Reklama

Líbí se mi kastrovaní muži

Mirek (Čt, 17. 1. 2019 - 08:01)

Zdravim Vás Františku, to je správný dotaz. Pochopitelně v takovém případě vždy dochází k atrofii. Zvláště po léčbě karcinomu, kdy náhradní testosteron nelze podávat. Obřízka je obecně prospěšný zdravotní zákrok. A v takovém případě je dobře, že ji máte.

bývalý cirkumfetišák (Po, 4. 2. 2019 - 13:02)

*Obřízka je obecně prospěšný zdravotní zákrok. A v takovém případě je dobře, že ji máte.*

Pouze v očích cirkumfetištů. Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly , že amputace předkožky - obřízka je mrzačení pohlavního orgánu.

luci (Po, 4. 2. 2019 - 23:02)

Obřízka je jen hygienicko-estetický zákrok a na funkci samce nemá vliv. Opravdovým znehodnocením samce je vasektomie a totálně kastrace. Zbavení muže možnosti oplodnit ženu je opravdová degradace. Je z něho opravdu vůl , kulantně řečeno eunuch.

bývalý cirkumfetišák (Út, 5. 2. 2019 - 07:02)

Nenávratné odstranění až 5/7 nejcitlivějších erotogenních zakončení muže a následná nadměrná keratinizace trvale odkrytého žaluda někdy udělají své.

luci (Út, 5. 2. 2019 - 10:02)

Obřízku nepropaguji ! Je to asi takový problém jako očkování . Většině prospěje a někdo má doživotní problém . Lidé mají různé dispozice a opravdu nelze paušalizovat.

bývalý cirkumfetišák (Út, 5. 2. 2019 - 10:02)

Je velice zcestné srovnávat zmrzačující operaci s očkováním. Moc dobře vím, že agresivní cirkumfetišáci to velice rádi dělají.

?? (Út, 5. 2. 2019 - 13:02)

Můžu se zeptat co je to cirkumfetišak?

bývalý cirkumfetišák (Út, 5. 2. 2019 - 07:02)

Luci, jestli umíš německy, anglicky nebo francouzky, tak tu první větu napiš na fórum mužů, kterým obřízka zničila kvůli následnému nadměrnému znecitlivení penisu jejich sexuální život a rozpálíš je do běla.

Jirka xy (St, 6. 2. 2019 - 16:02)

Luci, jestli umíš německy, ..... Tak to musi byt duvod v chybe doktora. Ja osobne bych asi nikdy na obrizku dobrovolne nesel, ale pri hratkach jsem si predkozku poranil. Kdyz se zahojila, branila v obnazeni nabehleho zaludu a taky to pekne bolelo - reseni - nucena obrizka. Strach byl veliky, ale po zahojeni (cca 1 mesic po zakroku) jsem byl a jsem stale, nadseny. Tezko se to vysvetluje, tomu kdo to nezazil a predstava tak ostreho nastoje u toho, v dobe puberty, nejcenejsiho organu je docela mraziva, ale kdybych vedel, jak to zmeni muj sexualni zivot, tak bych to podstoupil dobrovolne uz drive. Ja vim, tato zkusenost je slovy neprenosna...

Tony (Čt, 7. 2. 2019 - 02:02)

Takových je fůra, co byli zpočátku velmi nadšení ale po pár letech, když měli penis méně citlivý než patu, tu obřízku proklínali. Po nechirurgické obnově předkožky je velká poptávka. Problém je, že to obnovené je pouhá kůže, ta nejcitlivější erotogenní zakončení jsou provždy fuč.........................O malování noh hadovi nejde, tak ti muži vypovídají. Já jsem svůj názor na obřízku o celých 180° nezměnil jen tak pro srandu králíkům a jen tak pro srandu králíkům netrpím neomalenými výpady agresivních cirkumfetišistů.

luci (St, 6. 2. 2019 - 23:02)

Pořád tu Tony maluje " hadovi nohy " a tobě to nakonec prospělo. Každému prostě vyhovuje něco jiného. Je nutný individuální přístup.

Martin (St, 26. 12. 2018 - 08:12)

Já jsem mazlíček i když koule mám:-) dlouhé mazlení, splynutí duší a uspokojit jen partnerku mám mnohem radši než klasický a sex a svůj orgasmus...a nevadilo by mi být plný nevystříkaného semínka třeba rok...v sexu vidím něco většího než pouhé uvolnění......koule bych si ale odstranit nenechal...... Jenže většina holek právě tohle nechce... Chce tvrďáky.... Asi proto jsem pořád nezadaný :-D

Slávek (So, 22. 12. 2018 - 12:12)

Já jsem třeba neplodný muž a tak vyšmiknutí varlat by mi ubralo leda tak libido. Klidně bych si to nechal udělat a ženu uspokojoval pusou a prstíky. [email protected]

luci (Čt, 27. 12. 2018 - 15:12)

Ale v tom ti přece nikdo nebrání , proto nemusíš být vyřezaný jak jateční kozel. Takto uspokojují ženy muži kteří varlata mají , ale neudrží erekci až do orgasmu ženy . Je to praktika hojně využívaná.

Pavel (Pá, 21. 12. 2018 - 08:12)

Jsem submisivni muz 46let .Sex jsemnemel uz tri roky a moc prosimo vykastrovani chci byt eunuch. [email protected]

Hozna (Po, 17. 12. 2018 - 07:12)

Mě myšlenka na život bez varlat dlouhodobě vzrušuje, už když jsem o eunuších četl v pubertě, hodně mě to vzrušovalo. Mít pouze penis a prázdný šourek.
Ale "nemám koule" na to, nechat si odstranit koule, dokonce ani na to, svěřit se se svou představou manželce.
A asi bych se hodně styděl prozradit to své rodině, rodičům, sourozencům. Na druhou stranu mne hodně vzrušuje představa, že by mne manželka ukazovala svým kamarádkám.

luci (Po, 17. 12. 2018 - 09:12)

Tak se napřed zkus svěřit manželce . Já bych řekla ,že většina žen vůbec nestojí o to mít doma eunucha . Ale některým to vyhovovat může , je to o sexu a "nesexu".

Kamila (Po, 17. 12. 2018 - 10:12)

Já bych o to stála, eunuch je takový mazlíček. Co je intimnějšího než splynutí duší?

Jirka (Út, 1. 9. 2020 - 21:09)

Ahoj Kamile tak se ozvi už je nemám dva roky a jeto supr úraz je svine zrouna ve 36

skákavec (Po, 17. 12. 2018 - 11:12)

To štymuje. Z historie je známo, že se ženy rády mazlily s eunuchy. I s těmi, kterým byl odstraněn penis.

Reklama

Přidat komentář