Reklama

Výprask vařečkou

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 13:02)

Aha tak to musela být zadek modrej až hruza

Sylva (Čt, 7. 2. 2019 - 13:02)

rudo modro fialové šlisy po celém zadku...a děsná ale děsná štípavá bolest

Návštěvník (Čt, 7. 2. 2019 - 15:02)

A kdy jsi ze ségrou naposled dostaly a za co?

Sylva (Pá, 8. 2. 2019 - 07:02)

ahoj, tak to nevím. Pár let už to bude

jan (St, 30. 1. 2019 - 16:01)

můžu potvrdit,doma jsem dostával nejčastěji vařečkou ,ale za větší průser máma občas vytáhla plastovej prakl na koberce,musel jsem se ohnout přes opěradlo křesla,sundat tepláky a začal tanec. jak říka Sylva,zadek modrofialovej

Sylva (Čt, 31. 1. 2019 - 07:01)

tak to tedy opravdu úplně stejně. Přehnutá přes opěradlo křesla a holým zadkem a už to jelo. Naše mamina používala taky ten plastový prakl a dost jich zlomila teda

Tina (Čt, 31. 1. 2019 - 09:01)

Dokdy si dostávala na zadek? Já až do maturity a hodně jsem se proto styděla, že mě máma řeže ještě v osmnácti.

Sylva (Čt, 31. 1. 2019 - 13:01)

pravidelně asi do 17-18 let taky. Ale schytala jsem ještě v prváku na výšce sem tam

Katerina Holoubková (Po, 28. 1. 2019 - 15:01)

Ahoj lucko soucítím s tebou já taky vždycky něco udělám a pak dostanu u nás se používá ruka,vařečka, ratanová rákoska,a kožený bycik u nás vždycky nepadne min než 50 ran a stupňuje se to podle toho co udělám když něco rozbyju třeba nějakou vzácnou sošku tak dostanu 50 ran rukou a když třeba okno tak rákoskou Uh ta bolí takových sliců teď mám zrovna zadek v jednom ohni jsem dostal před chvílí rákoskou a bičíkem za to že jsem rozbil okno ve skleníku a úplně nejhorší je když se mi maminka nebo táta trefí to mě pipiny no to bolí asi nejvíc no ale abych si jen nestěžoval jsem ráda že mě takhle vichovavaji sice teď to bolí ukrutně ale vždy se to dá vydržet jo mimochodem před chvílí jsem dostal 75 ran rákoskou
A 75 byčíkem tak s tebou opravdu soucítím a zatím přeji hezký den naschledanou

Magda (St, 23. 1. 2019 - 12:01)

U nás bylo dostávání na zadek dáno věkem. Snad do 3. třídy 25 vařechou na holou v přehnutí přes mámino koleno. Pak už prý na mě vařecha byla málo, tak přišla na řadu rákoska snad až do konce střední. Sem tam se ale mámina fantazie čím mě seřezat zadek rozvinula a poznala jsem gumovou pomlázku, druhý konec plácačky na mouchy nebo i jezdecký bíčík.

Jitka (Út, 22. 1. 2019 - 13:01)

Máma mě také dávala na holou prcinu až do střední... Nebylo to proto že je uchyl, ale aby mě to víc bolelo. Brala to jako normální věc, já jsem se ale přitom hodně styděla. Při výprasku mi vždy viděla pipinku a prostě celou nahatou prcku. Styděla jsem se hodně

Tina (Út, 22. 1. 2019 - 14:01)

Styděla před mámou…? Kdyby to byl kdokoli jiný, ale máma viděla můj nahý zadek i pipinu snad tisíckrát. A i když jsem na holou nedostávala, tohle by mi vadilo nejméně. Jak píše Verča, ta bolest byla o mnoho nepříjemnější. V souvislosti s výpraskem jsem se nejvíc styděla na tělocviku, když si spolužačky v šatně všimli můj červený zadek. A ještě před mladším bráchou, který sice žádný z nich neviděl, no pár jich slyšel a někdy mě taky přemluvil abych mu seřezaný zadek ukázala.

Jitka (Čt, 24. 1. 2019 - 13:01)

To by mě tedy zajímalo při jakých příležitostech ti viděla pipinu.. Jak píšeš 1000 krát

Tina (Čt, 24. 1. 2019 - 16:01)

Myslela jsem to celkově, od dětství. Ale doma jsme se moc jedna před druhou nestyděli, takže nahou mě viděla mnohokrát i v dospělosti. A například ještě ve pětadvaceti mi zaváděla čípky do zadku, když jsem byla nemocná, protože mně to nějak nešlo.
A mě by taky zajímalo, jak si přišla na to, že si tvoje máma prohlížela tvůj vystrčený zadek a pipinu?

Jitka (Út, 29. 1. 2019 - 16:01)

Tak byla jsem s holým vystrčeným zadkem ohnutá přes kolena. Obličej měla přímo nad ním. Jasně že se mi tam podívala, muselo být vidět úplně všechno. Nebyla ale žádný uchyl,takže z toho nic neměla. Já jsem se při tom cítila trapně

Petra (St, 30. 1. 2019 - 06:01)

já to tak mívala u babičky, ohnutá přes její kolena s holým zadkem. Sem tam prohodila nějakou nemístnou poznámku na můj zadek. Doma mě máti bila v leže na posteli

Jitka (Čt, 24. 1. 2019 - 10:01)

Vy jste se při výprasku nestyděli? Mě tedy vadilo o dost víc ukázat nahý zadek, než ta bolest.. Prohlížela si můj vystrčený kaďák a pipinu a já bych se hanbou propadla. Ale asi by bylo horší kdyby mě při tom viděl ještě někdo další

Verča (Pá, 25. 1. 2019 - 10:01)

tak co bylo vidět, to nevím. Zadek určitě, záleželo na tom, jak jsem musela být. Nejčastěji asi přehnutá přes kraj postele nebo ve stoje u stolu. Ale to mi asi nevadilo. Horší ty jelita potom

Verča (St, 23. 1. 2019 - 07:01)

ahoja, no na tělocviku, já chodila do plavání ještě....jelita vidět byly ale pár holek dostávalo tehdá taky. I ve škole se holky sem tam přiznaly, že dostaly doma.

Tina (Čt, 24. 1. 2019 - 08:01)

Jo, tak ve třinácti nebo ve čtrnácti dostávala na zadek spousta spolužaček a nikdo z toho vědu nedělal. Když jsem ale přišla na tělocvik se seřezaným zadkem v maturitním ročníku nebo rok předtím, tak to bylo něco úplně jiného a hned jsem se stala objektem zájmu a nevhodných poznámek a otázek.

Reklama

Přidat komentář