Reklama

Obřízka

AmeriJane (Pá, 1. 2. 2019 - 20:02)

Obřízka je velmi důležité, profilakticé opatření. Prostě jako očkování. A protože jsem nechala své syny proočkovat, tak i jejich obřízka mi nepřišla kontraproduktivni.
U nás americká pediatrická akademie ve své poslední zprávě doporučuje obřízku mužů a přimlouvá se za její proplácení zdravotními pojišťovnami, což si myslím, že to tak má být a je to správné. Nejjednodušší je podle expertní komise vedené Douglasem Diekemou z University of Washington v Seattlu, když se obřízce podrobí úplně malé děti. Při samotném zákroku a chvíli po něm si trochu si popláčou, ale na nepříjemný zážitek rychle zapomenou. Rozhodně nehrozí, že by obřezaný kojenec žaloval své trapiče za ublížení na zdraví. Tak a máme to za sebou. A co vy?

luci (So, 2. 2. 2019 - 14:02)

Nech jim obřezat i řitní otvor , aby se v jeho řasách nedržely bakterie ze stolice.

Tony (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

V USA se v tomto utápí v pseudovědě už od roku 1870. Za prvé je to pro miminko pekelná bolest a za druhé tento otřesný zážitek zarytý do podvědomí může nadělat mnohem více paseky než kdyby si to dítě pamatovalo. Je určitá kolerace mezi novorozeneckou obřízkou a vznikem autismu a též se syndromem náhodného úmrtí dítěte. Jde o nehorázné surové násilí páchané na nevińátkách.

Tony (So, 2. 2. 2019 - 11:02)

V USA se v tomto utápí v pseudovědě už od roku 1870. Za prvé je to pro miminko pekelná bolest a za druhé tento otřesný zážitek zarytý do podvědomí může nadělat mnohem více paseky než kdyby si to dítě pamatovalo. Je určitá kolerace mezi novorozeneckou obřízkou a vznikem autismu a též se syndromem náhodného úmrtí dítěte. Jde o nehorázné surové násilí páchané na nevińátkách.

Zkoumal (Ne, 3. 2. 2019 - 01:02)

Jedině, kdo se to topil jsi byl ty, když jsi spadnul v opilosti do Rýna, jak ses tady chvástal. A "pekelnou" bolest po použití moderních anestetik si nech na strašení pro svíčkový báby a i ty by se ti dnes vysmáli, hehe. A autismus vzniklý obřízkou je neprokázaný vědou a tak akorát tvuj další pekelný blud. I v Praze už jsou kliniky nabízející novorozeneckou obřízku, protože je po ní poptávka.
A přestaň opakovaně spamovat to, co ti jednou admin smazal, to je pekelné.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají. Proti nespravedlivému mazání mých věcných příspěvků mám obranu.

ňák (Ne, 3. 2. 2019 - 10:02)

se zasek gramofon, pětkrát dokola totéž

http://66.media.tumblr.com/tumblr_m39zlyBjRF1qa6vrlo6_1280.jpg

Nic nebolí některý kluky to docela vzruší - když to je bez anesteze.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají. Proti nespravedlivému mazání mých věcných příspěvků mám obranu.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají. Proti nespravedlivému mazání mých věcných příspěvků mám obranu.

bývalý cirkumfetišák (Ne, 3. 2. 2019 - 02:02)

Anestetikum lze spolehlivě aplikovat dospělému ale ne miminku. Miminkám se při tomto anesterika v USA většinou nedávají.

Zkoumal (Pá, 1. 2. 2019 - 22:02)

Zajímavé, znamená to snad, že poté, co by začaly obřízku hradit zdravotní pojišťovny, jako užitečný zdravotní zákrok, že lze očekávat další nárůst obřezanců a popularitu obřízky ?

jeden (Pá, 1. 2. 2019 - 20:02)

psal, že když ho obřezávaly dvě baby ve vinohradksý nemocnici, tak mu celou dobu při tom stálo péro. Ale dělaly mu to při uspání, tak mu to asi pak pověděly. Pak že tenhle zákrok bolí ...

taky bejvalej feťák (Pá, 1. 2. 2019 - 20:02)

odkaz http://66.media.tumblr.com/tumblr_m39zlyBjRF1qa6vrlo6_1280.jpg
Ve filipínech dělají obřízky v rámci zdravotní osvěty. Všim jsem si, že dosti klukům při tý obřízce stojí péra! Zrovna v tom odkazu, ale takových obrázků jde najít víc. Jinde zas stojí klukovi, ještě než mu to jdou dělat. Ať nikdo nepovidá, že se to klukům nelíbí. Je to tak krutá bolest, že se u toho smějou a ještě polovině z nich stojí péro.

Přiznám se, že já bejt v jejich situaci, tak nejem stojim, ale asi i stříkám, jelikož jsem už větší hošík. Takový pěkný zdravotnice, komu by pak nestálo péro, navíc když to ještě lechtá. Nemyslím, že by jim ty péra před obřízkou nahonily, aby se to líp dělalo, možný to ale taky je.

bývalý cirkumfetišák (Pá, 1. 2. 2019 - 09:02)

Na kontakty se zeptej zde: -------------https://obrizka.webnode.cz/diskuse/--------a--------------https://www.estheticon.cz/diskuze/obrizka

Marek (Pá, 1. 2. 2019 - 06:02)

Dobrý den, potřebuji poradit a získat kontakt, reference na lékaře urologa nebo plastického chirurga, který je specializován pouze na velmi těsné a nízké obřízky. Mám k tomu zdravotní indikaci, může být na pojišťovnu nebo soukromý. Děkuji.

Tony (St, 30. 1. 2019 - 11:01)

Tu samou otázku bych mohl multinicku položit tobě. 'A ty jsi co?" Já jsem osvětář. Ve skutečnosti je jen velmi málo medicinských indikací pro obřízku. Na 95% jejích indikací z důvodu fimózy je zcela zbytečných. TAKOVÉ ŘEŠENÍ JE UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ A PORUŠUJE NĚKOLIK LÉKAŘSKÝCH ETICKÝCH PRINCIPŮ.

bývalý cirkumfetišák (St, 30. 1. 2019 - 10:01)

Multinicku cirkumfetišáku! Dej odkaz, odkud máš ten nesmysl. Vůbec tam není rozlišení mezi dětskou fyziologickou fimózou, která vůbec žádným onemocněním není a sekundární patologickou fimózou, kterou je zpravidla nutno řešit chirurgicky, mnohdy i tou obřízkou. Srovnávání obřízky s očkováním je vyložený nesmysl, který rádi cirkumfetišáci používají, jenže to není srovnávání jablek s hruškama ale je to srovnávání jablek se závlačkama. Propagování mrzačení pohlaví amputací předkožky z rozmaru rodičů tě, cirkumfetišáku, prozradilo.

Líza (St, 30. 1. 2019 - 11:01)

A ty jsi co? Někdo z týmu? Lékař, terapeut, odborník pracující ve zdravotnictví, nebo v oboru fitness? Nebo DIS zdravotní bratr? Fimóza je prostě fimóza, a tudíž nemoc. Obřizka je léčba.

Máš fimózu? (St, 30. 1. 2019 - 09:01)

Je obřízka důležitá?
FIMÓZA - (latinsky Phimosis) je zúžení periferní části předkožky, které je natolik významné, že brání retrakci přes glans penis!!

FIMÓZA je Onemocnění!

Vážné onemocnění, které stále více přitahuje pozornost v moderní medicíně.

KAŽDÝ SEDMÝ muž na světě trpí tímto onemocněním. Taková rychlost růstu phimózy je stále více nevysvětlená. A nejen fimóza jako nemoc je nebezpečná, ale i její průběh a komplikace ... Nejelegantnějším řešením je obřízka. A to i preventivní. Jako očkování.
Podle stavu předkožky a přání rodičů je možno provést částečnou nebo úplnou obřízku.

Martin (So, 19. 1. 2019 - 01:01)

Tony, kecáš...píšeš, že nemáš nic proti dobrovolné obrizce, ale to je lež! Co všechny ty urážky na adresu těch dobrovolně obřezaných? Je to v každém tvém druhém příspěvku! A někoho, kdo se kvůli obrizce zabil bych fakt chtěl vidět.... Nejspíš je to další tvá lež anebo byl ten dotyčný psychicky nemocný.

Reklama

Přidat komentář