Reklama

Pás cudnosti

Pavel (Pá, 1. 2. 2019 - 13:02)

Když se muž nechá zamknout do pasu na smluvený měsíc, opravdu muž není schopen po měsíci odporovat ženě, když žena řekne ne, budeš zamčený na pořád a budeš můj "otrok?" Opravdu se z něj stane za měsíc takový subík? Popř. Stane se subíkem jen vůči té ženě, nebo vůči všem? Může žena po svém subíkovi vyžadovat, aby byl naopak na ostatní tvrdší? Není to kontraproduktivní? Předem moooc děkuji za odpovědi.

Ivan (Po, 11. 2. 2019 - 14:02)

Pavle, to máš tak, Když se nechá zavřít na měsíc do pásu muž, který v sobě nemá ani špetku submisivity a bere do jako hru na vyzkoušení pocitů, tak se po měsíci, pokud chce, toho pásu zbaví, i kdyby ho žena nechtěla odemknout.
Ale pokud mu to ten měsíc vyhovuje, nebo má jiné důvody pokračovat, tak pokračuje. A potom už se prodlužujícím časem stává, že se začíná ta submisivita u něj projevovat a třeba se mu to začíná líbit - to neustálé sex. napětí a nadrženost a splňuje to jeho sex. představy o podřízenosti ženě.
Pokud je muž dominantní nebo nemá v sobě ani špetku submisivity vůči ženě (a těch moc není), pak po sundání pásu, i kdyby v něm byl třeba nuceně držen rok, bude zase normální.

Návštěvník (Po, 11. 2. 2019 - 22:02)

Pokud by v něm byl držen rok nonstop, penis by se mu trvale zcvrknul.

a (Út, 12. 2. 2019 - 04:02)

To je blbost.

Ivan (Út, 12. 2. 2019 - 13:02)

Správně. To "zcvrkávání" je ničím nepodložená fáma lidí bez zkušeností.
Jen bych chtěl podotknout, že "trvalé" uzamčení v pásu cudnosti neznamená, že se nikdy nesundavá, třeba na hygienu apod. Funkce pásu cudnosti v partnerském vztahu je zamezení nepovolené masturbace a soulože, tzn. bez povolení partnerky, a udržení partnera v neustálé nadrženosti. To zvyšuje jeho závislost na ženě a zvyšuje jeho snahu ve všem ji vyhovět..

Jožin z bažiny (Čt, 7. 2. 2019 - 22:02)

Zkus si ho nasadit na chobot jako já a budeš chrochtat - musis ale mit usi velke jako slon americký pruhovaný!

Pavel (Pá, 1. 2. 2019 - 15:02)

A ještě jedna otázka. Když by se pak stalo, že ho žena od pasu zbaví. Zůstane subíkem, nebo se vrátí do normálu. Díky za odpovědi.

Pochopitelně (Ne, 27. 1. 2019 - 00:01)

lze milking provádět i při volném penisu po odstranění klece. Pokud je ale penis schopen ztopořit, je takové dráždění vpodstatě ekvivalentem normálního honění. Neuroreceptory na ztopořeném penisu při honění dají signál varlatům a prostatě, aby začaly vyměšovat svoje sekrety. Jakmile je však již penis trvale scvrklý, maličký, měkký a neztopořitelný, je pro vyronění ejakulátu nezbytné masírovat prostatu přímo.

Vasek (Pá, 25. 1. 2019 - 09:01)

Myslim nez podvadet a honit si ho tak ho radsi zamknout na neurcito to je moje teze

láďa (Pá, 25. 1. 2019 - 13:01)

Musím souhlasit mám to taky tak super je znát datum s tím že dostaneš dárek a místo klíčku dostaneš do zadku vibrátor na prostatu a jsi vydojen nejde protestovat je to dárek je tak co.

Tomáš (So, 26. 1. 2019 - 23:01)

Já jsem zamžen od Vánoc a mikling jsme zkoušeli ,ale nějak nám to ještě nejde, jen se chtěl stopořit a strašně to bolelo, nic víc se nedělo. :-(

Třeba (So, 26. 1. 2019 - 23:01)

je milking vhodný, až když je penis po řadě měsíců nepřetržitého nošení klece trvale scvrklý, měkký a neztopořitelný...

Tomáš (Ne, 27. 1. 2019 - 00:01)

Aha děkuji za info.Proto nám to nešlo, my ho prováděli když byly koule tvrdé a asi brzy.

láďa (Pá, 25. 1. 2019 - 08:01)

Ahoj chlapi jak dlouho jste v kleci? Já už od 1.1. 2019 a už mi začíná hrabat nevím jak dlouho ještě ale na noc by se už plínka hodila.

pavelc (Út, 22. 1. 2019 - 11:01)

Já mám stejnou zkušenost jako Tomáš, zamčen jsem už dlouho v dost těžké kovové klícce captor (váží přes 300 gramů), bez plen to není zrovna moc pohodlné, v plenkách je to v pohodě jako ve vatě. A navrch doporučuji body zapínané v rozkroku, by to drželo plenky i klícku pevně v rozkroku.
Tu stejnou plastovou nosím jen tehdy, když se musí projít bezpečnostními rámy.

láďa (Čt, 24. 1. 2019 - 17:01)

Chlapi zkoušel jsem pleny ale člověk příjde o pocit tření se koulí o stehna a trochu i o pocit ,,nahoty" jinak plenky dobrý.

Tomáš (Po, 21. 1. 2019 - 19:01)

Pro větší účinost pásu cudnosti je doré dávat i plenu, odsouzený má omezenější přístup ke genitáliim , tak často mu netopoří a psychicky působí blahodárně že nemá takovou touhu se pásu zbavit nebo se dráždit. a více se soustředí na co má.

Fanda (Po, 21. 1. 2019 - 20:01)

Máš pravdu. Jinak , to je tvá zkušenost ?

Tomáš (Po, 21. 1. 2019 - 20:01)

Ano , na Vánoce jsem dostal pás cudnosti a minulí týden jsem to už nedával, pořád jsem si za něj tahal, ráno chtěl honit . od té doby co nosím pleny tak ráno je po celé noci trochu objemnější díky potu za celou noc a tím mi znemožňuje masturbaci a plena je i dobrá že "podrží" a těžká kovová klícka nevisí trenky sice taky podrží ale prověsí se, plena díky lepítkům drží na místě.

Roman (St, 2. 1. 2019 - 08:01)

manželka mi nasazuje pas cudnosti pokažde když to ma .....se slovi když nemužu ja tak taky nebudeš.........

Reklama

Přidat komentář