Reklama

na holou nebo ne ?

Majka (Čt, 30. 3. 2017 - 16:03)

U mě je masturbace za 15 ran řemenem.

Bohous (Čt, 30. 3. 2017 - 15:03)

Na prazdninach bratranec zlobil,teta jej chytla,svlikla donaha pres jeho odpor a ryk.Byl rudy studem a brecel,tety jej nechala vyckavat na tu hrozici chvili,kdy dostyne na holou vareckou.Byly tam totiz i sestrenice a jeji kamaradka.Zjistil jsem,ze mne vzrusuje, jak se zajmem a s usmevem na rtech pozoruji bratrancovo ponizeni a rozpaky,jak si spitaji. Musel si lehnout na zada,nohy skrcit v kolenou y roztahnout.Snazil se dat dlane pres diru,mne vzrusovalo,jak to holky chtej videt,tak jsem mu ty pulky roztah a holky mu ty ruce daly pryc,aby dobre videly.Pak ho teta velmi silne vypraskala vareckou,to uz nebrecel jen studem,ale bolesti.Po exekuci plny vzteku vyskocil,chtel uect,teta mu porucila lehnout,tak lezel a brecel,holky se smyly a obcas ho placly,tak ze pridal na intenzite breku.Jednani holek mne vzrusovalo.

Josev (Čt, 31. 5. 2018 - 16:05)

dobrý den,
máme kluka(8)...Nase Bara 8 let dostava normalne 25 ran pasek na holou

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 13:08)

Jak často?

Darin (Čt, 31. 5. 2018 - 16:05)

Já souhlasím, děti jsem...100 ran rukou na kalhoty pak 50 ran pasek na holou a potom 25 ran rakoskou

zadek (Ne, 5. 3. 2017 - 22:03)

Ahoj já nevím proč dnes ve škole nemůžou mlátit děti na holou prdel . Alespoň 25 s proutkem z lisky . Pretože dnesni deti jsou velmi hrube na učitele a spolužaky. Znám takové kluka ze 6 třídí který si dovoluje na spolužáky . Furt se pere s mlatšima a í na dospělé . Je to vulgární a nnevichovani dítě . Říká o svojí matce že chcipla na černí parky . On by potreboval na holou tak aby nani 14 dni nesedl minimalne 100 na holou s vařečko od té své mami co oni žika .

Verča (Pá, 3. 3. 2017 - 12:03)

To jsi byla řezaná i jako...noo, řekla bych ,že ano

Maturantka (Pá, 3. 3. 2017 - 08:03)

Ahoja Peti, u nás úplně...To jsi byla řezaná i jako maturantka?

Verča (Čt, 2. 3. 2017 - 06:03)

u mě za školu, lhaní atdAhoja Peti, u nás úplně stejně. nejvíc však za školu. Mamina to měla dle známek. Trojka byla 30 ran, čtverka 40 ran a pětka 50 ran. Muj zadek si užil až do konce střední :-)

Petra K. (So, 25. 2. 2017 - 08:02)

A za co to bývalo? A kdy? V...u mě za školu, lhaní atd

Gama2 (So, 25. 2. 2017 - 08:02)

asi tak. Nápodobně., Vždy...A za co to bývalo? A kdy? V osmdesátých letech?

Josef (Čt, 23. 2. 2017 - 12:02)

si myslíš že když tě...Udělal to dobře. Násilí plodí násilí a boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Hajzlovi, co udeří dítě do obličeje tak, že mu teče krev, bych useknul obě pazoury. Doufám, že fotr teď hodně trpí.

Josef (Čt, 23. 2. 2017 - 12:02)

Dobřes to udělal, kdo seje vítr, sklidí bouři.

Petra K. (Po, 20. 2. 2017 - 06:02)

Já jsem jednoznačně pro...asi tak. Nápodobně., Vždy jsem musela sundat kalhoty a nastavit holou

Hanka (Ne, 19. 2. 2017 - 10:02)

Já jsem jednoznačně pro výprask na holou, to si holka mnohem víc užije.
Sama jsem jich dostala možná stovku, tak proč by dnešní dívky měly mít nějaké výhody.

Eduard Nud (St, 15. 2. 2017 - 13:02)

Doporučoval bych puberťačkám i puberťákům kupovat tanga. Je to to samé, co na holou a neponižuje to.

Antonín (Po, 22. 1. 2018 - 13:01)

Co říká odoborník?

Pseudopedagogický sadismus

Zejména ti sadisté, kteří jsou zaměřeni na děti nebo na dospívající, mají k tomuto druhu sadismu blízko. Hlavními znaky pseudopedagogického sadismu je důraz na poslušnost a disciplínu. Dominance nad objektem je symbolizována "drezúrou" a svéráznou "výchovou" k absolutní podřízenosti. Násilí, které k tomu tito delikventi používají může být jen mírné a symbolické. Pravé trýznění objektu, ať psychické nebo tělesné, není zde však žádnou výjimkou. Doménou pseudopedagogického sadismu jsou partnerské vztahy a výchova dětí (ať již v rodině nebo v institucích).

Vyskytne-li se takto zaměřený sexuální deviant v postavení, kde má nějakou moc nad jinými lidmi, může se stát zdrojem značného utrpení svých svěřenců. Tato pseudopedagogická forma sadismu se podobně jako sadismus fetišistický může někdy vyskytovat též u žen.

(podle MUDr. Zvěřiny)

ShabbaTot-Jahoda (Pá, 4. 1. 2019 - 08:01)

to je zajímavá a učená teorie,ale byl pseudopedagogický sadizmus zaměřený na děti a dospívající s důrazem na disciplínu a poslušnost a dominance nad suběktem a zdroj utrpení atd,když mě dala máma jako 13-tiletému přes tlamu,když jsem kouřil?....A to byla taková přes tlamu,až jsem viděl černo a v tom žluté hvězdičky .....no...zabralo to......nějak mě to přestalo šmakovat a zůstalo mě to až do dneška a nelituji....

Karel (Ne, 13. 1. 2019 - 13:01)

Já děti nikdy nebil. Ale jednou si manželka vzala půjčku bez mého vědomí a já to zjistil, až neměla na splátky. Dohodli jsme se, že jí to odpustím, ale že dostane výprask na holou. Sice dostala jen rukou, ale dost a ječela, zadek pak měla rudý a horký.

Tri kamosky (So, 20. 1. 2018 - 20:01)

Ja mam dispelou dceru a syna.Jsem ucitelka,normalne jsem bila kluky rykoskou nahy,az breceki,pred holkama pres trenky,ale ony jej drzely a on brecel.BaviO mne bit na holu rakoskoz syna,i pred mladsi setrouji ne,to mi nebyvalom.Rada jse sledovaka jeho ponizeni priznavam,nema se to,ale mne to bavilo.Jeste ve ctrnacti musel po kouoani ored segrou na stul,zvednout nohy,kolena k brade a my jej spolu pudrovaly u diry.Brecel ponizenim,to se mi libilo,muzem jsem rozvedena.Ted dcera mne navstevuje,syn ne,je z nej gay.Je to cil ceske spolecnosti?Ne!Pamatujte na to,nebyka jsem spravna.

Reklama

Přidat komentář