Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Piss.ol (Ne, 19. 1. 2020 - 14:01)

wau si husta znam vic stranek s timhle tematem chces nejaky poslat napis [email protected]

dirtyman (Ne, 23. 12. 2018 - 17:12)

Pěstuju si taky takovou krásnou úchylku. V pátek jsem si oblékl dvoje plenkové kalhotky a do nich jsem přidal ještě celé balení dlouhých nočních vložek. Pojistkou jsou pvc kalhotky, přes ně troje 100DEN punčocháče, stažené latexovým body s nohavičkama. Pro jistotu jsem přidal slabé latexové punčocháče a přes ně ještě dvoje silné silonky a latexové kalhotky s vysokým pasem. Taky mě vzrušuje, když cítím smrad, který mi vychází z rozkroku, smrad močí nasáklých kalhotek zvýrazněný zapařením z latexu. Kolikrát jsem plenky od pátku už naplnil ani nevím, pořád piju aby bylo co čůrat, chci tak vydržet přes celé vánoce. Taky mě vzrušuje to slastné mlaskání mezi nohama, které podporuju pravidelnou dávkou mazlavého zlata. Jsem zvědav jestli vydržím. Šťastné a veselé

M (Ne, 23. 12. 2018 - 18:12)

Ahoj, taky ti preji stastne, vesele a prochcane Vanoce. Hele kde kupujes ty slabe latexove puncochace a ty latexove kalhotky s tim vysokym pasem-to me moc zajima, protoze jsem si doposavad daval jen ty celoigelitove, ale nedavno jsem mel moznost vyzkouset latexove z 0,35 v te transparentni, ale je to bozi barva-takova medova. No a uplne me uchvatily. Poslal mi je dlouholety kamarad co taky plenkari, ale ze mi nemuze dat tu adresu, od koho to ma. Protoze je to zas pres nekoho. Tak by me to dost zajimalo. Nevadi, jestli je to v Cechach, nebo nekde jinde v cizine-to uz si vyresim. A to latexove body by slo sehnat bez nohavicek? dik za odpoved. M

dirtyman (Po, 24. 12. 2018 - 21:12)

Já preferuju černý latex. Kalhotky mám z obchodu Latex Fashion, punčocháče, teda leginy s ponožkama dělá Latex Vogue, dělají i body bez nohaviček. Po stědrovečerní večeři pustím další pohádkovou dávku dopředu i dozadu.

M (Út, 25. 12. 2018 - 17:12)

Dika za odpoved, ja zatim kupoval na Inkontinence shop.co.uk, ale lebi se mi moc nektere veci na Rubberevashop.com. Sice jsou to rakety, ale udelat si radost. Tak si to uzivej a cauky. M

M (Ne, 16. 12. 2018 - 00:12)

A na ridice autobusu se nespolehejte, protoze take nemohou zastavit, kde je napadne. A kdyz nekde zastavi, tak by si mozna mohli odskocit panove, u kterych to jde o neco snadneji, ale holky to asi nedaji. Ty potrebuji vetsi intimitu. Ale proc si nekoupite jedno baleni anatomickych inkontinecnich vloznych plen a na nejake delsi slozite cestovani, kde nevite, kde je wc a kvuli hygiene ho ani nechcete pouzit si tu plinu nedate do kalhotek. Na to jak je mala, tak ma celkem velkou ssavost a pro ripad pouziti muzete mit v kabelce jednu-dve nahradni. Co vam v tomhle brani? To se stydite, odmitate tuhle moznost, nedokazaly byste s "plinkou" vyjit na ulici? A kdyz Mate mkre kalhoty, nebo po puncochacich vam tecou curanky do bot tak to se nestydite? Nebo kdyz se pocurate nekde, kde je polstrovana sedacka a vy utecete jako ulicnice a nekdo jiny si na tu mokrou-prochcanou-sedacku sedne? To vam asi pripada normalni-ze? Ale samy se sebou nic delat nebudete, ani se nejak chranit, a proc taky-ono to nejak dopadne! A jsme u jadra veci. Ja mam sice lehkou inkontinenci, ale pliny si denne davam-uz jen pro tu jistotu, ale i cistotu a tak. Nemohu ani nechci vas nutit davat si pliny, ale jsou tisice zen, kterym se tyto mokre nehody stavaji a ony se potom s tim jeste chlubi a vypisuji se s pocity a zazitky ktere to provazely. Ja se uplne pocural jeste ve skole asi v 15ti a byla to ostuda silena. No a podruhe asi ve 35 na verejne akci, ale to jsem se dosel domu osprchovat a prevleknout a to uz jsem si nasadil pliny a bez nich neudelam ani krok. Myslete si o me co chcete, ale nikdo z vas mi na pliny neprida ani haler-davam si velke latkove a pres ne igelitove kalhotky, ktere se v Cechach nedaji koupit, takze je zdravotni pojistovna neproplati. Takze vse si platim sam a jsem v klidu, bez stresu a v suchu.Kalhotky premachnu v teple vode a pliny vypere pracka. Pro dost lidi je to zvlastni a divne, mozna uchylne, ale me to pomaha ve spokojenem a klidnem zivote a neresim nejake narky a komentare chytraku, mravokarcu a jinych idiotu. Pokud budu nekde v nouzi, tak mi nepomuze nikdo-jen ja sam a to jak jsem pro tu mokrou nehodu zabezpeceny. A to jsem na 101%. Takze pliny rozhodne doporucuju! Cau. M

Mm (So, 15. 12. 2018 - 15:12)

M jako Miki v plenkach,Plenkar,Miki.....Uchylne prase.

ívana (Pá, 14. 12. 2018 - 18:12)

Dneska jsme měli v práci malou vánoční besídku, vínko, a tak, šla jsem ale dřív domů, protože jsem potřebovala něco nakoupit a vyzvednou boty v opravně. Bylo tam víc lidí, než jsem to vyřídila, tak se mi začalo strašně chtít čůrat, a než jsem došla domů tak jsem se počůrala. Už se mi to nestalo dlouho, od září cvičím cviky na pánevní dno, doma se snažím o posilování svěrače, už jsem myslela že bude lepší a teď jsem to zase čtvrt hodiny domů neudržela. Přitom jsem hodinu před tím odcházela z práce a byla jsem na toaletě. Je možné, že po té troše vína se naplní měchýř za hodinu?

E.B. (Čt, 17. 1. 2019 - 17:01)

Myslím na Ivanu, tedy píše se s malým i. Měsíc ses neozvala, doufám, že nemáš další problémy. Ty rady od M. atd. neber vážně. V tvém věku začít nosit plíny je nesmysl. Věnuj se cvičení a odborné péči na urogynekologii, z tvého popisu výsledků vyšetření to není zas tak zlé. Jak jsem pochopila, určitě problém nemáš denně, ale jednou za měsíce. Navíc je v tom asi vždycky nějaká chyba, co jsi psala, po 4dc vína a asi kafi můžeme mít po hodině problém mnozí. Sice málokdo se počůrá, ale jde o to jak to vyřeší, třeba někde za rohem, bez ohledu zda kilometr nikdo není. Já to zcela chápu, protože bych se taky styděla a jak jsem psala raději bych se počůrala, protože toho si nikdo nemusí všimnout, když to mám kousek domů. Jestli začneš nosit plíny, už se jich nezbavíš. Neumím si představit, že bych je nosila jen tak pro jistotu, když jsem to někdy neudržela. Měla jsem problémy v těhotenství, kdy jsem se párkrát počůrala, pak jsem myslela, že bude klid, ale od porodu za 7 let jsem měla několikrát počůrací příhodu. Problém je v tom, že jak už máme tuto nepříjemnou zkušenost, když přijde nucení a víte, že ono místečko není nablízku, ještě to víc znervozní, že to zase nezvládnete. Před asi několika lety jsme s manželem jeli z Ústí, popojížděla kolona asi 20 minut a mě se strašně chtělo. Konečně kýžená benzínka, kdybych si ulevila vedle auta ani by si toho nikdo možná nevšiml, jenže já zamířila z posledních sil k panence. Všude spousta lidí, stál tam nějaký autobus jak jsem uviděla frontu u vytoužených dveří, nemělo cenu ani přemlouvat dámy přede mnou. Prostě jsem ucítila teplo jak se mi hrne po silonkách a tvoří pode mnou loužičku. Paní vedle mne si toho všimla a řekla jéžišmarjá, to jste si měla říct ve předu. Já, jsem odpověděla, že se prostě stalo a nedá se nic dělat, obrátila jsem se a šla jsem s prázdným měchýřem k autu. Tam jsem si vyhrnula sukni, dala si pod sebe igelitku a jeli jsme domů. Dlouho větší potíže jsem neměla, až vloni příhodu s cestou domů, jak jsem psala, že je nejhorší si načůrat do kozaček. Kdybych zaskočila za keřík v parku, někdo by mě možná viděl, a já nemusela kozačky 2 dny sušit. Píšu to, že že ivano nemám co radit, protože jsem stejná stydlivka, ale jesti jsi šla z besídky měla jsi určitě možnosti sice ne v úlném soukromí si ulevit, nebo dojít domů mokrá. Neumím si představit, když jsem se za 7 let asi 4x počůrala nosit kvůli tomu plíny. Pokaždé to bylo navíc zbytečné, kdybych se tak hloupě nestyděla. Zase je pravda, že jen u té benzínky si nehody někdo všiml, jinak myslím že asi jindy ne.
Musím říci, že sportuji, asi opravdu cviky na pánevní dno lze doporučit. Hlavně odbourat psychiku a když se něco přihodí tak z toho nedělat tragedii. Ostatně, všiml si někdo tvé nehody? Ne? tak proč to řešit? Ozvi se. Napsala bych mail, ale to bych měla schránku plnou tady těch úchyláren.

M (Čt, 17. 1. 2019 - 20:01)

Mila Evo, ja nikomu pliny nevnucuji. Sam jsem se jejich noseni snazil vyhnout co nejdele, ale az po nekolika nehodach na verejnosti spojenych s ostudou jsem si je zacal sam dobrovolne davat. A tim, ze je mam na sobe tak drive jsem mival nehodu-nebo temer nehodu 1-2 i 3x za tyden a kdyz jsem mel na sobe pliny, tak to najednou bylo 1-2-3x ale za mesic. Sama radite"hlavne odbourat psychiku", ale jak, to uz nevite madam. Vite kazdy by rad jenom kecal a radil, ale sam sobe poradit neumi. Ja tu psychiku odboural temi plinami, protoze jak jsem mel driv ty silene ataky ktere me nutily k okamzitemu curani-nebo pocurani se/urgentni mocova inkontinence, nebo spise OAB over active bladder/, ale diky tomu, ze mam na sobe ty pliny tak se nestresuji, kdyz je moznost, tak se normalne vycuram a kdyz je nouze, tak se holt pocuram. Vadi mi to, ale daleko mene, nez kdybych chodil s pocuranymi kalhotami, nebo si nacural do kozacek a pachnul moci. Takhle hezky vonim, pliny pod oblecenim nejsou videt, stykam se s hezkymi mladymi zenami a pri sexu to neni problem-svleceny jsem coby dup. A ve meste i v okoli to uz o me dost lidi vi, ale diky tomu, ze to mam zvladnute, tak na verejnosti nemam problem. Ano pro vas jsem uchylak, to asi pro vic lidi, ale ja nikomu pliny nenutim, ja jen pisu svuj nazor o tom, jak me pliny pomohly a zmirnily moje pocuravani. Nic vic a nic min. Ja nebudu jist zadne prasky na dehydrataci ani nebudu pro urology najaky pokusny kralik. Zil jsem s jednou pritelkyni, ktera mela take problemy s unikem a nechala se premluvit k zavedeni te TVT pasky. A vysledek-jenom na to nadavala a nosila moje pliny. Ja mel problemy n nocnim pomocovanim od malinka az asi do puberty a samozrejme jsem dostaval na noc pliny-to je take asi jeden z duvodu, ze jsem si na ne tak trochu zvykl a nedelam z jejich noseni kovbojku. Ale je spousta lidi, kteri by snad radeji umreli, nez by si nechali nasadit plinu. A ja si jeste pliny kupuji za svoje penize, davam si bavlnene detske osusky a celoigelitove plenkove kalhotky pro dospele, ktere si objednavam pres internet a jsem v pohode, ale problemy ze me maji jini lide. Jinak mam pritelkyni, ktera pouzivala jednorazove plenkove kalhotky a kazde rano mela mokrou postel. Pak jsem ji daroval 2 pliny a dvoje ty gumove kalhotky, ktere sam pouzivam a je s nimi maximalne spokojena a od te doby ma postel rano suchou. Jenom se je jeste nenaucila pouzivat pres den v praci. Tedy kdyz jde na wc a potom si je zpatky nasadit, tak ji to jde spatne a dlouho ji to trva. Tak to je moje reakce na vas prispevek v diskuzi. A zkuste napsat v cem nemam pravdu!

M (Pá, 14. 12. 2018 - 19:12)

A kolik jsi ho vypila 2-4 deci? Ale asi i kafe? No devce bud cvicis malo, nebo spatne, kazdopadne mas uz lehkou formu inkontinence. Nepovim ti jestli urgentni, nebo stresove, takovy odbornik na diagnozu na dalku nejsem. Takze podle prislovi:Kdyz je nouze nejvyssi, tak je plina nejblizsi! Tak je ti asi jasne co te ceka a nemine, ikdyz samozrejme nechces a co by si o tobe pomyslely kamaradky a rodina, kdyby to zjistili. Nerikam tak, ani tak, ale neco s tim budes muset delat. Urologicka vysetreni jsou neprijemna a temer ponizujici a reknou ti jen to co jsem ti ted napsal. Prasky-nebrat, operaci-nebrat, pouzivat takove pomucky a prostredky, aby kdyz nahodou to uz nemuzes vydrzet, tak aby ses mohla POMALU pocurat na namesti, v hypermarketu, v autobusu, v aute. Aby to na tobe nikdo nepoznal a hlavne aby neutrpelo tvoje obleceni i tvoje renome. Reknes si asi, ze me se to radi, ja mam inkontinenci uz od detstvi-to jsem trpel nocnim pomocovanim az nekdy do puberty. A po 20 se mi to otocilo a v noci jsem byl suchy a pocuraval jsem se pres den v praci-delal jsem prodavace a kdyz jsem nekoho obsluhoval, nemohl jsem znicehoz nic utect na wc, nebo pri sluzebnich cestach na dalnici, nebo ve vetsich mestech kde se nedalo zastavit a nebylo si kam odskocit. Takze jsem tusil, ze to bude beh na dlouhou trat a tenkrat jeste nebyly jednorazove pliny pro dospele, tak jsem objevil vyrobce tech klasickych gumovych kalhotek z PVC v dospelych velikostech a daval si do nich detske pliny. A tak se chranim dodnes. Prasky odmitam, operaci tez a uz vim co je hodne mocopudne a co ne a taky si na delsi pobyt mimo byt nosim prebalovaci tasku, kde mam vsechno potrebne. A uz jsem si tak zvykl, ze bych si bez tech plen pripadal jako nahy. Vim ze jsem te asi nepotesil, ale to je proste zivot. A je tolik horsich chorob a nemoci, ze ti kteri jimi onemocneli by si radeji davali pliny az do smrti, jen kdyby se te jejch tezke nemoci zbavili.

Bobrik (St, 21. 11. 2018 - 08:11)

Včera po dvou pivech ve sprše obrátím bobříka nahoru a teplý prout stékal od hlavy dolů dost dobrý pocit ale je toho málo.

aneta (Út, 20. 11. 2018 - 15:11)

počůraná jsem přišla ze školy. Chtělo se mi cestou a pustila bych to venku někde za rohem, ale byla šílená zima a sněžilo tak jsem si myslela, že dojdu.
když jsem odemykala hlavní dveře a druhou rukou si držela pipinu, a stejně jsem to nevydržela a začala hned čůrat. rychle jsem si sedla na bobek a čůrala tak, ale kalhoty jsem si už nesundala, protože to hodně šlo a nešlo to stopnout a byly stejně mokrý.
Nikdo naštěstí z mnou domů nešel a tak jsem ten trapas prožila bez ostudy a tím, že jsem se počůrala v sedě, byla jsem mokrá hlavně na pipině a zadečku a trochu nohy.

qx (Pá, 30. 11. 2018 - 21:11)

a hlavu taky

Anetaa (Pá, 30. 11. 2018 - 20:11)

Aneto taky docela trapas mno, ale v te tride to je proste horsi

Katka (Út, 13. 11. 2018 - 22:11)

Já v 10 letech. Když jsem šla že školy a dojídala svačinu a pití jsem vypila skoro celé. Jdu do bytu a najednou zjistím že je zamčeno a nikdo není doma takže musím počkat na bráchu. Najednou se mi chtělo ale strašně chtělo čůrat. Snažila jsem to držet ale já potřebovala víc víc a víc. Do toho se mi chtělo docela i kakat ale to se dalo vydržet. S kríženíma nohama jsem se to snažila vydržet ale uz jsem nemohla. Začala jsem učůrávat a potom jsem se počůrala celá. Měla jsem na štěstí sukni a silonky takže docela v pohodě. Ale já to mám tak že když se vyčůrám o to víc se mi chce kakat. Sedla jsem si a svírala půlky. Nakonec brácha přišel šli jsme do bytu já jsem utíkala na wc a hovínka že mě lítali měla jsem průjem. Takže to dopadlo nakonec dobře.

Anetaa (So, 3. 11. 2018 - 21:11)

jeje Miku a to jste meli taky takovou kravu ucitelku, ze te nepustila curat ani tu holku, no ta to aspon vydrzela, takze bez ostudy. Vis v tom buse a pak na stredni to je docela jina situace, tam si clovek muze zajit, te holce v tom buse uplne stacilo, aby poprosila ridice a na stredni to nehrozi tam v pohode na zachod muzes, proste na zakladce je to o hodne horsi, zeptas se nepusti te, to vubec nemuzes srovnat, kdyz te nepusti a ty hodinu trpis a pak to pred vsema pustis jen proto, ze ti krava nedovoli na zachod,a ze nejake zenske sou jelita a stydi se rict, tak to jim dobre tak.

mik (Čt, 15. 11. 2018 - 04:11)

Jsou situace , kdy ti ridic busu odmitne zastavit a i kdyz by ,tak je malo zenskych co budou curat pred celym autobusem a tech jelit jak pises je podle meho nazoru docela dost a nedivim se tomu , mrkni na diskuzi v jakou nejnevhodnesi chvili jste potrebovali na zachod...i kdyz by tam byly jen ze ctvtiny prispevky pravdive tak je jich porad hodne

Anetaa (Pá, 16. 11. 2018 - 19:11)

mno Miku to je mozne, ze nekteri ridici nezastavi, ja mela vzdycky stesti, ze v ohode zastavili, ale proste nemuzes srovnat kdyz ma nekdo moznost se vycurat byt i pred celym busem s tim kdyz te debilni ucitelka nepusti a ty se pocuras pred celou tridou, vsak to znas sam, to ste taky meli takovou blbku ucu, ze te proste nepustila curat ani tu holku, ta to aspon vydrzela.

Patas (So, 3. 11. 2018 - 01:11)

wow,tak tady čtu...jsem fanoušek omorashi a wettingu do kalhotek,jeansů atd.(jen koukat já aktivně NE)Je tu nějaká slečna co by o tom seriozně vyměnila pár slov mailem?.Díky
Patrik.

Reklama

Přidat komentář