Reklama

Antidepresiva

Default User Image
Nabízím Xanax 2 mg (Pá, 6. 10. 2023 - 22:10)
Soňa (Út, 14. 6. 2022 - 19:06)

Zdravím, má někdo zkušenost s Fluoxetinem. Po AD jsem dost ztloustla a tak chci od doktora napsat Fluxetin.

Návštěvník (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Dobrý den, koupím AD s účinnou látkou paroxetin - Seroxat, Arketis, ApoParox, Parolex, Remood apod. Pouze osobní předání v Praze a blízkém okolí. Nabídněte! Děkuji
[email protected]

prazacka (Pá, 5. 6. 2020 - 12:06)

Dobrý den, koupím AD s účinnou látkou paroxetin - Seroxat, Arketis, ApoParox, Parolex, Remood apod. Pouze osobní předání v Praze a blízkém okolí. Nabídněte! Děkuji

Pavlina (Čt, 20. 2. 2020 - 19:02)

Prosim vas,chci se optat,zdali pomohou antidepresiva i od chronických bolestech kloubu a pateře.?Nespim,mám úzskosti hlavně v noci,a bolesti pohybového aparátu,jsem už totalně vyčerpaná.Má dr.mne navrhuje AD,pry by mne dala trittico,nyni občas si vemu zolpiden a od bolesti.Bojím se to brát,ale asi budu muset,nebot jsem už doopravdy moc vyčerpana,diky za info

Heluš (Pá, 21. 2. 2020 - 08:02)

Pavlíno, já jsem měla vše co popisujete vy. Chronické pohybové problémy,operace kyčli i kolen, nespavost a pak úzskosti,třes, trápila jsem se tak skoro dva roky,přírodní prášky nezabirali,hypnotika jsem jedla při pobytu v nemocnici a lázni,je na to rychlá závislost,tak doma jsem je nechtěla mit.Jenže pak jsem již spavala denně tak 2-4 hodiny,přes den jsem si nezdřimla i když jsem byla moc unavená,myslela jsem si, že to dospím v noci. Jenže nedospala a ty úzskosti, třes,nevolnost,no bylo to zlé období,již jsem myslela že si budu muset zavolat sanitu.Jen jsem seděla schoulená a bála se postavit, abych nespadla a neublížila si. Kamarádka za mnou přišla a když mne viděla v jakém jsem satvu, zavolala svému psychiatrovi ,naložila mne do auta a jeli jsme.Dostala jsem TRITTICO a k tomu neurol.Po dobu 3 týdnu jsem každý dne si vzala i neurol, neboť trittico nezabiralo, chce to nějaký čas. Pak jsem neurol vysadila a asi po dalších třech týdnech se mne spani upravilo,hlavně jsem přestala mit úzskosti a ty stavy.Je to již 5 let,jsou dny, kdy si nyní vemu neurol,ale jen když citím nervozitu.Spánek je docela dobrý,no manžel ten nepochopi, že říkám, že je dobrý,on je zvyklý lehnout a spi,ale pro mne je dobrý,citím se odpočata a klidná,což je hlavní. A taky se mne trochu zlepšili ty chronické bolesti, začla jsem vic chodit,trošinku cvičit. Je to o tom, že se mne vrátila taká chut do života. Doktor prášky nechce vysadit,je mne 63 let,takže je beru od 58 let a radějic je prý mám v mém případě jíst celoživotně.Takže k těm co už jim přibylo i AD,ale jsem mu vděčná a děkuji kamarádce , že mne nasadila do auta a jeli jsme.Takže,Pavlino, na nic nečekejte a pelášte za psychiatrem.Dnes ji antidepresiva každej druhej člověk.

Návštěvník (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Jestli máte úzkosti, AD jsou na místě. Aspoň vás zklidní a můžete se soustředit na problém s klouby. AD bych se v tomto případě nebála.

Pavlina (Čt, 26. 3. 2020 - 14:03)

Tak jsem se odhodlala a PL mne napsala tritico ac 150.Takže už je to měsíc.Mohu se vas zeptat za jak dlouho vam AD začly zabirat.Mne prvních 14 dni bylo dost špatně,vše mne bolelo ještě vic,úzskosti taky občas byli.Pak tyden bylo dobře, tak jsem se radovala a ted je už zas hůř.Silné nevolnosti,motáni v hlavě,úzskosti nejsilnějši v noci po probuzení a spanek? když mne chytne uskost a ta nevolnost tak už nespim do rana,na druhý den jsem si vzala diazepan,tak jsem se trochu vyspala ale celej den mizerně.Volala jsem me praktické lékařce a řekla mne, že musím vydržet a nebo že mne napiše jinej lek,ale prý zas to bude kolotoč od počatku. Je to tak? To bych raději už vydržela u toho trittica

Josef (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

Ja beru tritico 150 tri mesice a porad mam NU.A malo spim cca 5-6 hodin tak s dvema probuzenima,takze jsem pak celej den jak po flamu.Porad cekam ze to zabere,ale uzskosti pretrvavaji,snazim se je rozdychavat,ale myslel jsem si ze AD zaberou spis.Bojim se dalsich AD,ale asi budu muset.

Mates (Pá, 18. 1. 2019 - 21:01)

Beru Remood 20 ráno jednu a 1/4 rivotril 0,5 a večer 1/2 rivotrilu beru to krádce cca 5 měsíců od včerejška jsem nachlazený jako by náznak chřipky můžu brát coldrex čaj kr´tery pomáhá na ucpaná nos a pod. když mám AD děkuji

Hanka (So, 19. 1. 2019 - 06:01)

Muzete uzivat Coldrex, jen to s nim neprehanejte-zatezuje jatra.

Iva (Út, 16. 10. 2018 - 18:10)

Na úzkosti bohužel...Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jakou máte zkušenost s Amitriptylinem? Neurolog mi ho předepsal na bolest plus jiné léky. Ale mně se to moc nezdá. Dávkování 1-1-2 po 25mg.Předtím jsem měla od rehabilitačního prothiaden 0-0-1. A byla jsem totálně mimo. Ospalá, změna nálady, byla jsem ráda,že jsem to vysadila.Mám obavy z užívání antidepresiv-můj problém je, že se bojím doktorů. Syndrom bílého pláště. Bojím se, že je hodně návykový Amitriptylin-četla jsem hodně špatných vedlejších účinků. Tak prosím o radu.

Antidepresiva (Po, 6. 8. 2018 - 21:08)

Bzd je urcite lepsi a silnejsi po vsech smerech nez ad. Jen je na nich vetsi zavislost, ale to by nemelo vadit. Ad funguji jinak a na jine receptory v mozku nez bzd , ktere ucinkuji ihned .

Ivana55 (Ne, 5. 8. 2018 - 21:08)

Mám somatomorfnú poruchu je to spojené s veľkými bolesťami.Brala som rôzna ad ,ale bolesti mám stále a niekedy ukrutné.Vraj som už závislá na benzo,ale vďakabohu,že sú.Po nich mi chutí jesť,bolesť sa mi zdá znesiteľnejšia a spím.Beriem xanax,0,5 ráno O,5 obed O,75 večer,snažím sa dodržať 5,5-6 hodinový interval a nezvyšovať.Neviem,čo bude ďalej,ale antidepresíva boli nanič!Sertralin-pol roka 150 mg amytrip.hrúza,citalec-8 TýžDňOV-HOROR.lIEčBA V NEMOCNICI-pRELET NAD KUKUčíM HNIEZDOM

leonka (Pá, 18. 1. 2019 - 19:01)

Necítite sa po xanaxe ospalo počas dňa ? Tiež mám problém s trvalými bolesťami, na ktoré analgetiká nezaberajú. AD , ktoré mi na to skúšajú mi ich ešte zhoršujú.

reakce na Petr (St, 29. 11. 2017 - 08:11)

10.9.2017 11:55 - Petr

Zdravím jediné co tu čtu je zoufalství. Nechápu pár věcí, vlastně chápu a dále o tom pohovořím. Proč si doktoři myslí, že musíte léky brát neustále i když je Vám dobře? Další věc, proč si lidé myslí, že léky jsou samospasitelné a není jiné řešení? A teď to nejdůležitější což jsem sám zažil je mentální lenost, je to lenost přemýšlet. Prosím nemluvím o něčem co jsem sám nezažil. Bral jsem zyprexu a další ,,léky´´ na duši. Možná se mnou nebudete souhlasit, ale všechny Vaše i moje takzvané ,,nemoci´´ nejsou žádné nemoci. Jsou to programy v mozku,které se spustili v důsledku vnějších a vnitřních okolností. Programy jako takové lze přeprogramovat, jen se musí vědět jak. Nevím jestli to doktoři ví, a myslím, že ví, ale je tu faktor peněz,oni raději léčí ale nikdy nevyléčí
..........
..........
TY BLBEČKU
Jdi to vysvětlit duševně nemocným lidem. Kašpare blbej. Vůbec nevíš, jaké to je , když bolí duše. Házíš pacienty do jednoho pytle a jsme podle tebe jen neschopní a líní a ty tu hovoříš o nějakém předem definovaném naprogramování mozku, že jsme všici vpodstatě stejní. Já své paní doktorce důvěřuju a ona je odborník na svém místě. Tak tady nepindej o nějaké lenosti depresivních lidí, on když chybí v mozku serotonin, a je to vědecky dokázané, tak mezi sebou mozkové buňky špatně komunikují a vzniká deprese. U mě se následkem deprese projevil vysoký krevní tlak, tachykardie, midréna, trávicí obtíže, fibromyalgie. Přál bych ti aby sis to někdy vyzkoušel a hned bys mluvil jinak. Deprese totiž není jen pokleslá nálada, ale ve většině případů také spousta přidružených zdravotních problémů. Špinit doktory a pacienty za klávesnicí je úžasně jednoduché, co?

L. (So, 25. 11. 2017 - 12:11)

Dobrý den beru sertralin a...Bohužel, nedá. Ztráta libida, nárůst hmotnosti, to jsou nejčastější vedlejší účinky antidepresiv.

Jitka (So, 25. 11. 2017 - 10:11)

Dobrý den beru sertralin a zmizelo libido da se stim něco dělat děkuji

Jana (Čt, 2. 11. 2017 - 20:11)

Prosím o radu, lékař mi naordinoval Trittico prolog a Cipralex. .dnes mi doporučil ještě Persen, je to dobrá kombinace. .moc děkuji za odpoveď dřív, než Persen začnu užívat

Luboš (Ne, 1. 10. 2017 - 18:10)

Chtěla bych se zeptat,jestli...Aničko,taky mám takový pocit,že když je skutečná deprese,tak antidepresiva jí nedokáží vyléčit,já už jsem na to rezignoval,žiju jenom kvůli rodině,která mi moc dává.Apo-parox neznám,na Neurol jsem si vypěstoval těžkou závislost,byla to těžká cesta z toho ven,byla to moje vina,ale benzodiazepiny mi dneska doktor nenapíše,několikrát jsem to na něj zkoušel,přeci jenom přinášely trochu sluníčka v černý duši.Je to boj.

Reklama

Přidat komentář