9695 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
hi hi hi (anonym)
Odpověď na Přesně tak, obřízka dneska
Párek v rohlíku s bílou smradlavou smegma hořčicí :-))))
4. Leden 2019 - 1:55
Obrázek uživatele monika
monika
Odpověď na Párek v rohlíku s bílou
Párek v rohlíku se na rozdíl od té kůžičky přetahovat sem a tam. Čím pomaleji ji u svého kluka přetahuji, tím větší divi to s ním dělá. Obřezance bez té kůžičky se soustavně vyceněným žaludem si představit nedovedu.
4. Leden 2019 - 2:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Nejlepší dar z lásky pro
Nevím co tady máte někteří proti podnikatelce? To nechme, ale to je jasné, já blbka si to hned neuvědomila! Fádní nechci být jako tady všichni, že? Bodíky, kartičky, poukazy, no to né. Prosímtě a nevíte tady o nějakém urologovi zdaleka, jako nejlépe černoch nebo tak něco, arab , turek prostě lékař který se vyzná a tím tomu dodám trochu exotiky.
4. Leden 2019 - 5:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Debilní jelito s vypatlaným
Moniko a kartičku máš? A co bodíky sbíráš ? A kuponky do soutěže?? Víš jsem jiná, ja jsem podnikatelka, zapamatuj si to, a proto mi nejde o jeho divy s kůžičkou! Proč bych to dělala, za něco ho tahala..jsem snad úchyl? Já ho chci, aby to dělalo opravdové věci se mnou a dlouho!
4. Leden 2019 - 5:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na to moderní, dost mužů se chce
Ještě že jsem si přečetla tvoji poznámku, super, bude to muset být uroložka. Bingo! Ženy vědí jak na to a nemají takové předsudky, vždyť je to jen kus scvrklé kůže. Poraďte mi nějakou lékařku, když to bude žena, i cizinka, nebute pro něj tak traumatizujicí, jako od urologa. A navíc ho odvedu se zavázanýma očima do nové Alfy, kterou mu koupím, a až to bude hotovo, tak mu ji dám. Za utrpení z lásky. Kdybych byla kudlanka, tak bych ho sežrala a ne obřezala.
4. Leden 2019 - 5:45
Obrázek uživatele Návštěvník
skákavec (anonym)
Odpověď na Ještě že jsem si přečetla
Máš mu jít příkladem a máš si nedříve nechat obřezat kapucku klitorisu a kompletně malé laple, kus to přebytečné zcvrklé kůže. Tvů poklad pak bude chráněn před rakovinou jazyka a hrtanu.
4. Leden 2019 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Farar (anonym)
Odpověď na Debilní jelito s vypatlaným
Ano Gíno! Žádná moña takhle nezakleje, i kdyby chtěla... přesně tohle je výplod a vulgarismus hodný tak topiče elektrárenského, tak rychle ťuká do starého kverglu, až se zajíká a nedává mu to smysl... Co obřezanec , ale vopižlanec, ano gine, tomu bys to nemohl pomaleji přetahovat, jako klučíkovi a tešit se na "divi"...proto ten gin- co dělá divy. (Bez kluka a pomalého přetahování to u gina holt nejde). Oni věděli, proč tě vyobcovali, přestože každé náboženství má sexuální původ, jsi pro něj nekompatibilní
4. Leden 2019 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
pro Janu (anonym)
Odpověď na Ještě že jsem si přečetla
Jani neboj, on trpět nebude, dostane lokální anestezii a neucítí vůbec nic. Můžeš mu to ještě zpříjemnit skleničkou pravého šampaňského, ale nesmí ho vypít moc rychle, aby se mu nechtělo čůrat dřív než operace skončí. Těsně po zákroku to bude mít trochu citlivé, tak doporučuji během prvních pár dní vynechat orální sex.
4. Leden 2019 - 11:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman 75 (anonym)
z vlastni zkušenosti mohu potvrdit že uplna obřizka je super......mam ji cca pul roku žalud neni potřeba umyvat což je super pro manželku a naš oralni sex ......i pozoruji o dost větši vydrž v souloži .......super jen škoda že jsem na to nešel davno....
5. Leden 2019 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Za půl roku každý pozná jedině tak kulový, z počátku super a za pár roků může být kvůli zvýšené keratinizaci žalud méně citlivý než pata. Kde je dnes pan Jaromír Rychlík s jeho chytristikou?
5. Leden 2019 - 23:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Phe !!! Mě to přijde dosti
as před 8 lety jeden Američan z Ameriky pod nickem- Stilet -napsal na Euportalu,že Vilmě vilné je třeba vyříznout ochlupení a před tím jí vypálit šajtana žhavým železem...já jenom když je zde řeč o perverzích....teda já jahoda taky občas píši nachmelen,ovíněn a okořalen ,obvzláště tedy ,když posnídám kalvádos a pivo Gambrinus DRY..jako dneska ráno,ale takovou pitomost bych na internet nehodil ani sebevíce nažratý!....Asi změním vlákno...na Cinkání řádí sdfg a je to tam od něj celé zaplevelené až k hnusu....škoda,bylo to tam super i taovým ocasem jako jsi ty Sardanapal...nevím proč,ale tebe rád čtu
6. Leden 2019 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Obříznutý (anonym)
Odpověď na Za půl roku každý pozná
Ti, kteří obřízku nikdy neměli, nejsou směrodatní, aby o ní mluvili. Jejich názory jsou irelevantní . Navíc těmito názory mohou rozhodit psychicky slabší, již obřezané jedince, kteří pak mohou být jakoby nešťastní a to je cílem takovýchto labilních zoufalců - škůdců. Zde je konktrétní názor Jirky na toto téma: Jiri 26.05.2016 Ten kluk byl ocividne psychicky nemocny nebo alespon mel sklony k depresim, nebo to byla osoba, ktera se pasovala do role ublizeneho a na tom postavil svuj zivot. pokud se nekdo upne na tak banalni vec, kterou je OBRIZKA, penis apod., neni patrne neco v poradku. Sam mam obrizku, vubec by me nenapadlo ze bych se citil neuplny nebo ze by mi neco chybelo. Naopak, jsem stastny ze obrizku mam i kdyz to nebylo me rozhodnuti ji udelat. lepsi hygiena, mene pohlavnich infekci, prijemnejsi pri sexu... Je ale pravdou, ze pokud neni obrizka delana ze zdravotnich duvodu, tak by si o tom mel rozhodnout dotycny sam, i kdyz v dospelosti delat obrizku je vice neprijemne nez v utlem veku a to jen kvuli ztoporeni...
6. Leden 2019 - 0:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
To je blud. V dospělosti je to jednodušší a je prokázáno, že se penis topoří už v děloze.-------------------------------------Dle nových průzkumů je na 51% mladých vopižlanců v USA nespokojeno se svým vopižláním kdežto u intaktních je se svou kůžičkou spokojeno na 86%.
6. Leden 2019 - 0:26
Obrázek uživatele Návštěvník
napsal (anonym)
Odpověď na To je blud. V dospělosti je
smradlavej ocas.
6. Leden 2019 - 1:17
Obrázek uživatele Návštěvník
to (anonym)
Odpověď na To je blud. V dospělosti je
je starostí, jak se hošíkům topoří penis, dokonce už v děloze. Někdo se teda zajímá o věci.
6. Leden 2019 - 1:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Sofie (anonym)
Odpověď na je starostí, jak se hošíkům
To vidíš, normální obřezaný a tudíž i zdravý chlap, jakého jsem si doma udělala, tak ještě pravidelně v takovéto době do 3 do rána o víkendu si plní své manželské povinnosti, neboť dlouho vydrží a jsem šťastná. Proto z vlastní zkušenosti mohu obřízku mužů v každém věku všem ženám jenom doporučit! A to vřele, ta čistota je k nezaplacení, oni jsou neteční a kdo to má pak mít v posteli? Nikdy není pozdě, ti neobřezaní dostanou z nedostatku ranniho pohybu a sezení v tuto dobu u obrazovky cukrovku a pak je stejně tento banální zákrok nemine! Který podivín může v takovou dobu sedět u počítače a číhat na každý příspěvek o předkožce? My jsem to doma vyřešili jednoznače, obřízkou ke spokojenosti všech.
6. Leden 2019 - 9:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkoumal (anonym)
Odpověď na z vlastni zkušenosti mohu
Ano Romane, to je zdravý příspěk do zdravé diskuze. Tady je to diskuzní fórum, kde si lidé sdělují a mají si vyměňovat zkušenosti především své vlastní zkušenosti s obřízkou. Proč, kdy, kde a jak. Podotýkám a zdůrazňuji svůj postoj, OBŘÍZKA není pro každého! Nemusí být všechny názory pozitivní, to by pak ani nebylo ze života, ale z vyselektované literatury. A o to vůbec nejde, co kdo a kde jaký článek nebo statistiku provedl. Případy a důvody k obřízce jsou různé a lékaři také a výsledky také. Pro někoho je to nezbytný lékařský zákrok, třeba jako operace slepého střeva, kde si to nevybíráme, ale lékaři zachraňují.. nebudeme jim nadávat, že ne? Každý zákrok se však nemusí povést, nebudeme z to dělat precedent proti obřízce jsko takové , ale doporučíme jiného lékaře. Pro jiné je to náboženský závazek a těžko jim budeme brát jejich víru, že? No a pro další je to otázka osobního pocitu, vzhledu a estetiky v závislosti na jejich peněžence. Takže jim to také nebudeme rozmlouvat, naopak jim pozitivně poradíme, máme-li s tím osobní zkušenost. O čem to rozhodně není? O vnucování svých představ ostatním, nadávání , vyhrožování nebo dokonce zastrašování na základě manipulací s informacemi typu vím, viděl jsem , slyšel jsem a četl jsem, přestože sám s tím zkušenosti nemám, ale slouží mi to ukájení vlastních neukojených chtíčů a rozložení diskuze , vyhnání a odpuzování diskutujích, jako se tu děje dnes a denně. Ani k prosazování zájmů pofiderních hnutí a pedofilie. Děti patří do péče rodičů a ne pedofilních strýců. Že ano Pane Antoníne? Dále netahejme sem lodní dopravu, hospody, nálady sdělování jakýchsi zpráv osobního typu, na to jsou čaty a emaily. Doufám, že civilizovaní lidé to chápou a že Gin Alias Tony a dalších 100 nicků to pochopí taky. Antoníne, založ si prosím vlastní rubriku hnutí, atd čeho chceš a tam si prosazuj , kde jsi co slyšel jako ukecaná bába, co tě vzrušuje jako mloka , na chlapce už stránky máš , tak se jim věnuj a nedělej tady tchoře. Všichni tě znaji, mají prokouknutého, tak ze sebe nedělej šaška.
6. Leden 2019 - 14:40
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
takže
6. Leden 2019 - 22:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Takže, při svatém právu hájení cti mé osoby mi nezbyde zpět nakopčit všechny mé příspěvky, které mi tu admin smazal:---------------------------------------Tony (anonym) Odpověď na je starostí, jak se hošíkům--------------- Zkoumale, ty se starej hlavně o své úchylárny, které jsi tu sám na sebe vyzvonil. Ty znalosti mám z toho, že jsem překládal odbornou literaturu na toto téma.--------------------------------------------------Mimoto, nejnovější průzkum v USA ukázal, že je tam se svým vopižláním nespokojeno na 51% mladých Amíků. Kdežto, u těch, co jsou tam intakních je se svou kůžičkou velmi spokojeno na celých 86%. odpovědět 6. Leden 2019 - 10:13----------------------------------------------- Obrázek uživatele Návštěvník Tony (anonym) Odpověď na To vidíš, normální obřezaný Styl zdejšího multinicka z tohoto příspěvku čouhá, jako sláma z bot. odpovědět 6. Leden 2019 - 10:15-------------------------------- Obrázek uživatele Návštěvník Tony (anonym)
6. Leden 2019 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
bývalý cirkumfetišák (anonym)
Normální je být neporušený. Nemáte argumenty, tak tvrdíte, že jsem zazdil diskuze.
14. Leden 2019 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Odpověď na Normální je být neporušený.
Jasně Toníne, to se na desítkách duskuzí ví, ty jsi normální ,"letadlo" jasně a ostatní jsou úchylové a fetišisti, jen ty jsi neporušený a zazdít nic nemůžeš, protože vlastně nejsi zedník, když jsi letadlo, to dá rozum, ale bohužel se to nezlepší budeš jen větší a větší letadlo: https://m.youtube.com/watch?v=j4UpBVN-qE8
17. Leden 2019 - 7:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
dobrý den, jaký máte názor, když operaci provede zdravotní sestra? Dost sester na soukromých klinikách plastické chirurgie od doktora okouká, jak se zákrok dělá a jsou schopné to operovat samy. Já vím, musí lékař, ale obřízky většinu obřízek prováděl stejně někdo jiný, možná platí i dnes. Ta operace nic není, jen se odstřihne kůžička, sešije se to, dá na to náplast. Dřív taky vrtali zuby vyučení dentisti, pak zavedli, že to musí vše dělat lékař. A učitelé na zš mohli mít jen maturitu, kdežto dnes musí mít pedagogickou fakultu. Byly přitom ti učitelé dřív horší, co jsem slyšela, tak ne. Nějaká latina a co se ti doktoři učí, tak k odstřižení kouska kůže to snad tolik potřeba není. Ta sestra to udělá totiž ani ne za poloviční cenu, tady v mým případě pro syna by to bylo skoro zdarma. Pro synka chci to nejlepší a v 11 je prý optimální věk. Loni v létě jsem viděla víc mužů s obřízkou o dovolené, je to nádhera a ráda bych, aby můj syn to taky měl. Já třeba znamínko bych si nechala vyříznout od sestry klidně, tady to nejde ani do hloubky, opravdu jen kousek kůže, takže to ani nebolí, bolí jen, když se řeže do masa.
17. Leden 2019 - 18:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Odpověď na dobrý den, jaký máte názor,
Veroniko nepřeháněj! Nejsme v Africe, zajeď do Motola, nebo na jakoukoli soukromou kliniku, když chceš něco "extra" a obřízku provede odborně lékař! Kámoš do Motola zajel sám a obřízku mu bez problémů udělali a je spokojen. Kdyby na něj rodiče nekašlali, mohl jí mít dávno hotovou a nemusel se trápit a stydět do 18.
17. Leden 2019 - 18:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Chytrá Chirugyně (anonym)
Odpověď na dobrý den, jaký máte názor,
Veroniko! Sestru nebrat ( ta opižlává nebo ožužlává) ani veterinářku ne, jak doporučuje řetězcový - ChainNick "gin, atd. alias luci", ale máte tam na výběr nejen špičkové chirurgy, ale ještě špičkovější CHIRUŽKY nebo CHIRURGYNĚ, chcete-li, s individuálním přístupem. Gin si ale klidně dejte a s odvahou vyražte na soukromou kliniku se všemi mužskými členy Vaší rodiny protože, zdravotní či hygienické důvody pro obřízku penisu jsou vždycky a v každém věku! Navíc můžete žádat množstevní slevu! Kliniky nabízejí zákrok též ambulantně, vždyť i jak jste sama psala, je to jen kousek kůže hodný pouze malého chirurgického zákroku s výhodou pro celý źivot! Obřízce zdar!
18. Leden 2019 - 11:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Tony, kecáš...píšeš, že nemáš nic proti dobrovolné obrizce, ale to je lež! Co všechny ty urážky na adresu těch dobrovolně obřezaných? Je to v každém tvém druhém příspěvku! A někoho, kdo se kvůli obrizce zabil bych fakt chtěl vidět.... Nejspíš je to další tvá lež anebo byl ten dotyčný psychicky nemocný.
19. Leden 2019 - 1:15
Obrázek uživatele Návštěvník
bývalý cirkumfetišák (anonym)
Odpověď na Tony, kecáš...píšeš, že nemáš
Mám to nejen ze zahraničních zdrojů. Ono se stačí podívat, co psal účastník Zoom na stránkách pirátské strany, jeden z těch, který má kvůli obřízce, kterou mu provedli v deseti letech sebevražedné myšlenky. Znám jeho jméno, komunikujeme spolu přes email ale prozradit ho nemohu, protože on to nechce. To samé Ivan, který tu psal před čtyřmi lety, člověk se dvěmi vysokými školami. Právě nedobrovolná obřízka může být spouštěčem psychické poruchy. Původně jsem si myslel, že skutečnost, že Amíci potřebují psychiatry mnohem více než mi Evropani je dána odlišným životním stylem ale teď jsem nakloněn věřit tomu, že jsou to následky násilné obřízky. ------------------------------------Žádného dobrovolně obřezaného neurážím, to bych to dal pocítit i Lukonovi ale ten je zcela mimo můj zájem, protože nepatří do kategorie agresivních cirkumfetišistů. Pokud startuju vůči nějakému dobrovolně obřezanému, tak to není kvůli tomu, že se sám nechal dobrovolně obřezat ale je to kvůli tomu, že je to agresivní cirkumfetišista. Sám jsem byl zamlada cirkumfetišák ale ne agresivní. Jen velmi málo velice dobrých známých o tom vědělo. Dali by se spočítat na prstech jedné ruky.
19. Leden 2019 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Sestra (anonym)
Odpověď na dobrý den, jaký máte názor,
Veroniko nevím, nevim, ale 11 je už dost pozdě, ale pořád je to dobrý. S věkem roste totiž nejen cena a náročnost zákroku, ale jinak věk není kontraindikací pro obřízku. Ideální věk pro provedení obřízky a dosažení nejlepších kosmetických výsledků metodou Plastibell je 21. - 28. den po narození. Je to šetrná a bezpečná metoda obřízky. Plastibell je jednou z nejčastějších metod používaných pro novorozeneckou obřízku. A kam na to? Za zkušenými dětskými chiruržkami s mnohaletými zkušenostmi s novorozeneckou obřízkou. Konečně už i nás! Plastibell je průhledný plastový kroužek s hlubokou drážkou po obvodu určený k obřízce u dětí. Plastibell se umístí na hlavu penisu během 10 minutového chirurgického výkonu. Kroužek se zbytkem předkožky odpadne během 3 až 7 dnů. No a je to . Není na co čekat. Co můžeš obřezat dnes neodkládej 11 let. A kde to umí lépe nežli já, sestra? No, ale zase umím maminkám poradit. /detskachirurgiepraha.cz/cs/obrizky/
28. Leden 2019 - 2:44
Obrázek uživatele Návštěvník
bývalý cirkumfetišák (anonym)
Odpověď na Veroniko nevím, nevim, ale 11
Multinicku, další nehorázný blábol chorobného úchyla, kterým tu pouze odpovídáš na blábol, který jsi napsal pod nickem Veronika. Tentokrát tě prozrazuje už i čas. Nevěřím, že by tu někdo fungl nový v tento čas čmáral. V tento čas jsi tu napsal bláboly už mnohokrát a není to také poprvé, kdy tu provádíš reklamu na toho nemorálního MUDr Obřezávače, který bezostyšně rejžuje na mrzačení pohlavních orgánů chlapců amputací předkožky, což se naučil v Dallasu, když tam byl na stáži.------------------Ten Plastibell je nehorázný podvod a těžké obelhávání rodičů. Vůbec to neuchrání miminko nebo velmi malé dítě od pekelné bolesti, která vzniká při násilném rozrušování konglutinace, což je mnohonásobně bolestivější než samotná obřízka-------------------naopak, proti zažitému mýtu obřízka dospělého moc bolestivá není. Sám jsem toho byl svědkem. Když jsem ležel v říjnu v Mostě na urologii, tak tam zrovna obřezávali dva staré dědky, kteří tam se mnou leželi na cimře a nic zvláštního to pro ně nebylo. To samé tu dosvědčovali muži, kteří byli obřezáni až v dospělosti. A to samé dosvědčuje ve svém blogu jistý popletený David Garkish, který se nechal vopižlat byv popleten svým cirkumfetišistickými bludy zmateným strýcem - lékařem:-------------------"Já jsem si v nemocnici poležel přes noc, protože v mém případě se lékaři rozhodli pro znecitlivující injekci do páteře, po níž jsem několik hodin necítil od pasu dolů vůbec nic, ale při zákroku jsem byl při vědomí (a trochu se nudil). Za patnáct minut bylo hotovo, a řeknu vám, že návštěva zubaře je nesrovnatelně bolestivější. Po deseti dnech mě čekala ještě kontrola u lékaře a rekonvalescence, na kterou jsem si dohlížel už sám. Zákrok znamená zhruba dva až tři týdny přestávky v sexu. Lékaři ale tvrdí, že už po dvou dnech je možná opatrná masturbace. Stopy po jizvičce se ztratily do měsíce či dvou. A pocity? Neliší se příliš od toho, co jsem zažíval předtím s předkožkou, ale – ač je to otázka názoru – „oba“ jsme teď opravdu fešáci. Nezkusíte to taky? "
28. Leden 2019 - 8:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Máš fimózu? (anonym)
Je obřízka důležitá? FIMÓZA - (latinsky Phimosis) je zúžení periferní části předkožky, které je natolik významné, že brání retrakci přes glans penis!! FIMÓZA je Onemocnění! Vážné onemocnění, které stále více přitahuje pozornost v moderní medicíně. KAŽDÝ SEDMÝ muž na světě trpí tímto onemocněním. Taková rychlost růstu phimózy je stále více nevysvětlená. A nejen fimóza jako nemoc je nebezpečná, ale i její průběh a komplikace ... Nejelegantnějším řešením je obřízka. A to i preventivní. Jako očkování. Podle stavu předkožky a přání rodičů je možno provést částečnou nebo úplnou obřízku.
30. Leden 2019 - 9:41
Obrázek uživatele Návštěvník
bývalý cirkumfetišák (anonym)
Multinicku cirkumfetišáku! Dej odkaz, odkud máš ten nesmysl. Vůbec tam není rozlišení mezi dětskou fyziologickou fimózou, která vůbec žádným onemocněním není a sekundární patologickou fimózou, kterou je zpravidla nutno řešit chirurgicky, mnohdy i tou obřízkou. Srovnávání obřízky s očkováním je vyložený nesmysl, který rádi cirkumfetišáci používají, jenže to není srovnávání jablek s hruškama ale je to srovnávání jablek se závlačkama. Propagování mrzačení pohlaví amputací předkožky z rozmaru rodičů tě, cirkumfetišáku, prozradilo.
30. Leden 2019 - 10:21

Stránky

Přidat komentář