Reklama

Bílá magie x černá magie

Default User Image
čas na změnu (Po, 4. 12. 2023 - 17:12)

černá magie-zákonem zakázat a trestat

Karel (Ne, 8. 11. 2020 - 15:11)

No, že spousta věcí, co...Semotamo z knížek ano. Nezapírám. Ale v žádném případě od Hare hare. :-)Ti zrovna nejsou mým hobby.

Lucie (So, 15. 2. 2020 - 23:02)

Může někdo pomoct? Je to strašné, co se mi děje se životem. Všechno mám zablokované, nic se nedaří - mizerné zdraví, které se zhoršuje, doktoři nepomůžou, mizerné finance, všude je šikana, v každé práci většinou skončím kvůli šikaně, všichni mě nenávidí, Jsem vlastně psanec, pro kterého tu není místo. Doma mi zničehonic padají věci z polic, v pokoji divné rány, dnes v noci ve 3 h. spadly obrazy ze zdi, divný šustot, kytky vadnou do pár hodin, praskl mi ochranný křišťál, nový také pukl, už nevím, co mám dělat, je to se mnou čím dál horší, neštastné náhody nabírají na intenzitě a ta nenávist lidí taky, hrozí mi úrazy, divná smůla, zdraví se horší. Prosím Vás, můžete mi pomoct?
Zkoušela jsem různé léčitele, někteří se mnou přestali komunikovat, někteří zkusili pomoct, ale bylo to ještě horší. Běhala jsem po doktorech, nic nepomáhá. pazzicka @ o2active.cz

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

se podívejte na www.uir-666.cz to snad musí každej vidět

Radka (Čt, 24. 1. 2019 - 20:01)

Víte kdo se zabývá černou magií a pomůže???

Návštěvník (Po, 23. 9. 2019 - 13:09)

se podívej na www.uir-666.cz

Návštěvník (St, 16. 1. 2019 - 14:01)

ani ne.

Petr (St, 16. 1. 2019 - 11:01)

Je tu někdo kdo ovládá černou magii a je ochoten pomoci? Děkuji

Karel (Pá, 12. 10. 2018 - 07:10)

Koncentrace myšlenek? Jak se...Zadej si do gůgle třeba heslo trátak. Indický termit z jogy.

Zujatar (Čt, 3. 1. 2019 - 12:01)

Joga je taky vlastně magije.

Jen koncentrac… (Čt, 11. 10. 2018 - 08:10)

Je celkem snadná obrana....ti nepomůže...Ona je koncentrace a koncentrace.Musíš zvýšit hladinu energie a spoustu jiného.

Lilly Vanilli (Čt, 11. 10. 2018 - 00:10)

...Pěkný článek...

Zajímavý článek (So, 22. 9. 2018 - 16:09)

Koncentrace myšlenek? Jak se...https://zdravesdanem.cz/zkouskove-mysl/

Patty (So, 22. 9. 2018 - 16:09)

Je celkem snadná obrana....Koncentrace myšlenek? Jak se to dělá?

Pavel (Út, 1. 8. 2017 - 18:08)

s magií za dobrým...myslím,že psychiatra potřebuješ ty.Nevíš nic,a jen meleš.

Karel (Út, 1. 8. 2017 - 17:08)

I contacted you much earlier...Je celkem snadná obrana. Především koncentrace myšlenek. Na východě k tomu často používají mandaly či jantry. Dokáže to uklidnit a usměrnit mysl a odrazit eventuální cizí vlivy.

vypoved obeti c (Út, 1. 8. 2017 - 12:08)

I contacted you much earlier regarding same problem. I want to inform you about different experiences I am having during this period.Since four months I am observing that my intelligence is not working. I get angry at even petty matters. I am loosing on friends and relations. Even my academic life is being affected. Apart from that I am severely manipulated and troubled by one batchmate.Now since two days I experience at night that I tend to get paralyzed, my mouth dries up. I enter into a semi conscious state. Yesterday I saw a faint image of a lady floating in air, wearing dark gown with her hair onher face. My legs seem to feel a pressure since then. I read through the ghosts FAQ and found similar symptoms of succubus/incubus. Also my sexual drive has been way beyond normal (masturbation more than two times a day).Earlier also I was facing similar problems and now they are much severe. Also I would like to mention that the person manipulating me here is from West Bengal and his family was known to use bengali witchcraft.

Shogun (Čt, 29. 6. 2017 - 16:06)

sam o magii nic nevis, ja z...Z čeho jsi komu pomáhal se dostat? Je mi líto ubožáka, kterej by s tebou měl mít cokoli do činění. Poslouchat vypatlanou jehovistickou bábu, jak drží prst na bibli a žvaní. Pomoc potřebuješ především ty sama.

Karel (Čt, 29. 6. 2017 - 14:06)

http://www.lawbright.com/logdos/Zajímavá stránka Oxfordské occultní lóže Golden down, jejíž členové praktickou magii páchají.

Jděte si (Čt, 29. 6. 2017 - 11:06)

s magií za dobrým psychiatrem, ano? :-)

Reklama

Přidat komentář