Reklama

Gamblerství

Kupek (Pá, 22. 2. 2019 - 12:02)

Ja to nechal zajít daleko!

gulak0 (Pá, 22. 2. 2019 - 12:02)

Jak daleko

Kupek (Pá, 22. 2. 2019 - 12:02)

Peklo na zemi, peklo, peklo. Dluhy, rodina pryč, práce pryc, peklo, bahno, deprese

Gulak0 (Pá, 22. 2. 2019 - 12:02)

Jde přestat ale uvidím venku

Kupek (Pá, 22. 2. 2019 - 10:02)

Je to gamblerske bahno, nejde přestat, hrůza

Peter81 (Čt, 21. 2. 2019 - 13:02)

Ja som zrušil všetky zahraničné, bez problémov, dokonca u nás sú momentálne niektoré zahraničné aj blokované kvôli zákonu, ale dá sa to obísť, tak som rušil všetko. Fortuna ma jediný možnosť zrušenia písomná žiadosť, údaje, a musím poslať klubovú kartu. A tu nemám tak som si bol o ňu požiadať a keď príde tak ju musím poslať naspäť aj s žiadosťou. Nechápem tomu systému ale tak to majú nastavené. Som ale rád že som urobil rozhodnutie dať peniaze z môjho účtu manželke a v deň výplaty sa všetko vyberie a ostane mi tam len na hypo,poistky a poplatky. Do kasína alebo stávkových nechodím , vždy som len online. Tak dúfam že týmito opatreniami sám sebe zabranim hrať. Uvidím ako sa to bude vyvíjať....

ťokan (Čt, 21. 2. 2019 - 20:02)

dáš to, Peter !

gulak0 (Čt, 21. 2. 2019 - 07:02)

Peter to jsou takové kecy ,jaktože máš jak hrát,nevěřím že na přidělení nove karty čekáš tak dlouho,duplikat mi co pamatuju snad vystavili hned,proc aspon nepriznaš že vnitřně přestat hrát nechceš

Peter81 (St, 20. 2. 2019 - 15:02)

Dnes sa cítim lepšie, 3 deň bez hrania

Kamil (So, 16. 2. 2019 - 12:02)

Koukám,že debata se tu nějak zasekla. Gulaku držím palce ať Ti léčebná něco dá a zmenis svůj životní styl, který Tě táhne ke dnu. Je dobře,že ses k tomuto kroku odhodlal.
Já se mám víceméně fajn, vysázet nic mne nelaka, v práci dostal přidáno, na účtu peníze rostou...těším se.nanjaro jak na smilování. Jediné co mi fakt chybí je partnerka. Různé ženy v mém životě se vyskytnou a pak zase zmizi , ale nedari se mi najít nikoho s kým by mělo cenu něco budovat. Tohle.me.v současnosti době tíží daleko víc než celé gamblerstvi.
Jinak všem přeji krásné předjaří a hodně sil do boje s naším společným démonem ;-)

gulak0 (So, 16. 2. 2019 - 13:02)

Přeju ti taky krasne predjaří,naordinovali mi i nějaké léky takže jsem se dost zklidnil a začal přemýšlet pozitivně ,že život nekončí když prestaneš hrát ,pro mě asi nejlepší krok

gulak0 (So, 16. 2. 2019 - 10:02)

Ahoj Peter jestli sem ještě chodíš,přemyslej o te léčebně,strašný posun,dost času přemýšlet o sobě bez stresu v praci,hodně věcí jsem si ujasnil i pomoci psychologa,terapeuta a hlavně skupiny které jsou tedy stěžejní při této lečbe

:-) (Po, 11. 2. 2019 - 11:02)

Davi, tvoje volání o pomoc je naprosto zřejmé, ale tobě opravdu neni pomoci.
Snad tě trochu dostává do pohody a svěžesti psaní pod různými nicky.
Svěžest a pohodu všem %-)

gulak0 (Út, 29. 1. 2019 - 00:01)

Den mezi gambleri :
V 6:15 budíček, za deset minut nástup na rozcvičku. Denní program má kolem třiceti položek, kompromisy tady nemají co dělat. Je rozvržený na minuty a plní ho slova jako zvonění, vizita, léky, pracovní terapie, hlášení, rozcvička... Žádné mobilní telefony, počítače, internet. Vítejte v protialkoholní léčebně, kde jsou i gambleri.
Jen ja má telefon povolen.

gulak0 (Út, 29. 1. 2019 - 06:01)

Jako tu něco napsat stojí za to,hned nějaký debil píše za mě a není schopen mít svůj Nick,nicméně mas pravdu je vidět ,ze jsi prošel tímto zařízením

Biker (Pá, 8. 2. 2019 - 15:02)

Zdravím vás lidi z Thajska sem tu na dovči , gamblení už je minulostí mám se báječně :-) a co vy?

gulak0 (Ne, 27. 1. 2019 - 16:01)

Se dívam jak tu nejsem je tu mrtvo ,telefon mam dovoleny,je to tu super sice jak na vojně,ale i tak jsou tu lidi různých věkových kategorií,skupiny moc fajn,mel jsem jit už dříve,Peter co ty vůbec tu nepišeš jak se ti vede

pra (So, 19. 1. 2019 - 08:01)

Prasata co tu děláte? už z vás dávno měli být jelita a jitrničky :-)

Pan farář (So, 19. 1. 2019 - 20:01)

Běžte se radši modlit dobytkové

Tisíc Otčenášů každému!!!!!!!!!!!!!!!

Peter? (So, 19. 1. 2019 - 00:01)

Ako

Reklama

Přidat komentář