Reklama

Hledam darce spermatu - jen vazne

MUDr. Honza (Pá, 13. 8. 2010 - 09:08)

ahoj je mi32 let a strasne...Pro slečnu Radku Pavlákovou. - V Anglii si může i žena bez partnera, která se rozhodne stát svobodnou matkou, oficiálně zažádat na gynekologické klinice o umělé oplození spermatem od neznámého dárce, pak je náležitě lékařsky vyšetřena a pokud nejsou zdravotní kontraindikace a i po genetické stránce lze předpokládat, že se narodí zdravé dítě, je na klinice oplozena, za což se platí státem ve vyhlášce stanovený poplatek. Je popisováno úspěšné oplození od neznámého dárce a porod zdravého novorozence i u panny. V České republice je umělé oplození od neznámého dárce povolené jen u vdané ženy v případě neplodnosti jejího manžela. Dárci se pečlivě vybírají, podmínkou je výborný zdravotní stav, ale i genetické předpoklady, hodnotí se i inteligence, je věkové omezení, a tak mezi dárci převládají vysokoškolští studenti. I tak se právě odebraný ejakulát nesmí použít ihned k oplození, ale zamrazí se a po půl roce od odběru se musí znovu vyšetřit dárce, aby se vyloučilo, že mohl být v době odběru spermatu nakažen závažnou chorobou, jako je zejména HIV (AIDS), lues (syfilis), hepatitis B a další, aniž by tehdy už byla zjistitelná, cítil se zcela zdráv, ale krví i spermatem už tehdy mohl přenášet nebezpečnou nákazu, v případě oplození na matku a plod. Ejakulát se v laboratoři ještě pročišťuje, aby se snížil podíl mrtvých a patologických spermií (metody "swimming up" a jiné) a ze spermií se tak vybírají ty nejpohyblivější. Oplození pak se v ovulačním termínu (plodných dnech) provádí u ženy v gynekologické poloze na vyšetřovacím křesle, za použití sterilních poševních zrcadel a jednozubých dlouhých kleští zvaných "amerikán", stříkačkou s tenkou kanylou, která se jemně za kontroly zraku zavede až do dělohy. Ve srovnání s výše uvedeným lékařským postupem lege artis je oplození spermatem, zakoupeným na internetu, nebo při souloži s neznámým mužem velice riskantní pro ženu i pro takto počaté dítě. Neznám Tě, ale jsi ještě mladá, nebylo by lepší se ještě snažit si nalézt manžela?

Radim (Čt, 12. 8. 2010 - 21:08)

ahoj je mi32 let a strasne...Ahoj, rád ti pomohu. pokud budeš mít zájem, tak se mi ozvi na [email protected]
Radim

Petr (Čt, 12. 8. 2010 - 10:08)

Ahojky Radko,pokud máš zájem,ozvy se mi na [email protected] a na všem se blíže domluvíme. Pa

radka (St, 11. 8. 2010 - 08:08)

ahoj je mi32 let a strasne...opravdu mi muzete pomoct?Jestli ano,tak se ozvete.Dekuju.

radka pavlakova (Út, 10. 8. 2010 - 08:08)

Dobrý den,jsem ochotný Vám...ahoj je mi32 let a strasne moc si preju dite.Kazdy den myslim jen na to jedno.Nedokazu si zivot bez deti predstavit.Zivot mi utika mezi prsty a ja jsem porad bezdetna.Muzes mi pomoci?

Libor (Po, 26. 7. 2010 - 16:07)

Dobrý den,jsem ochotný Vám...Dobrý den
Jsem svobodný 22 letý kluk, zdravý, už jsem na darování spermatu byl na klinice a vše v pohodě. A jakým způsobem odběr probíhá u vás?
Klidně vám daruji dávek kolik budete potřebovat. Petr

Markusse (Po, 26. 7. 2010 - 11:07)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Dobrý den,jsem ochotný Vám pomoci.Minulý rok jsem daroval v pražské klinice a rád pomohu.Je mi 28 let,pokud nadále hledáte dárce muj email [email protected].

Marcela (So, 19. 1. 2019 - 19:01)

Ahojky našla jsem tvůj inzerát a měl by jsi chvilku na pár řádek? Děkuji Marcela email [email protected]

Roman2022 (Út, 18. 1. 2022 - 16:01)
david (Pá, 2. 7. 2010 - 23:07)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...dobry den rad vam pomuzu ve vasej situaci mam taki 29 roku sem zdravy v rodine taki vsechnu zdravi muj tel. 775040102 David

Helca (Čt, 1. 7. 2010 - 00:07)

Já sama jsem ve 34letech...Milo ty jsi ale blba vid, mozna je to tim ze blbci a cikani se rozmnozujou nejlip:))

....... (Út, 29. 6. 2010 - 09:06)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Můžu ti poradit kde ho sehnat. Mam něco podobnýho za sebou a trvalo to pomalu 2roky než jsem do toho přišla a dneska mam na klíně pomalu pěti měsíční holčičku. Jestli chceš zanech mi tu na sebe e-mail. Hezký den :-)

OlsarJiri@sezna (Po, 28. 6. 2010 - 17:06)

Ahoj, je mi 29 let, bydlim v...Dobry den po vasem precteni inzeratu jsem se rozhodl vam poskytnout a darovat vam spermie rad vam podaruji pokut budete mit vazny zajem jako ja tak prosim se mi ozvete nejlepe na muj mobil 605519677 jsem svobodny muz je mne 30 let s pozdravem jirka.

OlsarJiri@sezna (Po, 28. 6. 2010 - 17:06)

Ahoj, je mi 22 let, jsem z...Dobry den reaguji na vasi odpoved rozhodl jsem se ze by sem vam pomohl s darcovstvi rad vam podaruji moje spermie pokut budete mit vazny zajem tak prosim se miozvete na muj tel cislo 605519677 s pozdravem jirka z ostravy.

Oplodnění (Út, 22. 6. 2010 - 02:06)

Vážné zájemkyně o oplodnění odkudkoliv z ČR pište na e-mail [email protected]

max (Čt, 10. 6. 2010 - 23:06)

Ahoj rád pomohu,Je mi 28 inteligentní sport postavy.Ze Znojma.Můj mail [email protected]

Míla (Pá, 4. 6. 2010 - 20:06)

Já sama jsem ve 34letech přišla o jed.vaječník Nemohu žádnou antikoncepci a poté 2krát otěhotněla i na ten jeden.Je třebazačít žít zdravěji jinak to tady dopadne že dojdou sperma v bankách a zanikneme slyšela že 2050 se bude sperma platit zlatem.kdo myslí na budocnost.Bude boháč a zase ten bysnys.neumim předst.nemít dítě se svým miláčkem.strašný.ale chápu vás.cojiného zbývá.tak aspon tem dětem nedávejte vše co chtějí a uvidí.varujte se chyb.minulích.držim palce.

Míla (Pá, 4. 6. 2010 - 20:06)

Je mi Přes 40let .Takové problémy s otěhotněním za mě nebylo.Ba naopak.Za nás kluci nosili trenýrky a nepila se coca-cola více pohybu Jiná strava.Holky nebyli tak zkrmený jako vidím tedˇ.Mandy.Děs.Copak chcete??Je mi Vás Líto.

Markéta (Pá, 4. 6. 2010 - 13:06)

Ahoj, je mi 22 let, jsem z Prahy a hledám dárce spermatu. Pokud se oplodnění povede nabízíme odměnu. Seriozni jednani a vzajemnou duveru podmínkou. Hledame vazneho zajemce, ktery by byl ochoten pomoci nam. Jsme lesbický pár. Prosím pište na [email protected] Děkujem

Petr (Čt, 27. 5. 2010 - 06:05)

Ahoj,bude mi 36.let a bydlím...Ahojky Radko,bydlím malý kousek od znojma,je mi 28 a rád ti pomohu.... Jsem fin. zajištěný,pohledný,zdravý... Pokud máš zájem,ozvy se mi. Těším se. písni mi sem kontakt na tebe,díky.

Reklama

Přidat komentář