Reklama

Ariana a Raven

... (Ne, 3. 2. 2019 - 10:02)

Já nejsem Ari. Proč si myslíte, ze každý pozitivní komentář musí být Ari? Ach jo. I ona může mít příznivce. Ari zůstala jeden čas na vše sama. Krásná žena je bez pochyby. Filtry používá. Netají se tím. Ale kdykoli je fotka bez filtru, napíše to. Nemá potřebu si na nic hrát :-)))) před chvíli přidala fotku podprsenek. Protože si to muže dovolit. Tak už se přes to přeneste. :-))))

Oli (Ne, 3. 2. 2019 - 18:02)

Jeden čas zůstala na vše sama :-D A to si jako myslíte, že se nikomu nestalo, že by zůstal na vše sám? Myslím, že tolik osamocených lidí, kterým nikdo nepomáhá, jsou mraky. Vezměte si domů nějakého bezdomovce, chudáci, zůstali sami a nikdo jim nepomohl.

P (Ne, 3. 2. 2019 - 12:02)

Nezlobte se na mě, na těch jejich vnadach ( abych to řekla slušně ) nic hezkého není. Nechápu proč má 50ti léta ženská potřebu se takhle vystavovat.

A (Ne, 3. 2. 2019 - 11:02)

Když nemá potřebu na nic si hrát, tak proč to dělá a proč neustále lže? Vy jste ji viděla naživo, tě tvrdite, že je krásná? Já ano a opravdu krásná není. Věřte mi. I když napíše, že je to bez filtru,btak stále jsou fota upravený a není si podobná.

Hm (Ne, 3. 2. 2019 - 11:02)

Ty nejsi Ari, ty jsi Květa na 100%

Maji (So, 2. 2. 2019 - 10:02)

Bože,ta je švihla.Asi je opět sama, sdílí vzpomínky, píše,jak je krásná a inteligentní. Stará ochechule,nemá soudnost!

P (Pá, 1. 2. 2019 - 21:02)

Ariana opět perli, bloki blok

O (So, 2. 2. 2019 - 09:02)

Musí mít nudný život ze? Vidím, ze neustále prohlíží staré fotky a komentuje pod ne blbosti, záliv např před chvíli. Na fotku s Ravenem komentuje, ze Raven stále nosí oblečení od ni. Na nějakou slohovku z roku 2017, kde píše ze žádné fotky z tabletu s chlapem mazat nebude, ze spolu ještě stejně budou a teď tam přidala komentář - “jsme :-) “ tak nevím....

..? (Čt, 31. 1. 2019 - 18:01)

.. víte někdo proč si to podělala s tou Jankou ??

P (Pá, 1. 2. 2019 - 09:02)

Taky by mě zajímalo..Janka je ta černovlasá, že?

... (Pá, 1. 2. 2019 - 09:02)

To se asi nedozvíme. Ale určitě to bylo kvůli dovolené v tramtárii. Měly už letět, ale A. to narychlo zrušila, že jím bolí zádíčka, nebo co.

O. (Čt, 31. 1. 2019 - 13:01)

Neměla si to podělat s Jankou, u té má už uliš, tak honí, kdo by s ní jel. Já bych s ní tedy nejela, ani kdyby mi to zaplatila. Má "manžela", má, tak ať otravuje jeho, pořád musí někde courat, ať sedí doma na prdeli, každýmu lidi nenosí svý tisíce pomalu až do postele a ona pak neví, co roupama. Z bytu má už pomalu brloh, samý serepetičky, ale uklízet to neumí, pořádně uvařit také ne, ona umí jen ty svý vypindávky lidem nad kartama a to ještě blbě, nevychází jí to, vaří z vody.

... (Čt, 31. 1. 2019 - 13:01)

Ta je s tím už fakt otravná. Vemte jí tam někdo, ať je klid. Opět jí někdo nahlásil za nějaký obrázek, píše, že by byla vlastně ráda, že jí na čas bloknou, že bude mít na sebe čas a vzápětí píše, jak se tomu zuby nehty bránila, aby jí to nedělali, tak tomu nerozumím, ona jde proti sobě, nebo jak?

P (Čt, 31. 1. 2019 - 10:01)

Proboha vemte tu Květu někdo do toho Egypta, nebo s tím nepřestane otravovat. Ona na to úplně čeká.

tvl (Ne, 27. 1. 2019 - 14:01)

Ta Květa je tak nepoužitelnej člověk. Řekl bych maximálně na okrasu, ale to není pravda. Viděno naživo a to fakt nechcete.

Tom (So, 26. 1. 2019 - 16:01)

Květo, ... z tebe už nikdy amazonka nebude, ty sračkomete !

(So, 26. 1. 2019 - 17:01)

Pobavil jste mě, musí to být ale těžký přechod a trvá dlouho, od amazonky ke staré obtloustlé ropuše, co má všechno umělý. :-)

P (So, 26. 1. 2019 - 10:01)

Květa už je zase unavená, nevim tedy z čeho. Ona je neustále puberťačka, bohyně, amazonka a nevím co všechno, ale stěžuje si jako stará důchodkyně.

o. (Pá, 25. 1. 2019 - 09:01)

Mě to přijde celé přitažené za vlasy, co kolem toho dokáže namlít. Zdá se mi, že by zase ráda s někým vyrazila na cesty, ale s Jankou si to podělala a ona není dobrá parťačka na cesty. Tak asi hledá, na koho by se přilepila. Vždyť ať s ní jede ta její "láska a manžílek", ne? Nebo, když je s tím Egyptem tak propojená vnitřně, jak píše, tak ať jede sama s cestovkou, ale to ona ne, ona se bude přece nikomu přizpůsobovat. Buďto bude po jejím, nebo nic.

Taky (Čt, 24. 1. 2019 - 23:01)

mi to přijde neuvěřitelné chlubit se takovými fotkami. Byla jsem v Gize na stejném místě jako ona, je to šílený turistický běs a poníci i velbloudi v zuboženém stavu

Reklama

Přidat komentář