Reklama

Spartakiádní a gymnastické dresy - fetiš

Majkl 60 (Čt, 18. 11. 2021 - 07:11)

Divný

Majkl 60 (St, 17. 11. 2021 - 13:11)

Ok

mám (Út, 16. 11. 2021 - 19:11)

doma všechno

Karel (Čt, 21. 10. 2021 - 14:10)

Máte někdo ještě ten svůj, či cvičky?

Zdeněk2 (Út, 6. 7. 2021 - 13:07)

Pokud z trikotu vylézají kalhotky, nevypadá to pěkně, a to byl asi důvod jejich zákazu. Ale tuto věc snadno vyřeší vhodně střižená maličká tanga, která mohou být zcela neviditelná.

Ilona (So, 2. 10. 2021 - 11:10)

No jo, jenže to je možné dneska, v roce 1985 kdy se cvičila Spartakiáda u nás tanga byla cosi neznámého.
Ale pamatuju, že u nás ten zákaz kalhotek pod dresem býval jeden čas taky, ale potom když na jaře začala probíhat okresní a krajská spartakiádní vystoupení, tak se zase naopak spodní prádlo začalo vyžadovat. Kolikrát jsme měly s holkama i silonky protože byla venku dost zima a někdy nás během vystoupení chytil i déšť. Ale i tak na to moc ráda vzpomínám, užilo se spousta legrace.

Michala (So, 3. 7. 2021 - 23:07)

Jojo, taky mám “super” zážitky z tělocviku na střední. U nás na škole, byli v té době tři obory defakto holčičí, ve třídě jsme neměli ani jednoho kluka a na škole jich bylo max pět.
Náš obor měl tělocvik jako jeden z hlavních maturitních předmětů a dost ho žrali, furt jsme jeli podle tabulek a byli přísněji známkovány. Přitom ostatní cvičily to stejný ale měli pohodičku. Jak píše Iva, tak i my jsme měli skoro pořád gymnastiku. Kladiny jsme si užily až až. Největší blbost byl povinný úbor, ostatní museli mít jen bílé triko a pak cokoliv (legíny, tepláky atd). Zatímco mi se museli navléct do gymnastického dresu s krátkýma bílíma ponožkama. Holky z ostatních oborů, se nám vždy chychotali jak vypadáme. Před vánoci, se vždy konal sportovní den v tělocvičně. Třídy mezi sebou soutěžily v gymnastických disciplínách a zatímco ostatní obory byli oblečeni normálně, my se museli producírovat v gymnastických dresech před celou školou. Vráceli jsme jim to aspoň tak, že jsme vše vyhrávali a pak se cítily jako profi gymnastky. :D

Iva (So, 3. 7. 2021 - 22:07)

Podobný zážitek, jsem vlastně absolvovala později i na střední škole při hodinách tělocviku. Jelikož u nás tělocvik dost hlídali a ředitelka byla naše tělocvikářka, byla dost přísná. Nejčastěji jsme měli gymnastiku a bylo to dost náročný. Museli jsme mít i povinný cvičební úbor, který se skládal z bílých ponožek a černého gymnastického trikotu, pod kterým jsme nesměli mít spodní prádlo, aby se nám prý lépe cvičilo. Zajímalo by mě, jestli má někdo podobnou zkušenost.

Iva (So, 3. 7. 2021 - 22:07)

Na spartakiádu vzpomínám ráda, nacvičovala jsem skladbu poupata v 85 a s holkama jsme si to užily plno srandy, bohužel na Strahov jsme se nedostaly a dost nás to tehdy mrzelo.
Postupem času jsem si ale vzpomněla, že tam byla taková nepříjemná věc a to, že při nacvičování jsme museli být pod tím uplým dresem úplně nahé. Učitelka to dost hlídala a prý to snad bylo i nařízené. Do toho dresu se dost špatně lezlo a občas jsme měli odřené třísla od té umělé látky a tak jsme si jednou kalhotky nechali. Učitelka to zjistila a hned nás poslala do šatny ať si je sundáme a museli jsme jí potom ukazát v ruce, že je nemáme na sobě. Dnes se tomu celkem směju ale na jednu stranu mě to i zaráží, proč se to vyžadovalo.

Milda (Út, 15. 12. 2020 - 14:12)

Dobrý den,
Sháníme na večírek v retro stylu na téma " SPARTAKIÁDA" dámský spartakiádní trikot v červené nebo oranžové barvě v této velikosti: Výška postavy - 174 cm, obvod hrudníku - 125 cm, pod hrudníkem - 121 cm, obvod pasu - 133 cm, obvod přes boky - 129 cm, délka od nohavic k podlaze - 86 cm.
Dále jarmilky č. v. 28 případně větší jsou-li. Dámské modré trenýrky s kapsičkou i obnošené, ale nepoškozené velikost 48 nebo i 50. I punčocháče na cvičení, ale nejsou podmínkou. Děkujeme za případnou nabídku

Venca (Po, 7. 12. 2020 - 09:12)

To se mně líbilo, jak byli ty děvčata takové vystrojené, ale koukali jim z těch dresů vždy chloupoky, my tomu říkali, že mají čerta.

Návštěvník (Ne, 6. 12. 2020 - 21:12)

Prosím má někdo červeno bylej dres 42 velikost předem děkuji Honza

Petr (So, 25. 7. 2020 - 21:07)

Spartakiadni modre trenyrky
https://aukro.cz/uzivatel/U930/nabidky
Tu

An (Po, 6. 4. 2020 - 22:04)

Hledám červený gymnastický trikot s rukávy, kulatý výstřih s bílým lemem okolo. Není to klasický trikot poupata, ale je to přibližně z téže doby. Materiál je bavlna. Nevím jak zde vložit fotku. Děkuji za nabídky, nebo určení oč se jedná.

Miloslava (Ne, 8. 3. 2020 - 07:03)

Dobrý den,
Sháním dámské modré trenýrky ve větší velikosti a spartakiádní cvičební trikot v červené nebo oranžové barvě na dospělou ženu ve větší velikosti. V případě nabídky upřesním velikosti. Děkuji

J (So, 9. 2. 2019 - 14:02)

Cvičky jsou tady.....

https://www.cervenytulipan.cz/cvicky_jarmilky-2/cvicky-jarmilky-bile-333/

Jarmil (So, 2. 3. 2019 - 22:03)

Nebo taky tady: https://cvicky.cz/cvicky-jarmilky-bile

Zlata (So, 9. 2. 2019 - 14:02)

Dobrý den,
Sháním spartakiádní dámský trikot v červené, nebo oranžové barvě ve velikosti: Postava výška - 175cm, obvod hrudníku - 126cm, pod hrudníkem - 122cm, obvod pasu - 135cm, obvod přes boky - 130cm, vnitřní délka od nohavice k podlaze - 87cm.
Dále dámské modré bavlněné trenýrky ve velikostech - XXL, XXX, XXXXL. K tomu cvičky Jarmilky ve velikosti č. 9. Případné foto všeho vítáno. Kontakt: [email protected]

M (Út, 15. 1. 2019 - 22:01)

Me nepohorsuje nic, ale nejvic me vzrusuje, kdyz maji divky-zeny pod trikotem plenky a kdyz pri cviceni zahlednu kousek plenky mezi nohama,jak vyleza zpod rozkroku toho trikotu. To je krasny pohled. I aerobic byl drive vzrusivejsi a hezci, kdyz cvicenky mely na sobe plenky. Jenze si to tak zjednodusily, ze je to bez plenek a proto me to uz nezajima

M (Út, 15. 1. 2019 - 21:01)

Me nepohorsuje nic, ale nejvic me vzrusuje, kdyz maji divky-zeny pod trikotem oblecene silonove puncochace a kdyz pri cviceni zahlednu kousek klinku mezi nohama,jak vyleza zpod rozkroku toho trikotu. To je krasny pohled. I aerobic byl drive vzrusivejsi a hezci, kdyz cvicenky mely na sobe leskle jemne silonove puncochace. Jenze si to tak zjednodusily, ze je to bez puncochacu a proto me to uz nezajima.

Reklama

Přidat komentář