71129 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na dle tvého chybného úkonu,kdy
To sis napsal sám, to je prefikané...
9. Leden 2019 - 7:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na dle tvého chybného úkonu,kdy
Já si spíš myslím, že jsi takoví ten severo-americký pardon severočeský indián.
9. Leden 2019 - 7:08
Návštěvník (anonym)
Vždyť je to tu West side strory, muzikálová komedie, kde hraje v provizorních podmínkách několik herců roli celovýpravného kusu o 100 hercích, tím, jak mizí v zákulisí, ihned se převléknou,namaskují a vletí na jeviště hned jak Drakula po tom co vyletěli jako Jesus Christ.
9. Leden 2019 - 7:10
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já si spíš myslím, že jsi
Jo,severo-americký orel bělohlavý, to je.
9. Leden 2019 - 7:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo,severo-americký orel
Maká jako cestář a má bílou hlavu, že mu říkají Lojza s Bélou Klekí petra.
9. Leden 2019 - 7:12
Návštěvník (anonym)
Zabyta dyskuse, kandydat na hospitalizaciu!
9. Leden 2019 - 7:33
SBC (anonym)
Aladin závidí Jahodovi-Shabba-Tot.Chci mít kakáček a čůráček!
9. Leden 2019 - 8:48
chlapče (anonym)
Odpověď na NE !...A co potom Conoco..
nesmíš hrát tolik ty střílečky. Blbne Ti po nich mozek. Jednoduše sračkovatí. Tvoje přemýšlení je na úrovni třináctiletého kluka. Už by sis měl najít partnerku. Třeba tě to přejde
9. Leden 2019 - 9:01
aladin (anonym)
Odpověď na morální sračky ze západu a k
Shabbatot-Jahoda, já píšu o morálním charakteru západní společnosti a ty píšeš o technických výrobcích !!! Příště se nejdřív zamysli, co budeš psát ! Je běžné v dnešní době nazývat toho, či ty, co nesouhlasí se svinstvem u nás a kritizuji ty, co ho způsobují za: Fašisty, teroristy, antisemity,..... Čekám, že nakonec vytvoří zákon, který bude trestat ty, co je kritizují !!! Asi špatně čteš moje příspěvky, jinak bys věděl, že nejsem antisemita, ale antisionista ! Pusť si občas Israeli news live ! Podle tebe jsou také antisemité ???
9. Leden 2019 - 9:32
Návštěvník (anonym)
Už jsem to psal, vypadalo to, že se tady někdo zesinal, ale Krčínije Melounová, má v domácího čůráčka a kadírnu tady.
9. Leden 2019 - 10:12
Návštěvník (anonym)
Hitler nebyl ani nemec,sam by nic nezmohl,nemecko jen cekalo na prilezitost k obema valkam.
9. Leden 2019 - 13:09
Ja-mam-moto (anonym)
Japonská společnost se omluvila za zaměstnance, protahoval si pauzu na oběd."Čtyřiašedesátiletý pracovník vodárenské společnosti ve městě Kóbe opouštěl svůj stůl tři minuty před začátkem pauzy na oběd, která je na jeho pracovišti mezi 12. a 13. hodinou. Zhruba tři minuty mu totiž trvalo, aby si skočil do nedalekého obchodu pro krabici „bento“, což je oblíbená forma jídla s sebou." ------------------------------------------- Nevěnoval se tedy 100% své práci,jak ukládá zákon japonským veřejným zaměstnancům. Japonci jsou takoví.Dokládá to i událost z května, kdy se jedna z japonských železničních společností omluvila za to, že její vlak odjel o 25 sekund dřív.
9. Leden 2019 - 15:41
sdfg (anonym)
Odpověď na Japonská společnost se
Kalouskův případ s padáky a smrtí, by asi musel skončit pro Kalouska harakiri, aby zachoval čest své rodině.
9. Leden 2019 - 15:42
Návštěvník (anonym)
3761 před Kristem(a dříve) byl stvořen člověk.A já se stydím co se z něj vyvinulo doteď!
9. Leden 2019 - 16:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kalouskův případ s padáky a
Jediné co mě uklidňuje, že Kalouskův život musí skončit nevyhnutelně smrtí...
9. Leden 2019 - 16:05
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jediné co mě uklidňuje, že
A z té už se *.* a *.*j ak doposud ze všeho!
9. Leden 2019 - 16:06
Návštěvník (anonym)
Trenky vyvěsit japonskému císaři místo vlajky, tak to by bylo asi nad Japonský moderní zákoník.Museli by se patrně vrátit k výjmečnému trestu.Jako bylo tehdy starý židvský trest, řezání napůl jak prase.
9. Leden 2019 - 16:07
Návštěvník (anonym)
Ano, každý musí dělat dvě ,tři věci, jíst, vyměšovat a umřít,dýchat, pít,odpočívat,být v teple,nerozbít si tělo,onanovat.
9. Leden 2019 - 16:15
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Ano, každý musí dělat dvě
Nesmysl , musí se pouze umřít ... Vše ostatní je pouze dílem vkusu a přání každého soudruha , potažmo okolností ...
9. Leden 2019 - 16:31
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na nesmíš hrát tolik ty
...mňo.....když jsme již u toho sračkovatění mosku a uvažování třináctiletého kluka...(vzpomínám ,jak jsem se svým kamarádem,spolužákem odpaloval prskavé ohnivé rachejtle u dozrávajícího lánu obilí a pak jsem s jiným spolužákem partou spolužáků chtěli ukradnout auto z garáže fotra jednoho z nás,ale nějak nás to nechtělo poslouchat a nevylo to z garáže...)potom se zákonitě dostávám k komentářům na ruským Sputnik,kdy uvažující mentálně třinbáctiletí přejí Židům smrt,holokaust,plyn,zánik,přes tlamu,vymazat z mapy a označují Israel za houno,které jednou zanikne smrtí....mám opět zajít na SPUTNIK a opsat antisemitské blitky ,,?...Je jich tampřehršel ...a toto je můj vděčný zdroj inspirace provoka...když si chci zanadávat na rusáky,zajdu si na Sputnik a ihned jsem v obraze
9. Leden 2019 - 16:55
Odpověď na ...mňo.....když jsme již u
na ty rachejtle si vzpomínám,,,byl jsem sedmák a jedna rachejtle se jmenovala Naděžda...jménö ji dal spolužák a tato rachejtle se tak ohnivě rozprskla v obilí,až jsme z toho mělï strach,že to chytne...no...nechytlo a tak jsme šli na oběd,byl hrách a nějaké maso a z toho hrachu jsme pak ve stanu srali večer a v noci a spali,....to se nedá zapomenout...tento letní den a večer a druhý den nato se šlo jezdit autem¨....jo a na ten Sputnik si teda zajdu a jak tam budou opět antisemitské výblitky,hodím to sem.-.. a bude ( . )
9. Leden 2019 - 17:04
sardanapal* (anonym)
Odpověď na ...mňo.....když jsme již u
Kemo , proč to Jelimane , nenapíšeš tam ? Proč s tem omrzuješ tady ???
9. Leden 2019 - 17:05
Jedovatej (anonym)
Odpověď na na ty rachejtle si vzpomínám,
Tak tos měl docela kliku, Jahodovej, žes tou rachejtlí nesestřelil orla bělohlavýho... nějaký vohořelý vobilí je úplný nic proti tomu, jak by sestřelením toho vopeřence utrpěl světovej pokrok, demokracie, pravda a láska.
9. Leden 2019 - 17:10
sardanapal* (anonym)
Odpověď na Kemo , proč to Jelimane ,
Proč teda taháš ty "výblitky" , jak píšeš , proč je taháš sem ? Ty Krávo , já tebe prokouk ... Ty seš sám antisemit a nadáváš takto skrytým způsobem !!!
9. Leden 2019 - 17:10
Odpověď na Proč teda taháš ty "výblitky"
a jdu na Sputnik...!
9. Leden 2019 - 17:13
sardanapal* (anonym)
Odpověď na na ty rachejtle si vzpomínám,
Jedna - dvě Mossad si de pro tebe , tři - čtyři orel sere za dveřmi ...
9. Leden 2019 - 17:13
Bacha (anonym)
Odpověď na Jedna - dvě Mossad si de pro
Na kliku !!!
9. Leden 2019 - 17:15
Odpověď na a jdu na Sputnik...!
to jak neonacistická anti¨semitská kurva myslí a uvažuje je názorně popsáno na Sputnik v dizkuzním föru :Izrael je zlo...agresia židovského štátu.....typický anglo-sionisa....okupanti....u každého žida je stín nenávisti,nenažranostia a smrti...a čo dobré možte čakat´ od židov ??,?
9. Leden 2019 - 17:20
sardanapal* (anonym)
Odpověď na a jdu na Sputnik...!
Blagodarjů tibjé tavárišč !
9. Leden 2019 - 17:22
sardanapal* (anonym)
Odpověď na to jak neonacistická anti
Na Sputniku za letu , konej svoji osvětu , leť dál vorle leť , spasíš inter - net !!!
9. Leden 2019 - 17:25

Stránky

Přidat komentář