Reklama

pleny v dospělosti..

Lukáš (Po, 21. 1. 2019 - 22:01)

Dobrý den.
Mám novou přítelkyni a ted o víkendu byla poprvé u mě .
Vše probíhalo normálně , večeře víno sex a spánek.
Ona je z čech já z Moravy takže není zvyklá pit takže trochu přebrala a ráno se vzbudila mokrá,
Ted o víkendu má zase dojet a je u nás ples na který se chystáme, Je jasné že budeme pit a nechci aby mi zase do rána promočila postel, díval jsem se tedy na to ře jí koupím pleny a jak dojdeme z plesu tak jí ji nasadím, ale chtějí po mě vědět obvod v pase ten vím 70 takže plinky do 90cm ale chtějí i vědět jestli pro chodící, jestli chcu natahovací nebo s lepítky a jestli chci s vložkou jen vepředu nebo s těmi co jsou i na zadek s vysokým pasem a taky kolik chci kapek, poradíte ? já vůbec nevím :-(
Děkuji za radu.

Miki (Út, 22. 1. 2019 - 01:01)

Ahoj, kdyz na noc, tak s vysokym pasem a minimalne 7 kapek. Natahovaci jsou na nic. Ale kdyz si lehne na bok, tak i ty hodne ssave protekaji. Chtelo by to natahovaci igelitove kalhotky, ale ty se musi v Cechach objednavat a nejaky cas to trva, ale urcite zkus zdravotnicke potreby, nebo lekarnu a kup velke igelitove prosteradlo ktere natahnes pod to latkove, abys ochranil matraci. Nebo muze byt i polovicni-ne 200x100, ale 100x100 a dat ho stredem do oblasti panve. A co na tu svoji nehodu slecna rikala? Drzim palce a napis, jak to vsechno dopadlo.

Lukáš (Út, 22. 1. 2019 - 21:01)

U sestry co má prcka jsem viděl že má takovou savou podložku super nápad s kombinovat to s igelitem pod prostěradlo. super díky .
Pleny teda s lepítky .
Slečna se cítila trapně a než jsem se vysprchoval snažila se to vyčistit vysušit a já se k tomu raději nevyjadřoval protože jsem stejně nevěděl co na to říct.

Miki (St, 23. 1. 2019 - 04:01)

Hele Luki, jeste me napadlo v textilni galanterii se da koupit takovy igelitovy ubrus v metrazi, tak kdyz ho nesezenes, tak se zeptej tam. Me se stalo neco podobneho s moji uz byvalou partnerkou, ktera silene nesnasela to ze si davam pliny, ikdyz jsem ji to nekolikrat vysvetloval proc je musim mit. Jeli jsme na navstevu k moji tete a tom pohovorili, popili a zasli jeste k sestrenici. Tam to pokracovalo az se pritelkyne rozbulela, protoze mela litostive opice. Sli jsme spat k tete a druhy den dopoledne me probudilo mokro. Prave ta, ktera tak vehementne bojovala proti plinam se v noci pocurala uplne nejvic. Byl to rozkladaci gauc a ona to tak nejak zamaskovala a rychle jsme odjeli. Od te doby jsem tam nebyl, protoze se za to co se stalo a hlavne za ni strasne stydim. Pritom ja mel rano pliny suche-pres ty jeji komentare o miminech a pocurancich. Takze at jsi chytrejsi, nez jsem byl ja. Jinak holky si hraji na velke damy, ze jako pliny ne, ale ja tech veci mam plnou skrin v loznici a kdyz jsem vypadl z bytu a vedely, ze to je na dlouho, tak mi to samozrejme prosmejcily a taky si je na sobe vyzkousely. Takze po case ty odvaznejsi prisly v plinach do loznice uz z koupelny a ty mene odvazne me poprosily, jestli bych jim nemohl take nasadit pliny na noc, kdyz je mam ja sam. Zeny jsou zahadna, zradna a nevyzpytatelna stvoreni. Cau

pavel (Út, 22. 1. 2019 - 00:01)

Asi ty na lepíky , 8 kapek a pro jistotu nějakou nepromokavou podložku , např, igelitová taška , můj názor.Já to používám taky.

Miki v plenkach (Čt, 25. 10. 2018 - 16:10)

Ahoj koukam ziva diskuze ......Ahojky Eviku,jsem sice kluk, ale ss zenskym chapanim a myslim, vzhledem k tem vsem zalezitostem v mem zivote jsem se mel asi narodit jako holka. A rad ti poradim i pomuzu, protoze kdyz ja v plinach podruhe po pauze v dospelosti zacinal, tak mi nikdo nepomohl, nepochopil, neporadil. Tak jestli chces....

Evik (Čt, 25. 10. 2018 - 16:10)

Ahoj koukam ziva diskuze ... Holky nosite plenky casto nebo nektera uz stale? nebo mate nekdo nekoho v plenkach? Me to moc laka a uvitala bych nejake rady konzultace a tak... Diky

jenjen (Út, 4. 2. 2020 - 21:02)

Ahoj napis email viz diskuse

Každý (Út, 23. 10. 2018 - 20:10)

Otec alkoholik matka se ráda...svého štěstí strůjcem. Proto jsi nemusela tady kurvit diskuse. Když jsi blbá

- (Po, 22. 10. 2018 - 13:10)

Přeji krásné pondělní odpoledne.Jak se všichni máte?

- (Čt, 18. 10. 2018 - 09:10)

Přeji krásný čtvrteční den.Tak jsem se dnes dozvěděl že si tu poležím až do příštího pátku.

- (Út, 16. 10. 2018 - 14:10)

Tak to je fajn,ze ji mas. Ja...Děkuji.

. (Út, 16. 10. 2018 - 14:10)

Ano. Úplně bez...Tak to je fajn,ze ji mas. Ja byl ve spitale loni, mel jsem cevku na curani a tekove malinkate jednorazove plenkove kalhotky na pokakavani.Ale jednak mi bylo tenkrat dost blbe/vezli me na majaky a houkacku-tak asi byl duvod/ a ja ulitavam na ty latkovy pliny a gumovy kalhotky z igelitu. Ale ty jsem na sobe tenkrat nemel, protoze jsem uz ani nemel silu si je nasadit a oni by mi je urcite rozstrihali pri svlekani a vyhodili. I o boty jsem prisel a vracel se z nemocnice bos. Tak si to prebalovani uzivej

- (Út, 16. 10. 2018 - 12:10)

A plinu ti nasadili?Ano. Úplně bez problémů.Stačilo ukázat potvrzení od lékaře že se v noci pomočuji a vše bylo ok.Večer přišla sestra a plínu mi nasadila.Je dobré že plínu nemám i přes den kdy chodím normálně na toaletu ale dávají mi ji jen na noc.

. (Út, 16. 10. 2018 - 12:10)

Přeji krásné úterní...A plinu ti nasadili?

- (Út, 16. 10. 2018 - 05:10)

Přeji krásné úterní ráno.Tak již od včera jsem v nemocnici.

- (Pá, 12. 10. 2018 - 16:10)

Ahoj,ja byl vloni...Ale já mám nehody pouze v noci.A navíc jdu na vyšetření s tím proč mi pořád píská v uších.No a jelikož mám lékařské potvrzení o tom že se v noci pomočuji tak bych plenu na noc dostat mohl.A jestli jsem pochopil příspěvek od Jany tak to lékařské potvrzení stačí pouze ukázat a pak bych si o plenku mohl říct sestře která by v ten večer měla službu.Je to tak?

Pravy Miki v p… (Pá, 12. 10. 2018 - 14:10)

Přeji hezký pátek.Chci...Ahoj,ja byl vloni hospitalizovn v Anglii a krome 3 infuznich hadicek a cevky do mocoveho mechyre jsem dostaval i jednorazove plenkove kalhotky. Ale tobe na 99% zavedou cevku do moc. mechyre, takze to bude bez plinek. Mozna bohuzel, nebo bohudik. Jo kvuli kakani asi ano. Ale na kapackach ze sebe toho moc nevytlacis...

- (Pá, 12. 10. 2018 - 10:10)

pokud to máš lékařsky...Ano mám to lékařsky potvrzené.

Jana (Pá, 12. 10. 2018 - 09:10)

Přeji hezký pátek.Chci...pokud to máš lékařsky potvrzené tak ano.

Reklama

Přidat komentář