Reklama

erekce u doktora

Martin (Po, 27. 7. 2020 - 12:07)

Mně také stoupl na 13 ti leté. Doktorka přetáhla v klidu, potom prohmatávala varlata a mezitím mi stoupl, tak zkusila ještě přetáhnout ztopořený a nešlo to, tak se to tam řešilo

Jakub (Po, 20. 7. 2020 - 14:07)

Přetahovala vám ho doktorka i když vám stál?

Jan (Ne, 26. 7. 2020 - 13:07)

Mně stál už před prohlídkou. Když jsem si svlékl trenky, tak vyskočil jak čertík z krabičky. doktorka mi prohmatala koule a pak začala stahovat. Několikrát přetáhla a bylo zle. Už to nešlo zadržet. Postříkal jsem jí ruku a rukáv. Nijak to nekomentovala, utřela nejdřív sebe a pak mě a řekla že se můžu obléknout. Byl jsem rudej až za ušima. Že jsem se měl doma pořádně vyhonit jsem pochopil až pozdě, ale všem, které prohlídky teprve čeká to doporučuju.

Kikin (Ne, 29. 5. 2022 - 06:05)

Pěkná práce

Návštěvník (Po, 27. 7. 2020 - 00:07)

Několikrát přetáhla a vyhonila ti ho , chtěla vědět jestli už jsi mužskej , pro kontrolu předkožky stačí přetáhnout jednou .

Ten (Po, 20. 7. 2020 - 08:07)

Mně se na 15 prohlídce taky postavil.

Abe (Ne, 23. 2. 2020 - 22:02)

Erekci ve zdravotnickém zařízení mám zcela běžně. Nic to s nimi nedělá, jsou zvyklí. Naopak ve vyšším věku to ocení. Na erekci totiž není nic špatného, spíše naopak. Měl jsem absces ve varlatech a od té doby moje genitálie a sperma se těší zájmu lékařů (i lékařek). Je to normální.

Vojta (Ne, 13. 1. 2019 - 00:01)

Taky jsem chodil na plavání, tam jsme se vždy museli vysvlect do naha. To bylo šílené. Já měl už malé ochlupení a ostatní ještě ne. Strašně jsem se styděl. Hlavně pod sprchou, byla tam fronta a každý na sebe koukal. Potom jsem tam šel na záchod (pisoár), to bylo taky strašné, protože každý stal vedle sebe nahaty. A každý si držel toho pindika to bylo šílené. Strašně jsem se styděl. A ještě jsme byli na lyžáku, tam jsme byli na pokoji 4 kluci. A když jsme se ráno prevlekali z pyžama, tak jsme si navzájem viděli pindika. Každý jsme ho už měli vyvinutý (ochlupení). Moc jsme se nestydeli. Ale ráno bylo hrozné jak jsme vstali, protože každý měl erekci. A pak jsme se nemohli přes tu erekci vyčůrat. Toto jsou mé zážitky. A u doktorky klasika vysvleknul jsem se do trenek základní vyšetření potom jsem šel na lehátko a tam mi prohmatala břicho a řekla ještě kouknu na bimbase vzala ho a přetáhla mi ho.

Jirka (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

Stepo já ti ho fakt zavidim protože já mám 9 cm na délku a 3 cm na šířku ve 25 letech

Honza (So, 12. 1. 2019 - 03:01)

Je mi 15 a při erekci mám 7 cm. Stydím se za to že je tak malej. Co když se mi začne smat?

Esterka (So, 12. 1. 2019 - 03:01)

No já bych se teda smála. LOL takovej mrnousek.

Stepa (So, 12. 1. 2019 - 00:01)

Já sem ale vyvinutější vždy sem ho měl veciho než ostatní i puberta mi začla už v devíti a při už 15 letý prohlidce sem měl 22 cm a 5 cm široký takže když se mi podívala do trenek otevřela pusu a asi 10 vteřin jen koukala mezi tím mi tvrdl a postavil se. Normálně mi na tvrdo řekla že je to pěknej kousek.

Esterka (So, 12. 1. 2019 - 00:01)

OMG takovej kanón bych taky cumela. Doktorce vůbec nedivím. Já bych ho hned strčila do huby.

1sid (Po, 3. 1. 2022 - 19:01)

Ahoj holky jestli se rády díváte rád se Vám ukážu klidně i doopravdy :) mlady sport postava hezké péro :) muj profil na fb ondre oli :) mám tam spoustu fotek :)

Šimon (Ne, 5. 9. 2021 - 10:09)

A můj by jsi si taky strčila do huby

Vít (Út, 8. 1. 2019 - 22:01)

Vojto a Pepo stejné zkušenosti řekla kouknu na bimbase vzala a přetáhla. Jinak měl někdo zkušenost s plaváním v šatně? Vždy jsme se museli svléct úplně do naha a pak pod sprchu a potom plavky. Má někdo podobné zkušenosti? Bylo to hrozné se sprchovat mezi klukama.

Návštěvník (Út, 12. 10. 2021 - 19:10)

Ano je to šílené když vydíte jak se všichni honíme a pak přišel učitel jak to uviděl jak se honíme tak jsemu hned postavil a musel honit

Stepan (So, 12. 1. 2019 - 00:01)

jak už sem tu napsal vždy sem byl vetsi než ostatní ale když jsme chodili plavat tak sem si myslel že je to normální. Divil sem se že je mají menci jak půlku meho bimbase. Kluci na něj koukali z vyvalenýma ocima. A když to kluci řekli holkám tak se mi holky smaly

Jirka (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

Stepo já ti ho fakt zavidim. Mě měří 9 cm na délku a 3 na sirku. Nejhorší na tom je že je mi 25 a že už neporoste.

Jirka (So, 12. 1. 2019 - 22:01)

Stepo já ti ho fakt zavidim. Mě měří 9 cm na délku a 3 na sirku. Nejhorší na tom je že je mi 25 a že už neporoste.

Reklama

Přidat komentář