Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Jirka (Út, 22. 1. 2019 - 06:01)

Vláda dokonce zvažuje možnost vysadit do ní krokodýly.

Pablo (St, 16. 1. 2019 - 15:01)

Někteří hledají jinou vyšší civilizaci ve vesmíru. A přitom ta civilizace je popsána v Bibli.
Je tam popsán ten kdo vymyslel a vytvořil celý vesmír i naši krásnou planetu zemi. Je to Bůh (přeloženo Mocný) Stvořitel JHVH (Jehova, Jahve). On společně se svým prvorozeným synem Ježíšem Kristem vytvořil celý vesmír. Celý vesmír je perfektně zkonstruován a naprogramován, jinak by se už dávno zničil. My dneska se snažíme nedokonale napodobovat tohoto Stvořitele různými programově řízenými stroji a i roboty, které mají být naší kopií. V přírodě vidíme jak je perfektně využito parametrické programování. Např. ovocné stromy začínají kvést když jsou splněny podmínky parametrů teploty,vlhkosti i času. Protože je narušeno střídání ročních období, tak např. dochází v zimě ke kvetení ovoc. stromů. Protože je v několika dnech splněna podmínka teplota P1 vlhkost země P2 a čas P3 pro kvetení stromů. (Uvedu příklad, který je jen obecný, takže ty hodnoty těch parametrů jsou jen pro ukázku jak funguje par. programování. Teplota vzduchu P1 je větší než 8 stupňů celsia, tak se nastaví P1=1 , vlhkost půdy P2je větší než 40%,tak se nastaví P2=1, čas P3 je větší než 50. hodin, tak se nastaví P3=1. Takže při splnění podmínky P1=1, P2=1 a P3=1 dojde ke kvetení stromů).
Možná tam musí být splněny i jiné podmínky, které nevím, ale pro ukázku par. programování, které je využito v celém vesmíru tak tomu rozumím já. Chápu, že někdo tomu nemusí rozumět, kdo neprogramuje, ale můžete se zeptat na to čemu nerozumíte. Pokusím se to ještě víc vysvětlit. Parametrické programování se používá i u řídících systémů různých Nc i cnc strojů, v řízení robotů, ekonomických i jiných programů. Logicky z toho vyplývá, že někdo musel i celý vesmír naprogramovat, aby mohl vůbec fungovat. Proto až dneska jsme schopni chápat proč Ježíš židovskému knížeti Nikodémovi nevysvětloval vznik vesmíru, jak ho chápeme dnes, protože by to nikdo z nich vůbec nepochopil. Ježíš jim říkal jen věci, které byly schopni se svými znalostmi pochopit a přesto mu nevěřili.
Jan 3:12
12 Jestliže jsem vám pověděl o pozemských věcech, a přece nevěříte, jak uvěříte, budu-li vám povídat o věcech nebeských?

sardanapal* (Čt, 17. 1. 2019 - 17:01)

Vole , zapomněl si na čmeláky ...

Podvody darwinistů (So, 12. 1. 2019 - 09:01)

Po celá desetiletí jsme byli zvyklí slýchat od darwinistů, že člověk a šimpanz mají společných 98,5 % genů. Výzkumy genetiků však toto tvrzení vyvrací. „Studie ukazuje bohatost rozdílů,“ řekl na výsledky výzkumu Richard Gibbs, ředitel Centra pro čtení lidského genomu.
https://www.scienceworld.cz/biologie/dalsi-vyzkum-o-podobnosti-cloveka-a-simpanze-3174/?switch_theme=mobile

Zázraky darwinistů (So, 12. 1. 2019 - 08:01)

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10214135017-zazraky-prirody/
Cituji: "Hlavním tématem pořadu je genialita matky přírody a to, jak lidé dokáží využívat jejích úžasných vynálezů."

sardanapal* (Pá, 11. 1. 2019 - 22:01)

bohové jsou mrtvi ...

Tony (Pá, 11. 1. 2019 - 23:01)

Nietsche to napsal v jednotném čísle.

luci (Pá, 11. 1. 2019 - 23:01)

Ano , vždycky umírali , když je jejich uctívači přestali z nějakého důvodu uctívat. A z myslí lidí je vytěsnili jiní bohové . Je to takový koloběh bohů. A všichni ti bohové podle jejich věrozvěstů byli ti jediní a pravý, o čemž nikdo nikdy nepochyboval.

Zázraky darwinistů (Pá, 11. 1. 2019 - 21:01)

V televizi teď dávají pořad, který se jmenuje: Zázračný svět pod hladinou.

Jirka (Pá, 11. 1. 2019 - 21:01)

Tak se na to nedívejte, když to má na vás takový vliv.

Tony (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

@sardanapal*

Sarde, to jsme to dopracovali, ty mě varuješ, já napíšu, že když jsme se v Hamburku tak pozdě uvázali, že jdu k pumpě na pár plechovek a takovou banalitu zdejší admin smaže. To nebylo ani za komárů. -----------------Dnes je svátek Epifanie, jenže mně vůbec nedošlo, že jsou to bez dvou měsíců přesně pět let, kdy se tu v Hamburku na Auedeichu zrodil můj intaktivismus, roky jsem tu nebyl, ale bylo to před pěti lety tady. Ano, 6. 3. 2014, tu v Hamburku na Auedeichu.

sardanapal* (Po, 7. 1. 2019 - 05:01)

No toto !?!

Tony (So, 5. 1. 2019 - 13:01)

Vítej zpátky, Neto, po deseti letech. Jen tě prosím, nebuď vytočená z toho slova řádit. To slovo já poslední dobou používám často a to i o sobě, takže klidně napíšu, že teď řádím na Ateistech.

Neta (So, 5. 1. 2019 - 20:01)

Tak to jsem ráda,že vím co znamená řádit v Tvém provedení. Aspoň si budeme trochu rozumět.

Tony (So, 5. 1. 2019 - 01:01)

něco takového psal Kateřině. Já už si to přesně nepamatuju. Možná, že psal o obyčejných andělích a mě z toho časem vznikli archandělé.

Korkorán (So, 5. 1. 2019 - 00:01)

No a jak to vlastně Zvóňa s těma Archandělama měl? Viděl/neviděl ... - jen dotaz. A vůbec - kam zmizel Milan?
Jinak všem PF2019 a bohatou a plodnou diskuzi...(teda, jestli je to fyzicky možné, aby diskuze byla plodná..)

Tony (Pá, 4. 1. 2019 - 15:01)

Tak jsem nalezl na xichtoknihu a narazi tam na okultistku Netu, která tu řádila před 10 lety. Pamatuje si ji ještě někdo? Já ji hned nepoznal. To ona se tam ke mně přihlásila.

Neta (So, 5. 1. 2019 - 13:01)

Tony, když jsem se přihlásila u Ateistů, k Tobě, tak jsem si myslela,že jsi již po tak dlouhé době, lidštější.
Opak je pravdou, a copak,že tak cestuješ? JHVH a Ateismus vs víra?

Tony (Pá, 4. 1. 2019 - 09:01)

Tam budou zase způsoby kolovat a nikdo nepřijme. Taková taškařice místo Večeře Páně.

ctitel (Pá, 4. 1. 2019 - 07:01)

Jednou ročně se na několika tisíci místech po celém světě sejdeme, abychom si připomněli Ježíšovu smrt. Svým následovníkům totiž řekl: „Stále to čiňte na mou památku.“ (Lukáš 22:19) Další setkání se bude konat

v pátek 19. dubna 2019.

Zveme vás, abyste se spolu s námi této výjimečné události zúčastnili. Stejně jako všechna ostatní naše pravidelná setkání i toto je přístupné veřejnosti. Neplatí se vstupné ani se nekonají žádné sbírky.

Reklama

Přidat komentář