Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

.-* (St, 25. 7. 2018 - 23:07)

A kolik vám je, nestydite...To není důležitý kolik jim je.Budou to nějací dementní cigosi z pomocný.

Petr (Út, 25. 4. 2017 - 22:04)

Dnes je už normální,že děti uvidí dospělého nahatého (to dříve nebylo vůbec možné),těch příležitostí je spousta, šatny bazénů,tělocvičen a hotely a jejich welnesy a na zahradách v bazénech se plno rodin koupe bez plavek.

Petra (St, 25. 7. 2018 - 06:07)

Mám dva bráchy a když...A kolik vám je, nestydite se?

Olina (Út, 24. 7. 2018 - 14:07)

Mám dva bráchy a když ráno vstáváme tak vidím že oboum stojí péro ,oni už to předemnou neskrývají.Je to pěkný divadlo protož oni někdy spí bez trenýrek.

Ivka (Út, 24. 7. 2018 - 13:07)

Já jsem viděla čuráka tátovi, když se po kopání ve vaně sušil ručníkem a pak chtěl, abych mu utřela záda. Koukala jsem mu přes rameno a viděla jsem prvně čurák. Měl ho velikýho. Sjela jsem ručníkem ze zad na prdel a třela jsem mu půlky a pak mezi půlkama. Najednou jsem uviděla jak se mu čurák hodně zvětšuje a potom se mu postavil. Byl ohromnej a tmavě červenej až fialovej. Otočil se ke mně a čuráka mi strčil do ruky! Nevěděla jsem co mám dělat a on mi řekl pohoň mi ho ! Stáhla jsem mu předkožku a trochu ho honila, když mi najednou vzal za hlavu a strčil mi čurák do pusy.Řekl : Takhle se kouří čuráky! Měla jsem ho plnou pusu a on mi ho cpal pořád dál a dál až jsem ho měla v krku. Cítila jsem jak mi zajíždí za mandle a málem jsem se poblila, ale on na nic nedbal a za chvíli mi začal pumpovat mrdku přímo do krku a já to musela všechno polykat. Když ho konečně vyndal, tak mi svlíknul donaha, ošahával mi kozy a pak mi otočil a musela jsem se ohnout a on mi zezadu lízal kundu a pak mi i strčil jazyk do prdele a vylízal mi díru. Hrabal se mi v kundě a já jsem byla několikrát za sebou hotová a moje mrdka mi tekla po nohách proudem. Pak mi honil poštěváka a já jsem se udělala tak, že jsem stříkala mrdinu do velké dálky. On to chytal do pusy a polykal jí.

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 23:04)

Co jako chceš vědět? Když ten kluk byl nemocný, tak tam měl celý 3 týdny jednoho z rodičů. A ten se taky musel převlékat a mýt. Je na tom něco zvláštního?

J. (Po, 24. 4. 2017 - 09:04)

Já asi v 9-10 na škole v...Jak se to stalo, že jsi uviděl šulina fotra tvého spolužáka a jak to na tebe zapůsobilo?

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 00:04)

Já asi v 9-10 na škole v přírodě. Byl to fotr jednoho spolužáka, co tam musel být celou dobu jako jeho doprovod.

hons (Ne, 23. 4. 2017 - 09:04)

Já asi ve dvanácti. Na koupáku v šatnách se převlíkal vedle mne nějaký dospělý. Tehdy mne ani tak nepřekvaoilo, že ho měl mnohem delšího než já, ale hlavně že ho měl tak tlustého. Do té doby jsem nevěděl, že dospělí muži mají penisy o hodně tlustější než děti.

Katka (St, 18. 7. 2018 - 07:07)

Já dědovi v patnácti přišel z hospody v náladě na dvoře šel za strom já chtěla vědět co tam dělá a najednou jsem viděla z poklopce velký penis s obnaženým velkým žaludem z ktereho proudem močil,močil velmi dlouho a jeho penis se ještě při tom močení zvětšoval,byl to pro mě zážitek.

Adam (St, 18. 7. 2018 - 07:07)

Baby neumí honit ani kouřit čuráka,vždy je to pro mě hrůza,já raděj baby mrdám a pochčiju mají to některé rády,čuráka raděj si honím sám .

Katka (Po, 9. 7. 2018 - 14:07)

První moje seznámení s penisem bylo v mých 14 letech, když jsem měla 17 leteho přítele. Byli jsme u něho doma v pokoji a když jsem přišla do pokoje tak ležel na zemi úplně nahej a já byla celá zkoprnela. Nikdo nebyl doma tak nehrozilo že by nás někdo přistihl. Chvíli jsem nevěděla co dělat ale pak jsem se ho nejdřív jemne dotýkala a začala mu ho honit. Měl u toho zavřené oči a užíval si to. Tehdy mě fascinovaly i jeho kulky a šourek. Líbilo se mi jak ho měl prvně roztažený a pak jak se mu postupně stahoval. Při orgasmu byl takový bezbranný a pěkně držel. Od té doby jsme to zopakovali několikrát po každý když byla moznost.

Jahoda (Po, 21. 1. 2019 - 17:01)

tvůj 17-letý kamarád je úchyl a ty jsi štětka,no...začínáš s tím brzo,asi ti taknějak nedošlo proč tam jako "náhodou "ležel zcela nahatý a jen tak a zcela jistě náhodou ani nevěděl ,že někdo vkročí do pokoje,obvzláště teda,kdy nikdo nebyl doma a nehrozilo,že by vás přistihnul a proto jsi jen zkoprněla a nedala mu ihned přes tlamu...hele...i já měl v 16-17 své první zkušenosti,zkoušel jsem to jako každý normální a zdravý teenager a své lásce,byl jsem doopravdy zamilován prostě hrábl mezi kalhoty a stál mě u toho jak drát...ale nezkopněla,....jen mě poslala na "výzvědy"jestli jako někdo nejde...no a nešel a pak ,jak jsem se vrátil jsem se kní nemohl ani přiblížit

luci (Čt, 25. 7. 2019 - 10:07)

Zbytečně děláš z komára velblouda .

Hela (Ne, 8. 7. 2018 - 16:07)

Já jsem jednou byla sama s kamarádem a on chtěl, abych mu ukázala kundičku.Tak jsem se svlékla a on mi šahal mezi nohy a pak mi na kundu políbil. Viděla jsem jak se mu postavil a řekla jsem mu ať mi ho ukáže. Stáhnul si kalhoty a pak trenky a prvně jsem viděla čuráka, pořádně mu stál a byl hrozně velikej. Bála jsem se, že ho bude chtít do mě vstrčit, ale on mi jen lízal kundu a strčil mi tam prst a řekl á ty jsi ještě panna! Pak chtěl, abych mu ho vzala do pusy. Styděla jsem se, ale on mi ho nacpal sám do pusy. Cítila jsem jak mu trochu smrdí čurákovinou, ale když už jsem ho měla v puse tak jsem mu ho vykouřila až do konce a nechala si vystříknout mrdinu do pasy a prvně v životě jsem to spolykala.

Hela (Ne, 8. 7. 2018 - 16:07)

Já jsem jednou byla sama s kamarádem a on chtěl, abych mu ukázala kundičku.Tak jsem se svlékla a on mi šahal mezi nohy a pak mi na kundu políbil. Viděla jsem jak se mu postavil a řekla jsem mu ať mi ho ukáže. Stáhnul si kalhoty a pak trenky a prvně jsem viděla čuráka, pořádně mu stál a byl hrozně velikej. Bála jsem se, že ho bude chtít do mě vstrčit, ale on mi jen lízal kundu a strčil mi tam prst a řekl á ty jsi ještě panna! Pak chtěl, abych mu ho vzala do pusy. Styděla jsem se, ale on mi ho nacpal sám do pusy. Cítila jsem jak mu trochu smrdí čurákovinou, ale když už jsem ho měla v puse tak jsem mu ho vykouřila až do konce a nechala si vystříknout mrdinu do pasy a prvně v životě jsem to spolykala.

Gen (Ne, 27. 5. 2018 - 15:05)

ty věříš všemu, co tu...Věřím,byl jsem v jedné rodině kde se to děje,přitom jsou to všechno vysoce postavení lidé.

ty (Ne, 27. 5. 2018 - 12:05)

Jednou rano jsem šla budit...ty věříš všemu, co tu napíše Božena Němcová, popřípadě Hans Christian Andersen.

gen. Furtmusta (Ne, 27. 5. 2018 - 12:05)

Jednou rano jsem šla budit... Divnej táta, před dcerou bych se styděl, to mám za sebou hodně vztahů s různým věkovým rozdílem, promiskuita byla moje hobby, ale před dcerou bych se nedloubal ani v nose.

Adriana (Ne, 27. 5. 2018 - 09:05)

Jednou rano jsem šla budit taťku mama nebyla doma,vešla jsem do ložnice,taťka spal nahej a byl odkrytej,videla jsem jeho velký penis s velkým obnaženým žaludem,probudil se a videl jak mám pusu dokořán,řekl chceš si na něj šáhnout až budeš mít kluka a víš co máš delat,já se sním hrála a prudce se postavil,pak mi vzal z ruky udelal par pohybů a na břicho mu vystřikalo husté sametové semeno,jsem ráda za ten zážitek.

Reklama

Přidat komentář