Reklama

erekce v saune a nudapláži

:-))) (Čt, 26. 11. 2020 - 13:11)

:-)))

kamil (Pá, 16. 7. 2021 - 08:07)

a ty MARTINKO když vidíš pěkně tvrdý ptáky tak jsi taky mokrá a máš na to chut?

Návštěvník (Čt, 8. 10. 2020 - 17:10)

BSP? Nevadí, přítel ti pomůže,děti taktéž, jsi ještě mladá.

Santa (Pá, 3. 7. 2020 - 21:07)

Ony koukaly a myslím že kdyby jim to vadilo určitě by to daly najevo. Ale když se neozval asi vše OK. se jim to líbilo. Tak super ne.

Santa (Pá, 3. 7. 2020 - 21:07)

Ony koukaly a myslím že kdyby jim to vadilo určitě by to daly najevo. Ale když se neozval asi vše OK. se jim to líbilo. Tak super ne.

Abe (Út, 16. 6. 2020 - 00:06)

Je mi přes sedmdesát a mám stále, i neočekávané erekce. Zrovna dnes jsem šel nakupovat a musel si i v horku, na příkaz manželky, vzít bundu, aby nebylo vidět, že mi stojí. Ženské, které mne znají už si na to zvykly, jen ta moje s tím má problém. Na erekci není nic špatného, doktorka říká, že je to známka zdraví, jen moralisté, z toho dělají nepatřičnost.

Nudista (So, 13. 6. 2020 - 11:06)

Mě stojí i když tohle čtu dá se to nějak ovlivnit

Návštěvník (So, 13. 6. 2020 - 14:06)

Tak taky platí, že normální muž aspoň do určitého věku, má vícekrát za den erekci. Kluci během vyučování, řidič autobusu, když řídí, kancelářská krysa, když kouká do monitoru počítače. Těch erekcí za den není málo, případně by šel změřit čas, kdy je muž takto v erekci. Stejně i během spánku, nemalá část spánku je s erekcí, leda je někdo impotentní nemocí nebo stářím. Při delším pobytu na pláži je erekce taky. Zvl. když muž třeba na pláži usne, tak s tím nejde vůlí vůbec nic dělat. Tohle každá žena ví. Erekce u mužů na pláži není problém, pokud s tím někdo nechodí, ale zůstane ležet vedle své partnerky nebo je ve skupině. Za problém se bere, pokud má erekci osamocený kluk nebo muž. U muže v páru proti tomu nikoho nepohorší. Je to nelogické, protože tu erekci občas dostane každý. Ale důvod k pronásledování osamocených mužů je jednoduchý, ženy se cítí erekcí ohrožené, berou to jako sexuální zájem. Může to některou i těšit, ale že udělá scénu, tak tím říká druhým lidem, podívejte, líbím se mu, že se mu z toho postavil. Muži si zas chrání své partnerky, nebo prostě i když je sám taky, tak tu větří konkurenci. Takže jde o likvidaci konkurence, co na tom, že motivy jsou nízké. Jsou u nás i nudistické pláže, kam samotní muži nesmí, smí tam jen v páru. Což je hodně za hranou, navíc to je diskriminace gayů. Proč by nemohl osamocený gay na pláž, kde budou jiní nazí muži. A ženy ho víceméně nezajímají.

Honza 311 (St, 8. 4. 2020 - 17:04)

Zdravím
Je mi 16 let a chtěl bych jít poprvé na nuda pláž. Mám takový problém že když si sundám oblečení tak mi stojí .A mám strach že si nějaká starší paní bude myslet že to mám z ní a označí mě za nějaký prase. A ještě že se mi někdo bude smát za mích 15 cm. Nevím jak na to lidi budou reagovat. Když přijde kluk na pláž kde je pár lidí a hned se mu postaví. Nevím co mám dělat.

Abe (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Přesto, že mi nahota nedělá potíže a plavání na "Adama" je velmi příjemné, také jsem na nuda pláže nechodil ze stejného důvodu. Mám častou a neovladatelnou erekci. Za 15 cm se nemusíš stydět, je to normální průměr. Některá starší dáma se může být polichocena tvou erekcí, jiná se může "zviditelnit" tím, že se bude pohoršovat. Nevíš na co narazíš. Já ti rozumím.

Návštěvník (St, 8. 4. 2020 - 18:04)

Nechodit tam. Jak jednoduchý.

Ohni mě (Čt, 15. 8. 2019 - 01:08)

Stepane! To je zbraň hromadnyho niceni strašně to chci

Dav (Ne, 4. 8. 2019 - 01:08)

Je tu někdo,kdo by s moji erekcí chtěl něco udělat?já 40...

Stepan (So, 12. 1. 2019 - 00:01)

Jednou v saune se mi z par slečen postavil ale protože mi při erekci měří 26 cm tak to jen tak neschovam. Vypadali že se jim to líbí az tak se mě nenápadně snažili vzrušit. Pozdejc sme se dali do řeči a to nebylo o ničem jinym než o tom jak je obrovskej.

Dav (Ne, 4. 8. 2019 - 01:08)

Nechceš ho pohonit?

Kacenka (So, 12. 1. 2019 - 03:01)

Ale že je obrovský.

Jarek (Čt, 10. 1. 2019 - 16:01)

Naštěstí, toto se mi nikdy nestalo,ale chápu to u jiných. Ženy jsou v tomto směru na tom lépe. Dělají unuděné a přitom by prošukaly nos mezi očima.

Xxx (St, 9. 1. 2019 - 20:01)

Ahoj byl jsem ve smíšené sauně. Bylo tam pár lidí. Sedla si vedle mě nějaká žena tak cca 40 let, mně je 22. Začala si semnou povídat. A sedla si tak že jsem jí viděl přímo do klína. Snažil jsem se to potlačit ale postavil se mi. Hned jsem si vzal ručník a šel se schladit do sprchy. Potom jsem ji viděl venku usmála se a koukla se mi do rozkroku. Stydím se

Marek (St, 9. 1. 2019 - 20:01)

Chtěl bych být na tvém místě. Moc by se mi to líbilo. A ona si to asi taky užila, aspoň podle toho, co píšeš.

Návštěvník (Pá, 30. 11. 2018 - 15:11)

Muž s obnaženým údem obtěžoval ženy v Praze, jedna ho kopla do rozkroku
Následující den si muž vyhlédl na témže místě ženu se třemi dětmi. Žena jej ignorovala až do chvíle, kdy si všimla, že má obnažený penis. Poté leknutím upadla na zem.

V tu chvíli se zastavil i zmiňovaný muž a začal se nad ženu, stále s obnaženým údem, sklánět. Ta na nic nečekala a nakopla ho vší silou do obnaženého ohanbí. Zřejmě se trefila přesně a muži tím způsobila nemalou bolest, neboť ten, hlasitě skuče, z místa okamžitě utekl.

Reklama

Přidat komentář