Reklama

Svazování partnera(ky)

Pavlína (St, 30. 1. 2019 - 13:01)

No musí to být intenzivní zážitek, jeden v kleci a druhý se třeba kouká na telku....,. Jak dlouho? I třeba na noc? Co oblečení nebo bez? Co roubík či skraboska?

Janča (Čt, 31. 1. 2019 - 12:01)

Do klece roubík nepatři, trestaný by se mohl utopit, skvělá je deprivační maska ale ta stojí kolem 3000 a vyřešili jsme to plynovou maskou stojí cca 300 skvěle padne na obličej a gumové přezky co drží masku na hlavě skvěle tisknou a já si to více užívám než nějaký pytel co se dá také použít.a maska také vice tlumí zvuk než pytel na hlavě. ted přes zimu nosím body v létě jsem jen v plence .Ten v kleci se na žádnou televizi nedívá ten má výhled jen na hodiny. Délka trestu je samozřejmě různá , od 2hodin jen za trest ale hlavně na noc 8 - 12 hodin.Co je pro jednoho muka můře pro druhého být slast.

Pavlína (Út, 29. 1. 2019 - 12:01)

Super. A zavírání je na nějaký patent nebo na visací zámek či zámky?

Janča (St, 30. 1. 2019 - 08:01)

Pant a zavírání na dva visací zámky , vevnitř je pro pohodlí deka ,pro ty co tam konají trest jsou připoutáni za zápěstí a široký obojek ,

Pavlína (Po, 28. 1. 2019 - 13:01)

Jak velká je ta klec.....? Nebo je to ta drátěná velká pro psa?

Janča (Út, 29. 1. 2019 - 00:01)

8-12 tisíc za klec pro nás bylo hodně , tak přítel vyrobil homemade z kary sítě. je cca 2metry dlouhá 60šířka a 80vysoká.

lady (Ne, 27. 1. 2019 - 23:01)

Mě manžel taky přivázal k posteli, jemu se to tak zabíbilo že sex jinak už ani nechce, mě to teda vadí a vždy se bráním ale to ho vzrušuje ještě víc, nejednou se stalo že mě uvázanou nechal celou noc , když mi nasadí po sexu plenu tak už vím že to bude celá noc v pleně s rukama v kožených manžetách široko od sebe a kromě pleny na sobě úplně nahá. Ted už i přidal noví prvek , šátek na oči, jestli to tak půjde dál budu za chvíli spávat svázaná v kleci :-)

Janča (Ne, 27. 1. 2019 - 23:01)

Lady .
Vůbec se klece neboj, v kleci se subinka cítí více v bezpečí, v pleně je v jistotě a klec je i pohodlnější, nejsi tam nehybně připoutaná. Z vlastní zkušenosti bych raději klec ,než přikurtovaná v posteli na zádech a čumět půl noci do stropu.

Bára (Pá, 25. 1. 2019 - 23:01)

Tak jsem po týdnu klidu, kdy se manžel minulý týden v pátek vratil ze služební cesty, byla pěkné potrestána. V patek odpoledne, když jsem přišla domu, musela jsem si vzit plinu, nově mi manžel přilepil ústa širokou izolepou, nasadil latexovou masku, uzamkl široký obojek, jednodilne plavky s rukavem a silné punčochy, na ruce jsem dostala balonky, svetr s vysokym cca 80cm rolakem. Takto mně manžel nechal do sobotniho odpoledne, kdy jsem se smela najist, pote vše oblest zpět, a hura ven. Takto jsem ztravila do pondělního rána, kdy jsem manželovi uzamkla odojek a nechala mu ho cely pracovní tyden.

Gabriela (Po, 21. 1. 2019 - 14:01)

U nás od nového roku probíhají hrátky v podobném duchu jako vždy. V pátek jsem byla ovšem dohodnutá s kamarádkou Lindou, že přijde k nám na návštěvu a že ji splním její několikaměsíční přání být zase po dlouhé době svázaná. Svázaná byla asi jen 2x ale tentokrát bylo její přání být opravdovou bezmocnou otrokyní na pátek večer i sobotu. Její přítel byl zrovna na služebce, tak se to zrovna hodilo :-) Den předem jsem ji pujčila oblečení, ve kterém bude chtít být svázaná a měla za úkol přijít už připravená. Půjčila si moje huňaté, červené šaty s mohutným rolákem, jeden silný bílý rolák a šálu, kterou jsem dostala k Vánocům z mohéru. V pátek kolem 18té hodiny zazvonila celá nabalená v chlupatých svetrech, kolem roláku a úst měla omotanou svoji teplou šálu a navrch ještě mojí. Na hlavě pleteného kulíška a na rukou chlupaté palčáky. Přes to celé ještě silný kožich. Linda je drobná, takže vypadala jako huňatá koule. Otevřela jsem ji tedy dveře a místo pozdravu zaznělo jen mmmmhmhmhm. Zjistila jsem tedy, že si navíc ještě zavázala pusu. Sundala jsem ji tedy obě šály a zjistila, že pod nima má pusu omotanou černou páskou z pod které u brady vyčuhoval nějaký chlupatý hadr. Pusu měla několikrát omotanou a pečlivě utaženou, tak jsem se rozhodla, že ji tento roubík nechám. Zavolala jsem na manžela, aby mi šel Lindu pomoci svázat. Mezi tím jsem ji ještě vylepšila mojí novou mohérovou kuklou, přes kterou nyní dýchala jen teplý vzduch nosem přes kuklu, jelikož pusu měla zacpanou a omotanou páskou. Manžel přišel s hrubým provazem, já jsem ji ruce držela za zády a manžel ji je pořádně přes rukavice i vrstvu svetrů a kožichu svázal. Ještě jsem ji pusu převázala silnou šálou a oči přes kuklu taky. Odvedly jsem ji do chladného sklepa ke kůlu, posadili ji na zem a začali ji svazovat přes prsa ke kůlu. Vždycky když jsme pramen provazu přejeli přes její svetrová prsa, tak začala pěkně naříkat přes roubík, to mi bylo divné ale to jsem ještě nevěděla, že si ještě doma omotala prsa provazem a nasadila na ně skřipce. Když přišla, nebylo nic poznat přes tu vrstvu svetrů a kožichu. Pevně jsme ji tedy svázaly ke kůlu, ještě ji omotaly přes kozačky nohy a bylo hotovo. Linda teď byla naprostou otrokyní jak si přála a neustále žadonila, že by to chtěla poznat. Zhasly jsme tedy světlo a ve sklepě ji zamkly. Vrátila jsem se k ní asi za hodinu a půl. Odmotala jsem ji šálu z pusy a z očí, sundala propocenou kuklu a nakonec ji odmotala i pásku kolem hlavy a nakonec z úst vytáhla zmuchlanou pletenou ponožku. Dostala něco málo k jídlu a napít, zeptala jsem se ji jestli je vše v pořádku. Na to mi odpověděla že je to úžasný a moc ji to vzrušuje, jen ty svorky na prsou že ji působí ohromnou bolest. V ten okamžik jsem pochopila proč při svazování tolik naříkala. Odpověděla jsem ji ovšem, že je to její boj a musí to jako otrokyně vydržet. Nasadila jsem ji na hlavu opět kuklu, do pusy ji vrátila její chlupatý ponožky a s jejím prosebným mmmhmhmhm jsem ji pusu 2x omotala moji mohérovou šálou. Na kuklu jsem ji ještě nasadila jejího kulíška a oči opět přes kuklu převázala 2x šálou. Takhle jsem ji popřála sladký sny, zhasla a zamkla ji ve sklepě pevně svázanou a umlčenou v huňatém oblečení :-) Co bylo dál zase příště :-)

flodur73 (Út, 2. 6. 2020 - 21:06)

Fakt nádhera.

Bára (St, 16. 1. 2019 - 06:01)

Po týdnu klidu přišel minulý týden manžel opět s něčím novým. Koupil balonky na ruce, zpočátku jsem myslela, že si dělá legraci a protože jsem byla otrokem já musela jsem poslechnout a to jsem ho týden se silvestrem šetřila, protože jsme byli týden na horách u známých na chatě. Balónky se nasadí a s táhnou řemínkem a poté nafouknou, ještě před nasazením jsem dostala opět latexovou masku a rolák bez rukávu a svetr s vysokým rolákem, na který jsem i musela uvázat i tu novou šálu, nasadit plínku a legíny, poté mi manžel nasadil na ruce balonky a nafoukl je. Takto mně nechal do rána, kdy mně před odchodem do práce vysvobodil. Pocit byl dost strašný, jako když nemáte ruce.

Bára (St, 26. 12. 2018 - 06:12)

Ja vánoce (ještě tedy i dnes, doufam že mě pak již manžel odemkne), musela strávit jak jsem již psala, v pline, silnych punčochach, latexove masce, uzamčeném obojku a v silných těsných šatech s vysokým rolakem, odemkl mne jen večer na vykoupení. Pod stromečkem jsem našla blond paruku, kterou jsem si musela hned vzit na masku, modré tričko ušite na zakazku s velice vysokým rolakem a jednodilne bledě modré plavky take s rolakem (asi 80cm) a take šálu (zatím jsem nevyzkoušela).

Bára (St, 26. 12. 2018 - 06:12)

těch 80cm patří k tričku s vysokým rolakem, plavky s maji normalni rolak cca 15cm.

Ivča (St, 26. 12. 2018 - 00:12)

Manžel našel pod stromkem oblek z amazonu a dneska už mi v něm pěkně ustrojenej s dalšími doplňky sloužil celý večer. Ještě to nebylo úplně ono a je v trestu za blbý kecy, tak na noc dostal pouta a pořádný výprask.

https://www.amazon.co.uk/dp/B01N5PUBQ9/ref=as_li_ss_tl?slotNum=35&keywords=sissy+maid+uniform&language=en_US&ie=UTF8&sr=8-11&linkCode=g12&linkId=4702ec5724426b1d62a9bbd7f92496a8&imprToken=VhrRV5dNjZRwPxNcemh9WQ&creativeASIN=B01N5PUBQ9&tag=amaninmyposit-21
obleček je zamykatelný, což je super, máme i jeden růžovej, ten nemá rád vůbec, ten je hodně ponižovací...

Gabriela (Út, 25. 12. 2018 - 15:12)

Tak holky ( kluci) co Vanoce? Nějaka nová hračka pod stromkem? Já jsem dříve psala, že uvažuju o chlupaté kukle na mučení :-) manžel byl tedy rychlejší a pod stromečkem jsem našla na zakázku upletenou teplou chlupatou kulku z mohéru s otvorem jen pro pusu. Potom dlouhou, taky mohérovou chlupatou šálu a mohutnej svetr s rolákem. Hned po rozbalování jsem si musela svetr obléknout, manžel mě provazy svázal pod stromek do kozelce, na hlavu mi natáhl tu novou chlupatou kuklu ( v ní je tedy fakt velké teplo, kor když má otvor jen pro ústa) potom mi tu novou mohérovou šálu uvázal mezi zuby jako roubík, ta šála je fakt tlustá a pusu mi vyplnila opravdu důkladně. Konce té dlouhé šály mi potom přivázal ke skrčeným nohám a utáhnul tak, že s každém cuknutí nohama nebo pokus o narovnání se mi šála zařízla víc a víc do pusy. Nakonec jsem dostala 25 ran rákoskou, které jsem musela poníženě s roubíkem v puse počítat a potom mě nechal v kozelci v chluatých pleteninách asi 3 hodiny. Na noc jsem byla rozvázaná ale musela jsem v tom svetru, kukle a šále kolem krku spát. Byla jsem jako chlupatá koule, ale jsem ráda, že jsem nemusela spát svázaná. Moc jsem si to užila, krásné překvápko :-)

luci (Čt, 27. 12. 2018 - 15:12)

Já jsem v obojku a poutaná dvěma vodítky jen před a během připuštění , potom odvázána a odemčena.

Eva (Po, 24. 12. 2018 - 19:12)

Dneska mě starej pěkně nasral . Přišel domů v 16 hodin úplně vožralej. Teď spí nahej na gauči. Nejraději bych ho vytáhla ven přivázala ho ke stromu a nechala ho tam .

gábina (Ne, 23. 12. 2018 - 12:12)

já na svazování moc nejsem, pouze když manželovi bodově vychází dlouhý výprask, tak ho přiváži do X na postel a výprask rozdělím na tři díly po hodině. Moc se mu to dlouhodobé přivázání nelíbí, ale má smůlu, může jen huhlat. Moje kalhotky v puse jsou pravidlem.

Tábor (Ne, 23. 12. 2018 - 13:12)

My jsme svazováním do X začali poměrně nedávno, pro oba je to hodně krásné. Partnerka je nejvíc vzrušená při roztahování a uvazování nohou, dokonce jsem na její výslovné přání ji musel vyfotit úplně nahou pevně uvázanou se zavázanýma očima a přelepenou pusou.

Reklama

Přidat komentář