou si samy nebo je nutíte ?

Olga (Ne, 3. 2. 2019 - 15:02)

Mám tři syny žiju jen s nima jednomu je 10 dalšímu je 9 a třetímu je 8 plenky používají na cestování a lyžování všchni.
Je to super výhoda při dlouhých cestách k moři na odpočívadle všechny přebalím a jede se dál nemají s tím problem.

Návštěvník (Út, 5. 2. 2019 - 07:02)

Neví lepší aby se na tom odpočívadle vyčůrali ?

M (Út, 5. 2. 2019 - 09:02)

To ja se na tom odpocivadle vycuram, ale pliny si na sobe dal necham, protoze jistota je jistota a radeji mit na sobe pocurane pliny, nez mit mokre kalhoty a sedacku v aute. Spravne to ta pani dela, je videt, ze ma rozum. Od plen jeste nikdo neonemocnel ani neumrel,mozna se jen oprudil.

Reklama

Přidat komentář