Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Pils (Po, 11. 2. 2019 - 19:02)

V tomhle se přidávám k Alešovi. Kritizovat někoho za to, jak vypadá, to není fér. Mimoto jak Milča, tak Alice jsou přece krásné holky, každá jinak, ale jsou.

Návštěvník (Po, 11. 2. 2019 - 18:02)

Milčo piš a těch keců si nevšímej..mně chybíš..pozdravuji Aleše,Jirku a Fandu

-Aleš- (Po, 11. 2. 2019 - 14:02)

Já si myslím že Miluna vás tím posledním příspěvkem trochu zahanbila. Vy ji tady posuzujete podle vzhledu, ale o vás ani nevíme co máte mezi nohama, natož jak vypadáte. Až uvidíme vaše ksichty, tak můžete kritizovat, do té doby buďte rádi že se tady svěřuje. Navíc na internetu platí nepsaný pravidlo, že se člověk, kterej ukáže svoji fotku buď chválí nebo se taktně mlčí. Přiznejte si že jí závidíte, že vás štěstí s doktorem nikdy nepotká. Mně osobně je to jedno, já bych doma nechtěl ani deset doktorů :-)

:D (Po, 11. 2. 2019 - 14:02)

Mě dostala ta hláška vyžilej chlápek:-))

Návštěvník (Po, 11. 2. 2019 - 13:02)

proč jste tu milunce psali že má zlý oči?

protože (Po, 11. 2. 2019 - 13:02)

je má jsou takové neživé jak někdo psal že zombi

Návštěvník (Po, 11. 2. 2019 - 13:02)

to jsem ještě neslyšel neživé oči.možná je v nich únava životem.mě se milča líbí.je dost odlišná od jiných žen.je v ní něco hezčího,zajímavého.není to tuctovka.

Návštěvník (Po, 11. 2. 2019 - 14:02)

to sotva ta je prožraná zlem a toho dobra je v ní málo a únava životem? únava to jistě není je to z hýralého života za který si může sama protože se neléčí

... (Po, 11. 2. 2019 - 16:02)

Je prožraná zlem na jiný ženský:)

Návštěvník (Po, 11. 2. 2019 - 15:02)

beru to podle sebe.i já jsem občas unaven životem z toho kolotoče a stereotipu.možná to máme v povaze a léčit to nejde.všichni z života nadšený nejsme.pro milunu je teď smyslem života doktor a kdyby nebyl asi upadne do toho co teď cítím i já sám.dokážu se do ní vžít.tím souhlasím i s alešem,napsal to dost dobře.a rozhodně u milunky zlý oči nevidím.

Miluna (Ne, 10. 2. 2019 - 20:02)

Já vim že vypadam nic moc a pak se mam cítit dobře? A bude to čimdál horší:'( a do toho to zdraví v prdeli a i oči:-( ale nechci na to teď myslet.Sem už doma s dětma a sem hodně unavená.A to mam jít zítra na ranní po dnešní dvanátce.On semnou nešel že prý jde k sobě rovnou spát protože jsme na dnešek spali oba jen přes hodinu.No mě se pak udělalo z nervů mdlo a on mi pak poslouchal a měřil tlak a měla sem ho trochu nízkej ale on neví že sem se vynervovala z tý fotky,já to nakonec v sobě udusila a potlačila.A tu sestru sem nepotkala tu z tý fotky.Radko tu zbytkovou mens neřešil,jen to odkýval a nesahal tam rukou jen čistě sex a pak se umyl.A díky jak si to napsala.A co děláte ty a manžel za práci? Ten doktor už se tobě teda neozval? A sex byl dobrej s manželem? Anonyme Jirku sem si tam dala jentak ze zvyku a zapoměla sem sundat.

Radka (Po, 11. 2. 2019 - 12:02)

Manžel je taky řidič a já dělám v jednom kiosku.Doktor už se neozval,jen mi zůstalo to že ho vidím na messengru jak tam často leze.Takový konec jsem si nepředstavovala,ale dalo se to čekat a vnucovat se nebudu.Ale jsem ráda že do teď neví asi která jsem.A stejně už tady nebydlí.S manželem sex dobrý z důvodů výdrže a velikosti,ale tu aktivnost bych si představovala jinak,proto mám někdy chutě na milence,ale můj problém,že bez zamilování já s jiným jít nemůžu.No a co ty dneska?

Radka (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

To mně se Milča líbí.Alice ta byla spíš taková ta koketní a to co mi na ženských vadí,i když nic proti ní,píše taky dobře.Ale Milča je sympaťanda.

Návštěvník (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

V obličeji je pohublá, má takový nevýrazný oblíčej, ráno bych jí nechtěl vidět.

:-) (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

podle mě si vyžaduje Denisovo pozornost a čeká jestli jí pod fotku něco napíše nebo olajkuje a na tu její včerejší fotku nereagoval tak jí zase dala pryč:))

XY (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

třeba se vyděsil a nebo ji nepoznal.

Miluno (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

taky by sis tam mohla dát fotku jak připínákem hobluješ Alici a Jirka vás fotí. To by doktor určitě ocenil.

no Miluno (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

možná si nedáváš pár věcí dohromady. Ty jsi Denisovi řekla, že ses s Jirkou rozešla, pak mu Jirka napsal něco hnusného a ty si přesto Jirku vyvěsíš? To jako aby měl doktor pochybnosti, jestli spolu zase nejste? Tak proč by on nemohl dát fotku se sestřičkama a ty si o tom mysli, co chceš. Jde na tebe hezky psychologicky - když ty provokuješ, tak proč ne on? Vstekáš se zbytečně, hloupost je na tvojí straně

Denis (Ne, 10. 2. 2019 - 19:02)

na to jde od lesa. Používá metodu cukru a biče. Drží tím Milunu v šachu, až ho to přestane bavit a nebo až se mu vnutí jiná tak Milunu stejně kopne do zadku.

Miluna (Ne, 10. 2. 2019 - 18:02)

měla včera na fb nějakou svojí fotku a tam teda nevypadala vůbec extra. Má takový docela zlý oči. Ale už ji tam nemá.

Reklama

Přidat komentář