Reklama

....JAKÉ PLAVKY SE LÍBÍ....

Roman (So, 26. 1. 2019 - 21:01)

Kozičky se ti rozbíhají do stran?

Káťa (Ne, 27. 1. 2019 - 12:01)

Nerozbihaji, ale normální mezirka mezi prsy, kde se rýsují žebra, je přeci normální.

Roman (So, 26. 1. 2019 - 20:01)

Posuvné na šňůrce se mi totiž líbí víc.

Roman (So, 26. 1. 2019 - 20:01)

Trojúhelníčky na sňůrce posuvné nebo k sobě sešité?

Káťa (So, 26. 1. 2019 - 20:01)

Trochu mě překvapuje, jak to chceš podrobně... posuvné. Mám mezi prsama mezeru :)

Roman (So, 26. 1. 2019 - 13:01)

Pěkné. A vršek trojúhelníčky nebo bez ramínek?

Káťa (So, 26. 1. 2019 - 19:01)

Trojúhelníčky a za krk

Roman (Čt, 24. 1. 2019 - 21:01)

Silné šňůrky a vzadu trojúhelník nebo jen tkaničky a T zadek?

Káťa (Pá, 25. 1. 2019 - 17:01)

Jen tkaničky a malý trojúhelníček vzadu.

Domča (Ne, 13. 1. 2019 - 14:01)

Dobrá kámoška mi řekla o jedné párty v soukromé vířivce. Nechtěla jít tam sama. Nakonec jsme šli dvě. Já si raději už doma oblíkla jednodílné plavky. Pily jsme mojito a pak se šlo do vířivky. Začali kluci, každý sundá část oblečení a ukáže ji nad vodu. Kluci odhodil trenky na terasu. Kámošky měly na sobě jen kalhotky. Já už byla v náladě a sundala celé plavky a byla z holek první nahá. Pak začala další hra, líbání s klukem vlevo pak vpravo. Jiný kluk protestoval že kámošky jsou oblečené a všichni už nazí. Kluk vlevo mě držel za stehno, vpravo za prso. Na sex nastesti nedošlo ale nevěřila bych že budu s cizími kluky nahá ve vířivce. A to jsem si dala předsevzetí jak vůbec plavky nesundám.

Domča (Ne, 13. 1. 2019 - 14:01)

Dobrá kámoška mi řekla o jedné párty v soukromé vířivce. Nechtěla jít tam sama. Nakonec jsme šli dvě. Já si raději už doma oblíkla jednodílné plavky. Pily jsme mojito a pak se šlo do vířivky. Začali kluci, každý sundá část oblečení a ukáže ji nad vodu. Kluci odhodil trenky na terasu. Kámošky měly na sobě jen kalhotky. Já už byla v náladě a sundala celé plavky a byla z holek první nahá. Pak začala další hra, líbání s klukem vlevo pak vpravo. Jiný kluk protestoval že kámošky jsou oblečené a všichni už nazí. Kluk vlevo mě držel za stehno, vpravo za prso. Na sex nastesti nedošlo ale nevěřila bych že budu s cizími kluky nahá ve vířivce. A to jsem si dala předsevzetí jak vůbec plavky nesundám.

volove (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

Tady pořád resite jestli jsou tanga neco sexuálního. Jděte někam puritáni. Co třeba to , že pak nikde nesvítí žádný neopalenny plavky .
Co teprv když by chtěly chodit na nuda. To by vás asi omylo. Je to šaškec.

Návštěvník (Ne, 13. 1. 2019 - 07:01)

To je pravda mě taky nevadí že mě očumují šulina . Ať se podívají : trapas potom je když pak vidím chlapa s větším. :-(

Návštěvník (So, 12. 1. 2019 - 23:01)

Tak snad mám jako rodič přehled v čem dcera chodí? navíc když jí je nekoupím nemá šanci se k nim dostat. A i když si je koupí z zapesného tak by museli časem zkončit v prádle na praní nebo bych je viděla v šuplíku . toho že je nosí tajně se nebojím. Krásné bavlněné kalhotky mé dceři vyhovují. Nahý zadek fakt nikde nevystavujeme, ani já ani manžel tak má naučeno že ani ona ho nemusí vystavovat.

Blanka (Ne, 13. 1. 2019 - 09:01)

Já třeba vím, že moje dcera nosí plavky tanga a vůbec nechápu, co by na tom mělo být špatně? V dnešní době snad zadeček není nic co by pobuřovalo. Myslím, že je to běžná věc, která nikomu neublíží a může i vypadat pěkně.

Káťa (Čt, 24. 1. 2019 - 20:01)

Já jsem dnes byla s přítelem v aquaparku Olomouc. Měla jsem modré tanga plavky. Muži pokukovali, ale byli příjemní a bylo to v pohodě.

Hanka (So, 12. 1. 2019 - 05:01)

Taky mám dceru co má 13 a tanga bych jí teda rozhodně nedovolila, až bude nahánět kluky a mít rozum tak prosím ,ale je to ještě dítě , má krásné plavky v celku s výkrojem v pase.

Petra (So, 12. 1. 2019 - 07:01)

Mám pocit, že kdybych nepřistoupila na to, že má 14 lety dcera nosí plavky tanga, tak by je nosila stejně, akorát potají. Takové iluze nemám, že by poslechla

petra (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

mamka my kupuje tanga od 10 roku , mám je ráda a mamka je taky nosí já je nosim i na koupání k rybníku, ted my bylo 13 a nemám s tim žádnej problém - občas si mě kluci prohlížeji ale baví je to vždycky jenom chvilku

Bbbbb (Ne, 6. 1. 2019 - 22:01)

Ake plavky sa mi pacia?Take,ktore zahaluju a zaroven aj odhaluju.Zatial najkrajsie som videl este za komancov na Zemplinskej sirave na jednej DEDERACKE.Myslim tym nemku z NDR.Mala jednodielne biele plavky,ktore ked boli suche,tak dokonale kryli.Ale ked vysla z vody,pomaly vsetkym chlapom stali.Zostali priesvitne.Vsetko presvitalo.Chlapi sa po nej obzerali a zeny frflali.

Reklama

Přidat komentář