Reklama

Mladší muž a starší žena.Jde to!

15letý kluk (Po, 30. 1. 2023 - 17:01)

Rád tu poznám starší ženu. Já, 15 let

Mirek (Pá, 4. 1. 2019 - 19:01)

Tak až skončíte, tak já bych jí bral. Mně je 35 a líbí se mi starší zachovalé, no a jestli je ještě bohatá, tak budu jedině rád. Nevadilo by ti nás potom seznámit?

Michal (Pá, 4. 1. 2019 - 22:01)

Mas dobry napady. Az prekroci 50, tak nekdo tvyho veku by byl pro ni idealni. Porad jeste o hodne mladsi nez ona, ale zaroven uz vhodnejsi pro damu jejiho veku. I kdyz zase asi uz v tom veku nejses tak ochotny prijmout podrizenou roli jako nekdo komu je 22. Bohata je (stedra taky, ale ty uz mas jiste karieru tak pro tebe to asi neni tak dulezity jako pro mne).

Mirek (Ne, 6. 1. 2019 - 17:01)

A jak moc podřízenou roli? Já tedy rozhodně nejsem dominantní, ale zcela submisivní taky ne. Kariéru mám slušnou, ale vůbec by mi nevadilo žít v luxusu s bohatou partnerkou.

MIchal (Ne, 6. 1. 2019 - 20:01)

Taky nejsem of prirody submisivni, ale chapu ze za ty vyhody musim taky neco plnit a vzhledem k vekovymu rozdilu mne to ani neponizuje. Tak asi nejdulezitejsi povinnost, kterou mam, je byt kdykoliv pripraveny na sex. Kdyz nekam vecer jde, tak nekdy da instrukce abych na ni v noci cekal, az se vrati. Pred nekterymi lidmi mne taji, pred par mne predvadi, ale nejsem soucast zabavy a omezuji se na pozdravy, "ano" "ne", "dekuji" atd a samozrejme obsluhuju. Delam drobny uklid (nadobi do a z mycky), nakupy atd. Mam svuj pokoj, do kteryho se po sexu vetsinou vracim. V tvym veku by to ale asi bylo trochu jiny.

No jiste (So, 20. 10. 2018 - 01:10)

10 let je úplně...Mas pravdu. Na veku nezalezi. I kdyby tam byl rozdil dvou generaci, tak co jako????

Dan (Pá, 19. 10. 2018 - 11:10)

Normalni to urcite neni . Lze...Tak já to mám taky tak a skoro ve 30 se nepotrebuju zaucovat , moje timpadem uchylka je kdyz vidim 2 blondyny matka 42 s dcerou 20 tak co muze bejt vic nez je dostat obě ... mě je opravdu dobře se starší ženskou , která mě pustí k sobě domu a stěžuje si na manžela , muzu si sní popovídat uplne o vsem a hlavně neresi prachy , muzu se sverit se svejma starostma aniz bych se musel za neco stydet a ikdyz je nejaka 25 mamina s kocarkem sexy tak já opravdu nejhezčí milování sem zažil s ženskejma okolo 40 sou prostě lepší a já si jich vážím ze treba i priznaj ze se nechtej rozvadet a pritom maj chutě .. a sami mi treba rikaj at si najdu nejakou mladou k sobe , ale me se libi starostlivost paniček kdyz tě jeste pozvou na veceri a proste myslej na vsechno ... je fakt ze kdyz si pubertacka najde pritele ve veku pomalu sveho otce tak je vse ok ale kdyz chlapa28 pritahuje ženská 42 tak na to kazdej kouká jak magor .. a hned je chlap uchyl , v idealnim pripade dát proste trojku s matkou a dcerou jenze to se mi jeste nepodarilo... ženský co dodat , podle me je lepsi z matky na dceru se pustit at si obe prijdou na své

Věkový rozdíl (Pá, 19. 10. 2018 - 05:10)

10 let je úplně normální),starší žena, mladší muž i naopak.

Deviace (Pá, 19. 10. 2018 - 04:10)

Normalni to urcite neni . Lze to pochopit jen kdyz mlady kluk se chce "zaucit" . Jinak to fungovat jako partneri urcite nebude . Vyjimky ktere potvrzuji pravidlo samozrejme existuji , ale jde o uchylku . Takovych manzelstvi jsou 4 % , tak samo jako jine uchylky ...

Debile, (Čt, 18. 10. 2018 - 22:10)

Starsi zena a mladsi muz lze...deviantní úchyl jsi ty!!Moje babi byla o 10let starší než děda a vydrželi spolu celý život a měli dvě děti. Nejlepší manželství co znám.

Michal (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Nemáš pravdu . Kdybys...Mas pravdu ze takovy vztah neni pro kazdeho, ale i ten, kdo je na mlady zeny svyho veku, takovy vztah zvladne bez problemu, jak dosvedcuju ja. Akorat ze to je jen na nekolik let a ne na zivot.

Pro (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Nemáš pravdu . Kdybys...něj určitě ne. Zřejmě je to matlal, který vše uspěchá. Myslí si, že je všeuměl. Takoví neumětelové bývají

jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Jako milenku doporucuji u...Nemáš pravdu . Kdybys zažil, v?d?l bys o čem toje. Ale rozhodn? to není pro každého.

Zenska o 10 le… (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Jako milenku doporucuji u treba 45 leteho chlapa okolo 30 let milenku , nebo i mladsi . Nedovedu si predstavit chlapa 40 let aby si za milenku vybral treba 50 let zenskou ... Uprimne to nejde !

Vůbec (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Starsi zena a mladsi muz lze...nerozumíš opravdovému životu

jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Starsi zena a mladsi muz lze...30 je na draka . Buď již má malé d?ti , nebo je chce , a pak rad?ji 20.

jirka (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Tak rohodne ma rada dlouhy...Já kondomy nemám rád , já jsem na prohlídce nebyl ,ale ona žila dlouho sama tak jsem se nebál. Ze začátku jsem vytahoval , ale pak si poŕídila prášky , protože ješt? nemá po pŕechodu.

Urcite to nejde ! (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Starsi zena a mladsi muz lze , ale u kluka 20 let a zeny 30 let ... U chlapa nad 35 let jde jiz jednoznacne o uchylku a deviaci ! Nedovedu si predstavit 35 leteho s 45 letou a vice ... To je jiz vazna deviantni uchylka !

Michal (Čt, 18. 10. 2018 - 21:10)

Zajímavé. A co má...Tak rohodne ma rada dlouhy predehry a vetsinou je aktivni ona a ja pasivni, to mi vyhovuje. Pak vetsinou vybere misionarskou polohu. Jestli mam prani se mne nepta, ale ani nemusi, protoze bych si stejne rekl bud o ty predehry jak je dela ona. Mozna bych si taky rekl o polohu zezadu (vaginalne).U vas je to podle tebe, ne? Mate sex bez kondmu? My jo, poslala mne predem na prohlidku prave kvuli tomu.

Mirek (Pá, 4. 1. 2019 - 11:01)

Michale, zajímalo by mně kolik je té tvé přítelkyni let. Píšeš, že je o hodně starší, ale o kolik? A kolik je tobě?

Reklama

Přidat komentář