Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Vlasta (Po, 4. 2. 2019 - 19:02)

Pokud se vše odehrává aspoň trochu v soukromí, tak to nevadí. Hlavně je tím neztrapňujte před kamarádama.

Kluk (Ne, 27. 1. 2019 - 22:01)

No a co ? Tak mám na spaní a cestování plenky. Je mnohem lepší se ráno vzbudit v mokré plence, než v promocene a studené posteli . I likvidace nehody zabere méně času. Plenka se sundá, osprchuje se a je klid. Nedochází ke zničení matrace a lůžkovin . A plenka na cestu znamená klid a pohodlí i při usnutí. Klidně si mě odsuzujte, je mi to fuk . A kolik mi je ? Uhadnete si to sami .

jarek (Út, 29. 1. 2019 - 00:01)

Čau , to jsme na tom stejně , já celkem dost cestuju a spávám po privátech a hotýlcích , jsem zvyklej si pro jistotu na spaní taky brát plínu , ale je fakt že jen z preventivních důvodů .Tudíž ji používám výhradně na malou stranu .Na velkou si v pohodě dojdu a malou do plíny udělám zcela vyjímečně a řekl bych hlavně z lenosti si jít na toaletu .Jinak ji mám taky v zimních měsících když mám strávit venku delší dobu .

Kluk (St, 30. 1. 2019 - 17:01)

Souhlasím, v zimě se taky využije při delším pobytu venku . Nic nemusím řešit a když se stane nehoda plenka vše vezme . A 38 mě fakt není

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2019 - 22:01)

já ale nepsal že ti je 38 , mě je 23.

Návštěvník (Čt, 31. 1. 2019 - 00:01)

My dávali pleny holce na hory pod kombinézu až do 16ti. Je to docela oprus když se ti chce čůrat a jsi někde na svahu nebo na běžkách x km od hotelu a vyslékej se z kombiny někde u stromku. :-(

jij (Ne, 3. 2. 2019 - 11:02)

Jak jste přišli na to dát jí plenu a jak na to reagovala takhle velká holka ze začátku jí asi nechtěla?

M (Ne, 3. 2. 2019 - 13:02)

Ale to uz se davno bezne dela, nedelej z toho kovbojku. Ta holcina ve svem veku nemela dost odvahy a taky asi moznost si koupit pliny, tak to za ni rozumne vyresili rodice. A ty z toho mas dalsi Vanoce. Proc vsichni co kritizujete lidi, kteri nosi pliny povazujete snad za prasive, nebo co? Vy jste v poradku? Ano? Tak aby vam to vydrzelo a nepotrebovali jste pliny driv nez bys rekl svec!

cestovatelka (Pá, 1. 2. 2019 - 11:02)

To úplně chápu. Já jsem měla v dospělosti pleny na sobě dvakrát. A byla jsem vděčná známým, kteří mi to poradili. Jednou to bylo na šestihodinovém výletu v zimě na sněžných skútrech na severu Kanady, kde bylo asi dvacet pod nulou a kdo zkusil čurat v takové zimě venku, tak mi potvrdí, že to jednoduše nejde. Podruhé na cestě vlakem v Indii. Strávila jsem v něm osm hodin a ty záchodky se nedají ani popsat… A protože bylo vážně horko, tam jsem měla taky problém, co si vzít na sebe abych ty pleny nějako zamaskovala. Pod zimní kombinézou je to v pohodě, ale pod letními šaty nebo šortkami…

Návštěvník (Ne, 27. 1. 2019 - 23:01)

38?

Návštěvník (So, 5. 1. 2019 - 00:01)

jen tak pro informovanost
https://www.etsy.com/listing/628610294/lockable-diaper-cover-pants-anti-diaper

Hana (Pá, 4. 1. 2019 - 22:01)

Kamarádka na plenu dceři natáhla chlapecké boxerky (mají vysoký pas a zakryjí celou plenu a na to oweral ale obráceně, zipem na záda ona si na zip nedosáhla a nesundala ho, a ani si v pase díky boxerkám nedokázala rozepnout plenu aby ji sundala.
Přeji brzké uzdraven a mnoho sil.

tak (St, 16. 1. 2019 - 07:01)

to vypadá na týrání dcery , měly by jste se zamyslet obě dvě.

. (St, 16. 1. 2019 - 16:01)

Ty se zamysli-pokud mas v palici jeste zbytky mozku a NESER SE DO VECI KTERYM NEROZUMIS! Jsi jen nejakej bezvyznamnej debil-lopata co chodi do tovarny na pichacky, ale asi budes nejakej vitac a slunickar z kavarny. tak si zase zalez k tem svym priblblum a neopruzuj!

M (St, 2. 1. 2019 - 16:01)

A ty si zasa Idiot. Načo sem chodíš, keď sa Ti táto diskusia nepáči?

Bbbbb (St, 2. 1. 2019 - 17:01)

Raz za cas sem pozriem.Precitam si diskusie.Nikto mi nemoze zakazat alebo prikazat,co mozem a co nemozem citat.Kedysi to bola fajn diskusia,ale teraz je tu akosi vela uchylakov,ktori si myslia,ze ked je tu volno,mozu si pisat co chcu.

pavel (St, 2. 1. 2019 - 21:01)

Bbbbb ,,,, ty koktáš ? Já ti to předepíšu celé B L B E C

Bbbbb (St, 2. 1. 2019 - 21:01)

Mam pocit,ze vsetci psychopati sa ozvali na moju kritiku.Ja vas chapem,lebo postihnuty si neuvedomuju svoju chorobu.Ale to sa da liecit.Treba len navstivit lekara-odbornika.A niektorych treba vyhlasit za nesvojpravnych a odstavit ich zo spolocnosti,aby nieco nevyviedli.

M (St, 2. 1. 2019 - 22:01)

Ty se dej lecit ty drotare z Hornych Uher a nas tady nepoucuj. Nejlepe by ti bylo v Sabinove, jenze to uz neexistuje. A ty se odstav ze vsech diskuzi kterym jako slovak, kteri maji od prirody nizke iq nerozumis, tak neopruzuj a res si SLOVENSKE problemy-ty DEBIL!

Bbbbb (Čt, 3. 1. 2019 - 08:01)

Ty isi diot.Choď sa už liečiť.Chudák.Húpací koník má vyššie IQ ako ty.Robíš hambu Českému národu.

Reklama

Přidat komentář