Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

Protože v bývalé SSSR je dnes silvestr,soudruh KGB Putin jistě slaví.

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

31.12.1999 Boris Jelcin rezignoval pod tíhou obvinění korupce pro přestavbu Kremlu a zárověň jmenoval Putina svým nástupcem,Putin ihned po nástoupení prezidentování vydal nařízení sprostit obžaloby všechny okolo Jelcina.
Takže neuvěřitelných 20 let u moci, přičteno i co byl major Petersburgu.
Napojen na korupci od první chvíle.

13.1. (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

Pánové z Přerova vyližte si prdel! Hodlám se stát bohatou a slavnou.

Putin fraud (Ne, 13. 1. 2019 - 21:01)

https://www.youtube.com/watch?v=ttM-O-j1AVs

Defraudace surovin za jídlo, které mělo nasitit hladovějící Pereohrad,ale jídlo nikdy nedošlo.Dřevo bylo prodáno za cca 900md dolarů.

13.1. (Ne, 13. 1. 2019 - 20:01)

I když bych velice ráda ,věsila kradené obrazy v nějaké zdejší galerii.Tak mi to bohužel moje hrdé vlastenectví nedovolí.

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 20:01)

Jestli se nepletu tak ruští trolové by měli mít dnes prvního, takže budou asi hodně zrušení po silvestrovém popíjení dublovaných porcí vodky...

13.1. (Ne, 13. 1. 2019 - 20:01)

Jen tak mimochodem. Rozhodla jsem se skoncovat s tou nacistickou smečkou.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Nebo raději vůbec, psát na diskusích jakoby pod vlivem je ostudné a nešťastné a nešťastníkovi se vymstí...

sardanapal* (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Modla Havel ? Nejspíš ano ... Kdybych se zde idiotsky se vyjádřujících havloidů zeptal : Soudruzi , kdy ste prvně slyšeli o Václavu Havlovi ?

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Čoveče, ty seš jak plivající kobra, nech už toho, přejdi k méně koncentrovanému alkoholu...

Evžen (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Sice červenou knížku ještě mám, odmítám ji vrátit, a mám ji doma na čestním místě pro příští generace, až to tady zase padne ,tak budeme mít dobrý původ.Havel je pro mne zajímavý tím, že byl správný jak za komunismu, tak za militantního funda-ekl kapitalismu, tomu šlapak na paty Klausismu.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Gelner dobrý...

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Není to tedy chiméra a není třeba oba dva svýtky zrušit?!
Chiméra

Vím, že jednou ke mně vkročí
cosi tiše za šera.
Vítězně se zadívá v mé oči
chiméra.

Vytuším jí po bok sedna,
že se snášet začíná
z beder otců snaha bezvýsledná
na syna.
F.Gelner

Pehe (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Dalším příkladem z ambivalentního přístupu ke státním svátkům je z pohledu Jiřího Pehy dvojsvátek na začátku léta. Jedním z nich je 5.červenec, kdy se slaví Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, kteří v 9.století „přinesli“ vzdělanost a křesťanství do českých zemí. A druhým je Den upálení mistra Jana Husa, přičemž husita a reformista Jan Hus může být brán jako protipól české křesťanské tradice, která se slaví každoročně právě den před tím.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 19:01)

Chidera Eggerueová, která se rozhodla prostřednictvím sociálních sítí zvednout sebevědomí milionům žen a bojovat za běžnou podobu ženských těl!
Tak té fandím, dost bylo barbín a silikonových vychrtlin co se umí starat akorát o svou vizáž a nemají dostudovanou pořádnou školu a nehnou se z bytu než si namalují na tvář obličej, pak celý den sportují a navštěvují beuty centra a nakonec udělají několik fotek na večírku v.i.p.(vizuelně idioti protivní).

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 18:01)

AŤ žije Havel!

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 18:01)

Havel zemřel před 7 lety, byl disident,dramatik,spisovatel.
Havel patřil mezi klíčové aktéry zániku komunistického režimu v roce 1989. „Předpokládám, že jste mne nenavrhli do tohoto úřadu proto, abych vám i já lhal. Naše země nevzkvétá. Velký tvůrčí a duchovní potenciál našich národů není smysluplně využit,“ řekl Havel ve svém prvním novoročním projevu v roce 1990.

sdfg (Ne, 13. 1. 2019 - 18:01)

Blbý nálada, politika nervóznosti, tekutý hněv.Opět vidím, že to přiživují ti sytí, co nejsou sytí nikdy úplně, politici ODS, to je sebranka největší.

Jak píš v hospodářských noviných pan Filip Vostál o tom že neklid, rozčarování, nepokoj, vztek, strach, agrese, násilí.

Podobně jako někdo přišel s pocitovou ekonomií, tak někdo nyní přišel s pocitovou politikou. Už není důležité jen jaké to je ,ale jak se věci zdají.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 18:01)

Političtí demagogové právě na této půdě například mobilizují lidi a zde trolové typu Jedovatej mobilizují diskutéry.Proč?!I jedna duše se počítá...v Kremelské propagandě.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 18:01)

Polibte mi úd, není debilní příspěvek?!

Reklama

Přidat komentář