Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 20:01)

Kapitalisticky oje..ávat lidi , kapitalisticky si žít...
Neuvěřitelné. Půjčkařské mafie půjčují za částku + vyžadují vrátit úrok 20% ale za měsíc, za rok je to neuvěřitelných + 240% půjčené částky.
To není vše.Ti co nejsou schopni splatit.Tak znovu jim ta samá firma půjčí na splácení teď už toho naskakujícího úroku.Pak když nemohou zas splácet půjčí jim po třetí.To je už zajímavý početní úkol např.
Paní půjčí 1000Kč na vánoční dárek pro vnučku.
Nechá to rok běžet v domění , že se jedná o 20% ročně.
Za rok má zaplatit 1000Kč vlastní půjčku + 2400Kč. Na to nemá našetříno.Tak splatí jen 1400Kč a půjčí si znovu 2000Kč (už dluží 2000).
Za rok má spaltit opět 2000Kč vlastní pljčku a 4800Kč úroky.
3.Splatí si 2000Kč a půjčí 4800Kč.
Za rok má vrátit 4800Kč + 11520Kč.
V tu chvíli má opět jen 2000Kč. Chybí jí 14320Kč,pošlou na ní exekuci, ta prodá její barák známému v dražbě za směšnou částku, z té jí odečtou 14300Kč+náklady exekuce+další náklady.Paní je na dlažbě a vnučka nedostane jednou barák ve kterém již bydlí exekutorská mafie...

sdfg (Pá, 11. 1. 2019 - 20:01)

Je fakt, že nas.ná levice už není to co bývala v první světové krizi v r. 1929.Tam propustili 40% tvrdě pracujících dělníků, zvyklých pracovat dvanáct hodin denně ,včetně sobot...Tak to byl porom průvod plný energie když stávkovali...

Adorace (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Kontumace !

Kniha tisíciletí (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Století kundy!

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Vagina Dentata Novotný syn baviče Novotného to tu zabil mediálně, totálně, vychoval stejné kokoty.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Ta dilina si ho nezaslouží, její brušáky jsou instatntní, půst a sklapovačky,to je toho,Jarda uloví každá dilina.

sdg (Pá, 11. 1. 2019 - 20:01)

Plyšák a lepšoidi, dobroserové a kavárna, to jsme to dopracovali.Není slov...

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Jarda Jágr je velký člověk, muž i hráč.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Důsledně se vymezuji proti označení Plyšák.Já jsem viděl hry Václava Havla a všechny dějistvé jsem pochopil a nemusel jsem na tyto hry jít dvakrát.Jde o to užít si autorovu záměrnou nadsázku a vícero-dějových os a významů,pak nemůžete než nebýt zklamán.

Tony (Pá, 11. 1. 2019 - 18:01)

Můžeš se proti tomu označení vymezovat jak chceš ale Plyšák je označení naprosto přiléhavé.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

RE:"Jaký rasismus, proboha? O...Věříš, že tu je nějaká svoboda projevu? Jistě, jen v povolených mantinelech... Neřekl jsem, že Romové jsou černoši, ale že tmavé typy z Indie patří k Australopoidni skupině. A protože většina Místních Romů je tmavší, pravděpodobně k mi přísluší. Ale nechme toho. "
-------------------------------------------------------------------------Svoboda není nadávat druhým na základě jejich jiné barvy kůže.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Jarda Jágr,,,,ten to se zápěstím umí...

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Brouk Pytlík si něco žvatlal a nebylo mu rozumět, tím byl tak typický...

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Komentář předsedy Pirátů Ivana Bartoše: Nekompetentní výroky koordinátorky Vedralové škodí české protidrogové politice
---------------------------------------------------------------------------------------
Úřad vlády podle nás překračuje své kompetence, když kariérní úřednici – národní protidrogové koordinátorce Jarmile Vedralové – dává možnost se veřejně vyjadřovat ke zdravotním tématům, která nejsou v její odborné kompetenci ani odborných znalostech a schopnostech.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Harrachov - Jedině, když je člověk sportem prostoupený od rána do večera, když nedělí čas na tréninky a volno, když je doslova postižený, tím co dělá, jedině tehdy má předpoklady k tomu, aby dosáhl velkých výkonů.

Rozhovor DNES

Tvrdí to jeden z nejúspěšnějších československých reprezentantů ve skocích na lyžích, olympijský medailista Pavel Ploc "Když jsem jezdil v Liberci do učňáku, vyskakoval jsem z tramvaje do telemarku. Ani jsem o tom nevěděl, nebyla to exhibice pro lidi, kteří si říkali, že jsem blázen. Prostě jsem to potřeboval. Blázen jsem byl," řekl Ploc.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Já mám gumové zápěstí z toho sportu...Když se něco dělá tak se to má dělat pořádně a ne se s tim šmrdlat.

Návštěvník (Pá, 11. 1. 2019 - 17:01)

Tohle byl holokaust! Kino nabízí členům populisticko-xenofobní AfD vstup zdarma na Schindlerův seznam. Kinu vyhrožují teroristickým útokem
Vlnu reakcí vzbudila akce kina ve městě Hachenburg v Porýní-Falci, které nabízí členům protiimigrační strany Alternativa pro Německo (AfD) vstup zdarma na film Schindlerův seznam. Chce tím upozornit na to, že strana, kterou mnozí považují za pravicově populistickou až radikální, někdy bagatelizuje události holokaustu.

Omyl (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

»»"Čína chystá kvůli Huawei odvetná opatření, řekl Zeman"............................................................... Cílem tohoto protičínského tažení Spojených států je dosáhnout toho, aby státy Evropy nespolupracovali finančně s Čínou, ale začali spolupracovat se Spojenými státy !!! USFT se začíná ekonomicky potápět a proto se snaží podpořit své, stále klesající investice dostat nahoru !!! Toť celá pravda o Huwei a ZTC !!!««

Zeman nám vysvětlit jak dopadneme, když od Číny nebudeme nakupovat HUAWEI, hrozí PPF a Škodě ekonomické sankce. Podle Číny jim musíme sloužit, jinak budou u nás stabilizovat a normalizovat společnost.

aladin (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

"ČT1
Reportéři ČT"..........................................................................................................................................
A pak, že jsme PRÁVNÍ stát, hovno !!! Stát je největší zloděj !!! Dobrá polovina zajištovacích příkazů byl vědomá zlodějna !!! Kdo je zodpovědný ??? Kdo chtěl tyto firmy dostat do svého vlastnictví ??? Kdo měl zisk z pádů těchto firem ??? S kým spolupracoval Janeček ??? Do Bruselu !!!

aladin (Pá, 11. 1. 2019 - 14:01)

"Čtyři tipy na skvělé pochoutky z vepřového masa"......A zkoušel pan šefkuchař Jizerské dráčky z bůčku a na cibuli ???? Bašta ze všech nejbaštovatější, ale jen pro zvyklé jíst vepřové !!!

Reklama

Přidat komentář