Reklama

Obřízka

Návštěvník (St, 6. 2. 2019 - 15:02)

https://www.odpovedi.cz/otazky/dobre-rano-co-znamena-vyraz-pevny-v-kramflecich

Hanka (Ne, 3. 2. 2019 - 14:02)

podobný příběh by šel najít i tam kde lidi píšou jedině pod registrací. Hlavně že buzeruje někdo kdo sám píše bez registrace. Spíš to je o tom že takových případů je víc a i na internet to napíše jen málokterá. Stejně jako málokterý dospělý napíše o svý obřízce, ale pár takových příběhů na internetu je. Nebo to píšou partnerky který přiměly partnera aby na to šel.

Hanka (Ne, 3. 2. 2019 - 13:02)

nechala jsem obřezat syna před necelými dvěma roky, už mu je 14 a obřízku si moc pochvaluje. Pochlubil se i tetě, tj. mojí sestře. Musel jí ho pak ukázat, ale on se před dospělou ženou nestydí, sestru v tomhle bere jako mámu. On na tu obřízku chtěl sám. Sestra promluvila se svým synem, ten je mladší, v září mu bylo 11. Vysvětlila mu, jak to je skvělý, můj syn mu ho ukázal, aby viděl, že si nevymýšlí. Zcela dobrovolně se pro to taky rozhodl. Už to má hotový, byl tam začátkem října. Ale pověděla jsem o tom víc matkám, co mají syny a pár zkutečně mělo zájem a nechali kluky taky obřezat. Jde to sehnat docela levně, když je užší předkožka, tak to pak je i zcela na pojišťovnu.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 13:02)

Tato báchorka vůbec neodpovídá tomu, co píší matky na fórech, kde je poviná refistrace. Už i Němci zjistili, že takovéto báchorky píší pod ženskými nickyúchylní cirkumfetišáci - muži.

péro (Ne, 3. 2. 2019 - 10:02)

mu stojí nádherně holky co ho řežou jsou evidentně vzrušený. Až si budou potom samy mastit kačenu tak mají na co myslet. To je kluk před pubertou a ocas mu stojí že byse nemusel styděl dospělej chlap. AŤ pak někdo krafe, že to je bolestivý.

Návštěvník (Ne, 3. 2. 2019 - 00:02)

Chytrá Chirugyně (anonym)---------------------------------
Odpověď na dobrý den, jaký máte názor,
Veroniko! Sestru nebrat ( ta opižlává nebo ožužlává) ani veterinářku ne, jak doporučuje řetězcový - ChainNick "gin, atd. alias luci", ale máte tam na výběr nejen špičkové chirurgy, ale ještě špičkovější CHIRUŽKY nebo CHIRURGYNĚ, chcete-li, s individuálním přístupem. Gin si ale klidně dejte a s odvahou vyražte na soukromou kliniku se všemi mužskými členy Vaší rodiny protože, zdravotní či hygienické důvody pro obřízku penisu jsou vždycky a v každém věku! Navíc můžete žádat množstevní slevu! Kliniky nabízejí zákrok též ambulantně, vždyť i jak jste sama psala, je to jen kousek kůže hodný pouze malého chirurgického zákroku s výhodou pro celý źivot! Obřízce zdar!
odpovědět--------------------------
18. Leden 2019 - 11:17---------------------------------------28.01.2019 08:17

Tony (anonym)
Odpověď na Veroniko! Sestru nebrat ( ta---------------28.01.2019 08:17----------

Tony (anonym)----------------
Odpověď na Veroniko! Sestru nebrat ( ta------------
Multinicku, to je od tebe chorobné, mít mě za jednu osobu s luci.

cc (So, 2. 2. 2019 - 17:02)

klukovi při tý operaci stojí péro, tak jaká bolest. Vypadá že ty sestřičky co mu obřezávaj ptáka jsou docela vzrušený, proč ne. Přitom tam to dělají bez umrtvení, když se to dělá u nás nebo v americe, tak kluk necejtí nic, má to umrtvený.
http://66.media.tumblr.com/tumblr_m39zlyBjRF1qa6vrlo6_1280.jpg

Jinde na fotkách se zas kluci při zákroku smějou nebo ukazujou různý gesta, mají s toho srandu. Tak je to bolestivý. Kluci tam jdou zcela dobrovolně a nikdo je nenutí.

Návštěvník (So, 2. 2. 2019 - 23:02)

To mohl napsat jedině těžkej úchyla.

bývalý cirkumfetišák (So, 2. 2. 2019 - 23:02)

souhlas

Návštěvník (So, 2. 2. 2019 - 14:02)

Hlavně by si měla úplně nechat odstranit vnitřní laple.

AmeriJane (Pá, 1. 2. 2019 - 20:02)

Obřízka je velmi důležité, profilakticé opatření. Prostě jako očkování. A protože jsem nechala své syny proočkovat, tak i jejich obřízka mi nepřišla kontraproduktivni.
U nás americká pediatrická akademie ve své poslední zprávě doporučuje obřízku mužů a přimlouvá se za její proplácení zdravotními pojišťovnami, což si myslím, že to tak má být a je to správné. Nejjednodušší je podle expertní komise vedené Douglasem Diekemou z University of Washington v Seattlu, když se obřízce podrobí úplně malé děti. Při samotném zákroku a chvíli po něm si trochu si popláčou, ale na nepříjemný zážitek rychle zapomenou. Rozhodně nehrozí, že by obřezaný kojenec žaloval své trapiče za ublížení na zdraví. Tak a máme to za sebou. A co vy?

luci (So, 2. 2. 2019 - 14:02)

Nech jim obřezat i řitní otvor , aby se v jeho řasách nedržely bakterie ze stolice.

Tony (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

V USA se v tomto utápí v pseudovědě už od roku 1870. Za prvé je to pro miminko pekelná bolest a za druhé tento otřesný zážitek zarytý do podvědomí může nadělat mnohem více paseky než kdyby si to dítě pamatovalo. Je určitá kolerace mezi novorozeneckou obřízkou a vznikem autismu a též se syndromem náhodného úmrtí dítěte. Jde o nehorázné surové násilí páchané na nevińátkách.

Tony (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

V USA se v tomto utápí v pseudovědě už od roku 1870. Za prvé je to pro miminko pekelná bolest a za druhé tento otřesný zážitek zarytý do podvědomí může nadělat mnohem více paseky než kdyby si to dítě pamatovalo. Je určitá kolerace mezi novorozeneckou obřízkou a vznikem autismu a též se syndromem náhodného úmrtí dítěte. Jde o nehorázné surové násilí páchané na nevińátkách.

Zkoumal (Ne, 3. 2. 2019 - 01:02)

Jedině, kdo se to topil jsi byl ty, když jsi spadnul v opilosti do Rýna, jak ses tady chvástal. A "pekelnou" bolest po použití moderních anestetik si nech na strašení pro svíčkový báby a i ty by se ti dnes vysmáli, hehe. A autismus vzniklý obřízkou je neprokázaný vědou a tak akorát tvuj další pekelný blud. I v Praze už jsou kliniky nabízející novorozeneckou obřízku, protože je po ní poptávka.
A přestaň opakovaně spamovat to, co ti jednou admin smazal, to je pekelné.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají. Proti nespravedlivému mazání mých věcných příspěvků mám obranu.

ňák (Ne, 3. 2. 2019 - 10:02)

se zasek gramofon, pětkrát dokola totéž

http://66.media.tumblr.com/tumblr_m39zlyBjRF1qa6vrlo6_1280.jpg

Nic nebolí některý kluky to docela vzruší - když to je bez anesteze.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají. Proti nespravedlivému mazání mých věcných příspěvků mám obranu.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají. Proti nespravedlivému mazání mých věcných příspěvků mám obranu.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají.

Reklama

Přidat komentář