Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

https://www.google.cz/search?q=sexualni+robotky&client=ms-android-lenovo&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjF-d3s4ujfAhUMLlAKHXgxB3YQ_AUoAXoECA8QAQ&biw=360&bih=560#imgrc=3tU-ZL2KCdBV6M&imgdii=9lE84ByNkCpHFM

Miluno (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

zapoměla si nahlásit doktorovy centimetry!

(So, 12. 1. 2019 - 18:01)

začíná bejt líto doktora. Neví co mu může způsobit.

die (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

Já Miluně doktora přeji, jenže mám obavy jak to bude řešit v práci. To bude dost velký problém.

Hlavně (So, 12. 1. 2019 - 16:01)

aby teda nezapomněla Fandovi a asi i Jirkovi vrátit ty peníze, co z nich vytáhla na ten byt. A až ji z práce vyhodí, může bydlet u doktorka. :D

a (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

oni Miluně ty peníze půjčili? Já myslel že jí to dali za skvělej sex.

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

Já jí je dal se slibem,že k ní budu jezdit ,že to bude takovej muj občasnej bejvák takže by mi je měla vrátit.

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

To jo to by měla vrátit nám oboum.Sliby kecy a pak udělá tohle.hnus! A hlavně nechápu co jí tak odradilo na mě? Přece se na někoho nevyseru jen kvůli jedný blbosti s fotkama?

Jirka (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

No ja nebrecim a nic takovyho,ale jsem na ni pekne nasranej! Na fb mne jako hlupakovi akorat umisti clanek o hlidani kamionaku!! Jak mi ted doslova odkopla kvuli nemu tak to uz fakt ne,to je posledni co si to dovolila.No uklidnuju se,ze jsme na tom oba stejne.Fando je chyba v ni a ne v nas.

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

Jo já to viděl:-) máš si dát pozor aby tě nenatočili někde z autobusu s nohou na palubce:-) nebo jak si vaříš kafe,koukáš na tablet nebo telefonuješ a nebo všechno najednou.A máš pravdu to v ní je nějaká chyba jak se ukázalo.A mě už asi nechceš viď? Jen sami bez ženských.Nechci tě nasrat,já jen když by jsi se někdy rozmyslel,tak já bych šel rád;-)

Jirka (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

Ne Fando to bych si ted pripadal jako zoufalec jako,ze jsi mi zbyl jen ty chlap.Chapes to trosku? To by chtelo vzit odvahu a jit nekam jako chodi Ales.I kdyz by to nebylo citovy,ale tem zenskejm se stejne neda verit,nebo mam smulu ja nevim.

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

Ok,nevadí,chápu.Já už žádnou nechci na bydlení a rozhodně žádný dítě.Nebaví mě to.Nevim kde najít jinou Milunu aby taky nepičovala a neotravovala a byla aktivní sexuálně ale aby nebyla podrazačka jako ona a nevyměnila člověka za nějakýho debila.

Jirka (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

To nenajdes vsechny tyhle pozadavky:-) vzdycky tam bude neco v prdeli.Bud bude general jako moje ex,nebo podrazak,nebo bude vymejslet jiny blblosti a tahat prachy nebo nebude sexualne aktivni.A vis co Fando tak budem setrit na sex robotky,vyrabeji je hoodne realny.A jedna ta robotka byla i Milune podobna.Robotce,ale nebude vadit ani para ani kour.A nebude pak kecat jak je pan doktor nekurak.

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

Máš pravdu Jirko,nic nám nezbejvá než jít někam na sex buď za živejma štětkama a nebo šetřit na robotky:-) hele teď jsem na ty robotky kouknul a hned tahle je fakt podobná Miluně a i tak přesně kouká:-)

https://www.google.cz/search?q=sexualni+robotky&client=ms-android-lenovo&prmd=ivsn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjF-d3s4ujfAhUMLlAKHXgxB3YQ_AUoAXoECA8QAQ&biw=360&bih=560#imgrc=3tU-ZL2KCdBV6M

připomíná (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

spíš Alici.

Fanda (So, 12. 1. 2019 - 18:01)

Já Alici neznam.Já tam vidim Milunu v tom pohledu a postavě.

co (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

se dá čekat od Miluny, která s klidem namluvila neplodnýmu Vildovi, že s ním čeká dvojčata. O jiných podrazech ani nemluvím. :D Určitě doktůrkovi neřekne, jak k tomu hivu přišla doopravdy. To by se mu asi zvedl dost kufr.

? (So, 12. 1. 2019 - 17:01)

a jak k němu přišla? Ona hodně střídala chlapy jen na sex nebo jak?

(So, 12. 1. 2019 - 18:01)

se to tu dohledat, jí prošlo mezi nohama chlapů hodně, všetně cikánů a to ne jen těch čistejch. Byla taky v bordelu v Německu, šlapala i jinde, naposledy s Fandou. A k hivu přišla na pánskejch záchodkách, když si to tam rozdávala v grupáči se čtyřma neznámejma týpkama a pak ji rovnou odvezli špinavou do porodnice.

-Aleš- (So, 12. 1. 2019 - 16:01)

Milunko, tak už tě i bere mezi své kamarády? Vypadá to že to s tebou myslí vážně a ne jen jako povyražení. Taky profesní zaměření jeho kámošů je dobře nasměrovaný a můžou tě hned prohlídnout :-) Nejlepší bude když zůstaneš přirozená a nebudeš se do ničeho nutit. Kdyžtak se podívej sem, tady mají na všechno odpověď: https://www.wikihow.cz/Jak-být-vtipný

Reklama

Přidat komentář